Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ביטוח, מתי נחשבים מעל גיל 30?

שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

בחודש ינואר אני צריך לחדש את ביטוח הרכב\ אני מעל גיל 30 ואישתי תהיה בת 30 בחודש מרץ, האם היא נחשבת בת 30?

אני שואל כי לפעמים שואלים רק שנת לידה ואז היא כבר נחשבת.

אשמח לקבל תשובה במיוחד אם יש חבר פורום שעובד בביטוח רכב או מכיר את הנושא.

תודה.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובד בביטוח -> לצורך העניין, גיל 30 החל ממרץ (מיום ההולדת).

אם יש לך ספקות - תתייעץ עם סוכן הביטוח.

בכל מקרה - לא מומלץ ולא כדאי לנסות לתכמן / לשקר לחברת הביטוח - במקרה של תאונה, הם יפשפשו לעומק, ואם יעלו על זה - יתנערו מאחריות (ובימ"ש יגבה אותם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, גיל 30 צריך להיות קיים כבר במעמד החידוש, גם יממה לפני כן תגרור אי כיסוי במידה של תאונה חלילה ביום זה.

בצע רכישה לפי הגיל המקורי וביום שתעבור את מחסום גיל 30, תתקשר לביטוח ותקבל קיזוז על כך באופן יחסי.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

כמבון שאין לי כוונה לרמות את הביטוח רק רציתי להיות בטוח.

אני עובד בחברת ביטוח (ביטוח חיים) ושם הנוהל אומר שמבוטח שגיל המבוטח בחצי שנה הראשונה מעגלים כלפי מטה ובחצי שנה השניה מעגלים כלפי מעלה,

כלומר מבוטח ב44 ו7 חודשים יעבור חיתום לפי גיל 45.

אביב8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלק מחברות הביטוח (נדמה לי שבמגדל? לא זוכר) שואלים שנת לידה ולא תאריך מדוייק ולכן נהגת שנולדה באפריל 1985 תקבל את התעריף הזול בפוליסה שמתחילה ב 1.1.2015.

בקש מהסוכן שלך שיבדוק, הסוכנים מכירים את הפרטים האלו.

לחלוטין לא מדובר בשקר או קומבינה, פשוט ההגדרות שונות בין חברות הביטוח ולפעמים ניתן לנצל זאת.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3422 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...