Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול חוזה שיעורי נהיגה על אופנוע

שימו לב! השרשור הזה בן 3425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר׳ה, שמי מקס, בן 20 ולוחם בצה״ל.

לפני שנתיים (ינואר 2013) התחלתי לימודי נהיגה על אופנוע דרגה A1, בבית ספר מסוים, חתמתי על דיל של 1400 שקל, 10 שיעורים וטסט. עשיתי רק שיעור אחד (!), ואז הפסקתי לקחת שיעורים.

התגייסתי, והחלטתי להתחיל שוב לימודי נהיגה על אופנוע כי אני זקוק לכסף, ופניתי לבית ספר אחר שמציע לי הצעה יותר טובה.

התקשרתי לבית ספר הקודם וביקשתי מהם את הטופס ירוק שלי, אחרי מס׳ טרטורים הם מצאו אותו ואמרו לי שאני צריך לשלם דמי ביטול (שזה הגיוני מבחינתי), מדובר על 25% שהם 350 שקלועוד 150 שקל על אותו שיעור שלקחתי.

הם צודקים שאני צריך לשלם על השיעור הזה? הרי זה היה במסגרת הדיל, ובנוסף התעריף אז היה בכלל שונה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה הטופס ירוק בכלל פג תוקף חודש הבא, אני רק רוצה לסגור את העסקה הזאת שלא יתבעו אותי מתישהוא.

ואני חייב לשלם את השיעור בנוסף לדמי ביטול?

אגב זה היה שיעור של 60 דקות

עריכה אחרונה על ידי Maximiliano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זאת היתה העיסקה אתה תחוייב בשיעור, תאר לך שכןל אחד היה מגיע עושה שיעור ונעלם?תסתכל טוב בחוזה בינכם אים רשום דמי ביטול בכלל,

ואם הטופס פג חודש הבא תוציא חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תניח להם במנוחה ותלך להוציא טופס ירוק חדש.

יש בהסכם דמי ביטול ? כן. חתמת על ההסכם ? כן.

לכן הסעיף מחייב אותך לשלם. כמה פשוט גם אם מעצבן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...