Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בירור דגם מדויק של מערכת RD4 בפיז'ו 407 2009 ST

ברמונדו
שימו לב! השרשור הזה בן 3418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי פיז'ו 407 ST, משנת ייצור 2009.

אני כרגע מברר אפשרויות לגבי שדרוג מערכת השמע ברכב והרחבת אפשרויות החיבוריות.

יש צורך להתאים לו צמות מיוחדות על מנת שהיחידה החליפית תקבל פקודות מידית השליטה שנמצאת מאחורי ההגה. יצרן הצמות ביקש לדעת איזה דגם בדיוק יש לי.

כיצד או איפה ניתן לברר מהו המק"ט והדגם המדויק של הרדיו מסוג RD4 שיש לי ברכב. אני יודע שהוא מנגן MP3, אך אני לא בטוח לגבי BLUETOOTH או טלפון.

כמו כן, מהיכן ניתן להשיג את סכימת החיבורים של יחידת הרדיו הזו?

מצורפת תמונה של יחידת הרדיו.

407_ST_Main_Console_3_zpsfc622934.jpg

OriginalRD4Unit-MP3_zpsb44a91d3.jpg

תודה מראש לעוזרים

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיג'ו יש אתר מק"טים לפי מס' שלדה שההרשמה אליו היא חינם http://public.servicebox.peugeot.com/pages/index.jsp

תוכל להכניס מס' שלדה ולקבל את המק"ט של הרדיו שמותקן אצלך.

כמו כן תוכל להוריד את הסינון לפי מס' שלדה ואז לראות את המק"טים של כל המכשירים שהותקנו באיזשהו פיג'ו 407 בעולם, אבל אף אחד לא מתחייב לך שהמק"ט יתאים במאה אחוז ל-407 שלך.

יתכן שתמצא שם עוד מידע רלוונטי.

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים,

פירקתי את היחידה אצלי. אם מישהו יצטרך זאת בעתיד, אז אני מעדכן:

אצלי בדגם ST, הברגים שתופסים את היחידה הם מסוג טורקס, בגודל 10 (T10). פתחתי את זה בעזרת כלי שנראה כמו לדרמן ומכיל 7 ראשי טורקס בגדלים משתנים.

פותחים את הברגים ומוציאים את היחידה כמו בסרטון ש TOM_22 פרסם.

דגם המכשיר אצלי הוא: Blaupunkt RD4 N2 MP3 - 03

מספר מלא: (PSA N2 MP3 D2 NN (D3-SW

מצרף תמונה של הלייבל של היחידה ואת החיבורים מאחור.

Main Connector7.jpg

Model1.jpg

Right Connector1.jpg

עריכה אחרונה על ידי ברמונדו

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car accessory gps navigator for Peugeot 407/ 408 Free shipping map multimedia DVD Bluetooth radio Cheap touch screen MP3 MP4 pa

http://www.aliexpress.com/item/car-accessory-gps-navigator-for-Peugeot-407-408-Free-shipping-map-multimedia-DVD-Bluetooth-radio-Cheap/1974185449.html?tracelog=ae-app-ios-sharefor-shkmail

Sent from AliExpress

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...