Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Seat Leon 1.8Tsi + APR Stage I + APR CatBack בעיה מוזרה ב DSG

roy_e
שימו לב! השרשור הזה בן 3403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים, אז ככה יש לי Seat Leon 1.8Tsi + APR Stage I + APR CatBack דאון פייפ מקורי אינטייק סטוק (APR CARBONIO בדרך) אבל יש לי איזה משהו מוזר בגיר שלא מובן לי כל כך . לפני התקנת התוכנה הגיר עבד בצורה חלקה (קלאצים הוחלפו) לאחר התקנת התוכנה הגיר עובד שונה לגמרי ... זאת אומרת : במיאוץ מהיר עד 4-5 אלף סל'ד בשימוש בקליפרים הגיר עובד עם דיליי גדול וההרגשה היא כאילו הקלאץ מוחזק פול גז ומשוחרר ויש כאילו מין קפיצה כזאת בהחלפה ! רצוי לציין גם שההחלפה ב D היא הרבה פחות מהירה וגם היא סובלת בהדיליי המדובר !!! ב S הכל עובד קצת יותר נורמלי אך ברגע השימוש בידני (קליפרים) יש דיליי מטורף והרכב קופצני עם דיילי בהחלפת ההילוך .... יש מישהו שניתקל בבעיה דומה? יש לזה פיתרון? יש משהו לעשות עם זה? יש לעדכן גיר? רצוי לעדכן גיר? (DSG -7) ?:wink:

לא יכול להירדם בלי לראות איזה DRIFT פסיכי לפני השינה:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן אתה עם תוכנה? תוכנה צריכה לעבור אדפטציה על הרכב בנסיעה של כמה מאות קילומטרים, אם זה ממש טרי נסה לתת לזה זמן וראה באם יש שיפור.

באם אין שינוי נסה לעשות אדפטציה לגיר ופה יש לך 2 אפשרויות, ראשונה זה לבוא לחברה ולבקש עדכון הכי אחרון לגיר (אני עם רכב זהה אבל בלי תוכנה וגם לאחר החלפת הקלאצ'ים זה לא הכי חלק כך שהם לא עובדים מאוד יעיל שם) הגירסה האחרונה לגיר זה ממה שאני יודע זו גרסה 9 (לא יודע האם לפי המספר שלהם זה 09 או 009), אפשרות השניה היא לעשות אדפטציה לגיר דרך VCDS או VAG COM, בשני המקרים האלה תוכל להיעזר בסדנה שצרבת את התוכנה, הם גם ידעו להפנות אותך למוסך מורשה שהם בקשרים איתו באם תבחר לבדוק אפשרות של הגרסה האחרונה לגיר וגם מומלץ להתחיל מזה ובכלל הסדנה שצרבה התוכנה היא זו שתיתן לך ליווי ופתרונות לכל הבעיה ואני מאמין שהם יעשו הכל כדי לתמוך בך ולפתור כל בעיה שתיווצר לשביעת רצונך המלאה.

אפשרות השלישית היא תוכנה לגיר, מרישומים של אנשים התוכנה נותנית לגיר להיות יותר זריז ויותר חלק ולעבוד בזהה ל DSG6 (ופה זו בהחלט ראוי לציון) אבל העברת ההילוך בנסיעה רגועה תעלה לכיוון 2250 - 2300 סל"ד במקום ה 1750 - 1800 וזה מן הסתם ישאיר חותם על צריכת הדלק, ממה שאני יודע נכון להיום סדנה שצרבה לך את התוכנה אינה משווקת תוכנה ל DSG7 וכך תצטרך ללכת לסדנה אחרת וזה לכל הפחות הרבה פחות נוח, אך עדיין זה פתרן.

כך שאם משהו נראה או מרגיש לך לא כשורה תבוא לסדנה ותבקש שינסו לתת פתרון, אני ממליץ בחום להתחיל באפשרות של אדאפטציה כי אתה לא מבצע שיוני רציני בגיר וזה גם בחינם כי התוכנה לגיר תעלה עוד כ 2000 - 2200 ש"ח.

כל מה שכתבתי מתייחס ללאון דור קודם (1P עם מנוע CDA) ולא לאון החדשה, אך בגלל שציינת שהחלפת קלאצ'ים יותר סיכוי שזה הדור הקודם ולא החדש למרות שטרם ענית לשאלה ששאל ידידי בתגובה לפני.

מקווה שעזרתי ועוד יותר מקווה שהבעיה תיפתר ותוכל להנות מהרכב בצורה מלאה, אל תשכח לעדכן אותנו איך הנושא נפתר זה חשוב ויעזור להרבה מקוראי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

אם התופעה לא הייתה קיימת לפני צריבת התוכנה ולפני שאתה מאשים את הגיר ,הייתי מציע לך לחזור לסדנה שצרבה לך את התוכנה ולבקש לחזור חזרה למקורי.

חזרת למקורי והתופעה נעלמה -מצויין ,אם לא ,גש לחברה ובקש שיבדקו את הגיר (גם כאן -גש לחברה עם תוכנה מקורית בלבד!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים כולכם פה מלכים אחד אחד...הרכב הנ"ל שנת 2011 לגבי עניין התוכנה הרכב לפני עדכון התוכנה נסע באופן חלק ללא דיילי אחרי העדכון נוצר עניין זריקת הקלאץ אני אעדכן אותכם בקרוב אגב יש למישהו בעיה דומה פה?

לא יכול להירדם בלי לראות איזה DRIFT פסיכי לפני השינה:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים כולכם פה מלכים אחד אחד...הרכב הנ"ל שנת 2011 לגבי עניין התוכנה הרכב לפני עדכון התוכנה נסע באופן חלק ללא דיילי אחרי העדכון נוצר עניין זריקת הקלאץ אני אעדכן אותכם בקרוב אגב יש למישהו בעיה דומה פה?

הוחלף מתישהו מכנוטרוניקס ? קלאצים ? עבר עדכון תוכנה ?

נשמע כמו קלאצים מחליקים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ציין "

לפני התקנת התוכנה הגיר עבד בצורה חלקה (קלאצים הוחלפו) ".

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...