Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלט נעילה לא עובד אבל נעילה עם מפתח עובדת, למה? מונדאו 2002 .

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 3413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש לי בעיה מוזרה עם השלט של הרכב,

כשאני לוחץ על נעילה \ פתיחה \ פתיחת בגא'ז כלום לא קורה ,

כאשר הנעילה עם המפתח והפתיחה עובדת מצוין.

חשבתי שאולי אין סוללות אז החלפתי פעמיים חדשות, הסוללות טובות.

קראתי בפורום של פורד בחו"ל בנוגע לזה , היה שם שיטה קצת מוזרה,

הינה קישור: http://www.talkford.com/community/page/fordwiki/_/mondeo/mondeo-mk3/keyfob-programming-r129

(החלק עם ה-infrared)

אבל בכל מקרה, הפרדתי את המפתח עצמו מהשלט (הם באים מחוברים) ואז המנוע סירב להדלק,

כאילו לא זיהה את האימובילייזר (נורת בקרה דלוקה במקום כבויה), ואז שחיברתי את החלק של השלט עצמו אז הנורה נכבתה והיה אפשר להדליק את המנוע.

מכאן אני מבין שהשלט כן עובד (?)

תוכלו להאיר את המצב? הלכתי קצת לאיבוד כאן.

מה אני יכול לעשות כדי שהשלט יעבוד? כמו שציינתי הנעילה הרגילה עם המפתח עובדת.

השלט לא עבד מהיום שקניתי את הרכב (כמעט שנה כבר) , לא שזה קריטי אבל אם אפשר שיעבוד אז עדיף.

תודה.

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שאתה צריך לקודד את השלט מחדש (הוא לא "מכיר" את הרכב)

יצא לי להתקל בתופעה ב2 רכבים שונים.

באחד? לחיצה על 2 הלחצנים לזמן ממושך הספיקה (קוברה),

בשני? לאחר רשימת הוראות מייגעת ופרוצדורה ארוכה של כמה דקות בתוך הרכב עם משחקי סוויצ' בשילוב לחיצות בשלט גרמו לשלט להכיר את הרכב.

הואיל ולא אמרת באיזה רכב / מוצר מדובר - יהיה קשה לעזור לך. (פורום פורד לא ממש עוזר)

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הלינק שנתתי הוא מדריך לקידוד השלט,

רשום שם שצריך לחכות 10 שניות במצב 2( רדיו ) ואז נורית בקרה צריכה להישאר קבועה, ואז הוא במצב קידוד או משהו כזה.

משום מה הנורית לא מתקבעת לי, אולי מישהו יודע למה.

אבל השאלה הנשאלת היא, אם הוא מכיר את המפתח, למה שלא יכיר את השלט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהרכב נדלק לא אומר כלום על תקינותו של השלט, מדובר בחלק אחר,(צ'יפ) שהוא בעצם אימובילייזר, ולכן הוא יעבוד גם בלי בטרייה כלל, לגבי פתיחה וסגירה של הדלת כנראה השלט לא תקין או שהוא צריך לימוד מחדש.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי נמרוד,

אם אתה באיזור שלנו אתה מוזמן אלינו כדי לבדוק את הנושא ללא עלות כמובן.

שמעון זוארץ

03-5333082

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...