Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת חיישני רוורס שקניתי היום - היכן נמצא הרמקול והיכן כדאי להתקין את הצג? יש תמונות

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הרכב עובר בקרוב הלאה לאחותי, אז ניצלתי מבצע שהיה היום באוטו-דיפו, וקניתי חיישני רוורס סיניים פשוטים לרכב ב- 149 ש"ח כולל התקנה ואחריות לשנה כדי שהיא לא תדפוק את הרכב בחניה (היא נהגת חדשה וברכב של המורה היו חיישנים).

ההתקנה לא בוצעה היום כי יש להם "עומס מטורף" אלא בעוד כמה שבועות, אז בינתיים שילמתי ולקחתי את האריזה הביתה.

עוד בחנות ראיתי שהיא מכילה 4 חיישנים, את המוח שאליו מתחברים החיישנים, מקדח ואת הצג עצמו אבל בלי פעמון שיש באריזות אחרות.

אם כן, היכן נמצא הרמקול בדגם הזה? מאיפה יוצא הצפצוף, האם מתוך המוח או אולי מהצג עצמו?

שאלה נוספת:

איפה כדאי להתקין את הצג הזה כדי שלא יפרקו חצי רכב? האם אין ברירה אלא רק על המראה? האם ניתן לחבר את החיישנים בלי הצג (בהנחה שיש פעמון)?

תודה לעונים.

תמונה1 001.jpg

תמונה1 002.jpg

עריכה אחרונה על ידי stio
הוספת מלל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצפצוף יוצא מהצג עצמו, שם בפנים נמצא הרמקול.

לגבי התקנת הצג, לא צריך לפרק חצי אוטו.. זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה, פשוט מריצים כבל (מהגג או מהרצפה) ישירות למראה ושם פשוט יושב הצג (מעליה).

אצלי למשל מיקמתי את הצג באמצע הדשבורד בפנים, זו גם אופציה..

אתה יכול לחבר את החיישנים בלי הצג. הם פשוט לא יצפצפו...

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה - עזרת לי מאוד. תודה!

אם כך, אתקין את הצג או על הדשבורד או על המראה. אחליט.

דרך אגב, איך המתקין יכול לוודא שהחיישנים ישרים אחד ביחס לשני לפני שהוא קודח? שלא יתקין לי אותם עקום, אני פדנט יותר מידי בקשר לדברים כאלה.

יש לו איזו שבלונה שהוא שם על הפגוש ואז מסמן עיגולים עם עיפרון, או שזה לפי העין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כאלה בדיוק,התקנתי אותם לפני שנה וחצי.

שים לב בעמידה בשמש,אחרי כמה שעות הם משתגעים,כנראה מחימום יתר.

ממליץ לשים מעל המראה,ככה המסך לא חשוף לשמש וישמר לזמן רב יותר.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן למקצוענים האלה להתעסק עם ההתקנה, שילמת על זה כבר, חבל לשבור את הראש.

בלי התקנה הקיט הזה עולה 50 שקל (70 בארץ הקודש)

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, רק שמתם לב איך הם קודחים את החורים? זה לפי העין או שזה מתבצע באופן מסודר עם שבלונה כלשהי? תסגרו לי את הפינה הזאת ואני מסודר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח לפי העין,אנחנו בישראל.

שים לב לשלמות של שני החיישנים האמצעים שלי:

IMG_0281.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי חיישנים כאלה לפני חודש במוטורולה כולל התקנה (199 ש"ח). הצג מוקם על המראה, וזה לדעתי הכי נוח. אני דווקא מרוצה מההתקנה שקיבלתי, אך הצפצוף של החיישנים מעצבן ויש להם השהיה מסוימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי לשים הצג מעל המראה. על הדשבורד שמש ישירה יכולה לפגוע בו או שהדבק יימס והוא ייפול. שהתקנתי גם ביקשתי שישימו שהחיישנים הקיצוניים יתפסו גם מעט לצדדים (בערך כמו ברכב פה בתמונה) נכון שבחנייה במאונך למדרכה זה עלול לתפוס את הרכב ליד אבל זה מצויין לכל מיני מכשולים שלא רואים מראש.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך, הצג יהיה על המראה.

בנוגע להתקנה - אז אם זה לפי העין אז אשב לו על הראש.

בנוגע לצפצוף המעצבן - ראיתי שיש על המסך כפתור, נסה להזיז אותו. אולי זה משתיק את הצפצוף או מחליש אותו.

במאמר מוסגר, חבל שלא עשיתי הזמנה מיוחדת לדגם המאובזר, בין הייתי הייתי מקבל חיישני חניה מקוריים שקועים, ובתוספת הלוח השעונים המלא הייתי יכול לראות על הצג המרכזי שלו את הנתונים מהחיישנים. לא חשבתי על זה אז. לא יקרה בפעם הבאה.

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפתור מעל הצג אכן מכבה הקול.

אמור להיות למתקינים מעין מטר כזה ששמים על הגב של הרכב ולפיו עושים החורים שייצאו בקו ישר ובמרחקים נכונים. ההתקנה בכל מקרה מתחילה ממציאת קו האמצע של הרכב.

ולחכות "כמה שבועות" להתקנה - למה מה קרה?

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולחכות "כמה שבועות" להתקנה - למה מה קרה?

כן, ההתקנה רק עוד 3 שבועות...

ראיתי בפייסבוק שהם פירסמו מבצע רק למי שמגיע ביום חמישי 18.12, חיישנים עם צג ב- 149 ש"ח כולל התקנה במגוון צבעים.

אז נסעתי בצהריים. קניתי, ואז היא אמרה שיש להם עומס מטורף כי כולם קנו ופתחה לי יומן עם תאריכים פנויים לחודש ינואר. כל מי שקנה קבע התקנה לפי היומן הזה - אז יצא שאני צריך לחכות כמה שבועות.

אבל לא נורא, הייתי 6 שנים בלי חיישנים כי בזמנו צ'מפיון שכחו להתקין למרות שהזמנתי עם וזה נשאר ככה מאז, אז נחכה עוד 3 שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מעדכן, שהתקנו היום את החיישנים לאחר שדחיתי בשבוע בגלל הסערה של שבוע שעבר - לא היה בא לי לנסוע בסופה.

העבודה מקצועית, קצת חוסר סבלנות לפלסטיק שסירב לצאת (חיפוי קורה אחורית), אבל לא נגרם נזק והכל בסדר.

החיישנים עובדים ותקינים, בשביל 150 ש"ח + התקנה ואחריות לשנה זאת עסקה טובה.

תמונה חדשה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

אני מקווה שצ'מפיון לא שכחו להוריד את החיוב על החיישנים בזמנו...:-P

עכשיו אני סקרן למה אתה מתקדם כשהרכב יעבור לאחותך...

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...