Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מודעות מכירה משעשעות

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 7058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי על מודעות מכירת הרכב של סוף השבוע.. הנה מקבץ של כמה, שלא יכולתי להתעלם מהם...

קרייזלר ניאון, 1998, ראשונה, 90,000 ק"מ, אוטומטית, מטופלת כחדשה!! 48,000 ש"ח
אופטימיים משהו...

סופה, 1993, ראשונה, מרופא, מכני מעולה, 28,000 ש"ח.
רופא שנוהג על סופה משנת 93?! :roll:

פורשה קאיין S, 2004, כל התוספות, נדירה! טסט לשנה!
באמת רכב נדיר...

אני מת להתקשר לבחור, לשאול למה לעזאזל הוא מוכר את הקאיין החדשה שלו, ולמה הוא מתכוון להשתדרג...

ולמה בעצם הוא טרח להזכיר את העובדה שיש לו טסט לשנה? לא נראה לי שלרכב כזה תיהיה בעיה לעבור טסט...

פונטו 95 1250 סמ"ק 100,000 קמ"ש נעילה מרכזית וחלונות חשמליים.
זה ממש מהר, 100,000 קמ"ש.. מעניין אם האיביזה שלי לוקחת אותו בפתיחות.. :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר גם אבא שלי רופא ונוהג במאזדה 323 97לעבודה, את המרצדס הוא משאיר בבית.

יש לה רק 8 אלף קילומטר והיא מ 2003

אבל בקיץ הוא רוכב על bmw r1150rs

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס גם ווטרינר נחשב רופא.... :wink:

תצחק תצחק אבל ווטרינרים עושים כסף לא רע בכלל :) . אז לא לזלזל במקצוע (ולא לא נגעת בנק' רגישה אצלי וכו'... פשוט אני מכיר מישהו שעושה דיי הרבה כסף מהמקצוע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצחק תצחק אבל ווטרינרים עושים כסף לא רע בכלל :) . אז לא לזלזל במקצוע (ולא לא נגעת בנק' רגישה אצלי וכו'... פשוט אני מכיר מישהו שעושה דיי הרבה כסף מהמקצוע).

אמת .. היה יום אחד שהכלבה שלי הרגישה לא טוב והזעקנו ויטרינר, הגענו לחנות חיות , ועל בערך 4-5 דקות שהוא לקח לה דם , הזריק לה אני חושב משהו שיוריד לה את החום, ובדק לה חום ... לקח לנו כמעט 700 שקל .

בקיצור כסף לא רע (בכלל כל זריקה זה איזה 140-150 שקל ... )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי משעשע זה מי שרושם.

"נדיר ביותר, על מאזדה עם ספוילר"

"יחידה בארץ"

"כל התוספות"

מה בדיוק הם מתכוונים שהם רושמים כל התוספות?:wink:

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק הם מתכוונים שהם רושמים כל התוספות?:wink:

מה זאת אומרת?

כל התוספות זאת אומרת:

חלונות חשמל, נעילה מרכזית, הגה כוח, מזגן, דפיקה קטנה בכנף ימין, קצה שילדה מקדימה, חלודה בדלת האחורית, ריח של סיגריות ספוג למושבים וצמיגים מארבע חברות שונות.

אתה יודע.. הדברים הבסיסיים...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לי שקל על כל פעם שראיתי על הונדה סיויק "הכי יפה בארץ", "נדירה ביופיה" ו"משופרת מאוד, לרציניים בלבד, מעל המחירון" (יש לו ספויילר ו"אגזוז לחץ"), כבר לא הייתי פה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...