Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום לקננית אטמים לשיפוץ קליפר , שרייד 93 , מנוע 1,000 .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 3407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב יש לי נזילת שמן ברקס , מהאטם של הקליפר .

אני לא מתכוון לשפץו להחליף בעצמי , ביררתי עלויות שיפוץ

עד כמה שאנ מכיר ישנם לפחות שניים מוכרים בת"א , "המדביק" ו-"דיסקל". המדביק ביקש עבור שיפוץ קליפר בסביבות 400 ש" - מחיר נטו לשיפוץ קליפר אחד כולל מע"מ . דיסקל ביקש 350 מחיר נטו כולל מע"מ .

היכן ניתן לקנות את האטמים הללו ? .

תודה מראש .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אסף הגיע אלי ובדק ראשית ליד כל גלגל אם ישנה נזילה של שמן ברקס . נמצאה נזילה של שמן ברקס מהקפילר הימני (הקדמי) . עכשיו המשימה הייתה למצוא סט

אטמים (לשיפוץ הקליפר) , נמצאו בחנות חלפים ברעננה , העלות של סט גומיות , אני מבקש מחברי הפורום לשבת ולהחזיק חזק 35 ש"ח כולל מע"מ , וזה סט

לשיפוץ שני קליפרים (כך שנשאר לי עוד סט גומיות באם אצטרך לשפץ את הקליפר השני בעתיד ) . ז"א העלות של סט אטמים לשיפוץ קליפר 17.5 ש"ח . בנוסף

לכך נקנה ספרי ברקס לניקוי יסודי של הקליפר (אסף ניקה אותו יותר יסודי מניקוי של נשק בצבא ) . הקליפר פורק מהרכב , אסף פירק את שתי הגומיות הישנות ,

ניקה את הקליפר בצורה סופר יסודית לאחר מכן הרכיב את הגומיות החדשות (אגב הן לא של חברה סינית אלא של חברה איטלקית (אם אני לא טועה של חברת

Akron או משהו דומה לזה ) . לאחר מכן הקליפר הורכב לרכב . אסף הוסיף נוזל בלמים עד למקסימום . לאחר מכן בוצע ניקוז אוויר מהקליפר מספר פעמים . לאחר

מכן הורכב הגלגל . בוצע נסיעת מבחן . התוצאות : הן כלל איבוד של שמן ברקס בכלל , הדוושה כבר לא שוקעת בכלל . הרכב בולם בצורה מצוינת . עבר טסט

ובדיקת בלמים יומיים אחרי התיקון בהצלחה . אני חייב לציין את אסף בתור אדם אדיב מעין כמותו , מקצועי מאוד . מצ"ב תמונות של שיפוץ הקליפר . אני רוצה לציין

שאני מטבעי אדם מאוד סקרן ולפני השיפוץ טילפנתי לשתי מקומות אשר משפצים קליפרים : הראשון "דיסקל" בת"א : המחיר שהם דרשו עבור שיפוץ הקליפר הוא

370 ש"ח מחיר נטו כולל מע"מ ( שאלתי אותם כמה זמן לוקח לשפץ אמרו לי 3 שעות ) . המקום השני "המדביק" בת"א , ביקשו 400 ש"ח כולל מע"מ לאחר הנחה

. מי שלא יודע שתי המקומות הללו לא מרכיבים ולא מפרקים את הקליפר מהרכב . מביאים להם אותו מפורק והם משפצים . העלות לפחות לי נראית קצת , אבל רק

קצת גבוהה .

שירבו אנשים כמו אסף .קליפר1 (Medium).JPGקליפר2 (Medium).JPGקליפר3 (Medium).JPGקליפר4 (Medium).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין היה לחץ שמן לכן פשוט לחצתי על הדוושה מספר פעמים מתוך האוטו בזמן שאסף משגיח על הבוכנה .

.[video=youtube_share;TU29h4h0j9o]

https://www.youtube.com/channel/UC4M8WmvL_XvkjMqD4XTem4g עריכה אחרונה על ידי erga25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל המשפץ המורשה בעל רישיון משרד התחבורה לעסוק בשיפוץ מכלולים של מערכות היגוי ובלימה כמו דיסקל או המדביק כל חלק עובר פירוק מלא ובדיקה לעוותים כולל תקינות מנגנון ציפה , ניקוי התקנה ובדיקה עם מכשיר כי העסק עובד תקין לפני שחוזר אליך להרכבה.

יש כמובן את ענין ההאחריות על השיפוץ שמוגלם בתוך המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין היה לחץ שמן לכן פשוט לחצתי על הדוושה מספר פעמים מתוך האוטו בזמן שאסף משגיח על הבוכנה .

.[video=youtube_share;TU29h4h0j9o]

https://www.youtube.com/channel/UC4M8WmvL_XvkjMqD4XTem4g

רעיון יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...