Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תהיתם לאן הולכים מיסי הרכב ואגרות הרישוי שלנו?

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 7042 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אתר הממשלה פתוח לציבור : http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkexpenses_list.asp

סך כל הסכומים שהוצאו על פי האתר הוא : 7,733,992.96 ¤ !

העומדים בראש הבזבזנים : שמעון פרס 123,870.17 ¤, משה גפני 122,717.01 ¤

שימו לב לכמה מההוצאות של חברי הכנסת שלנו שעליהן אנחנו בעצם משלמים :

ח"כ קולט אביטל קנתה פלם – 1374 ¤ ,

ח"כ רוחמה אברהם קנתה טלוויזיה ווידאו – 3600 ¤ (מה הקשר לקשר עם הציבור ???) וגם מחשב וציוד – 11,515 ¤ (אחלה מחשב) המחשב לא כלל תוכנות ולכן הוציאה עוד 1169 ¤ על תוכנות למחשב.

ח"כ יולי אדלשטיין קנה מחשב נייד במחיר פעוט של 27,647 ¤ !!!! (במחיר כזה אפשר לקנות 4 מחשבים ניידים) אבל כנראה המסך של הנייד לא היה איכותי כי לאחר חודשיים הוא קנה מסך למחשב ב 4,189 ¤ (הוא קונה רק איכות). ח"כ אוהב להיות מקושר ולכן שילם על ביפר 4559 ¤ ועל מרכזיה טלפונית 3172 ¤ .

ח"כ ישראל אייכלר אוהב ניירות ולכן הוציא על הדפסות 15,000 ¤ . הוא גם פריק של גד'גטים ולכן קנה שני פלמים ב-1865 ¤ ו 1640 ¤ .

ח"כ משה גפני פתח חוות שרתים ולכן קנה ציוד מחשבים ב 86,031 ¤ (!!) ואם כל זה לא הספיק הוא גם קנה פקס+טלפון+מדפסת+דיסק בערך של 5,299 ¤.

ח"כ יצחק וקנין לא אוהב לשטוף כלים ולכן משלם על כל חודש 46 ¤ על "שרות ניקוי כוסות" הח"כ מחשביסט ידוע ולכן קנה פקס + מחשב+נייד+2 פלם בסכום של 22,855 ¤

אבל כמה חודשים לאחר מכן קנה שוב מחשב+מסף+מדפסת+סורק ב 8246 ¤ .

ח"כ יורי שטרן מארגן טיולים לחברה ולכן שילם על שרותי הסעה 6816 ¤ וגם 11800 ¤ ו 2950 ¤ ואם תשימו לב לח"כ כנראה אין רישיון כי הוא כל הזמן נוסע במוניות, סע באוטובוס!

ח"כ שלום שמחון אוהב ללמוד על חשבון הציבור : לימוד שפות – 9071 ¤ , גם הוא אוהב מחשבים וקנה מחשבים ומדפסות ב 24,390 ¤

ח"כ אברהם רביץ גם כן אוהב לשחק סוליטר ולכן קנה מחשב נייד + מדפסת + 2 פלם + מצלמה בסכום מטורף של 53,602 ¤ !!!!! וכן הוא קנה עוד מחשב ב 5527 ¤ .

ח"כ עבד-אלמאלכ דהאמשה אוהב סלולארים, יש לו 5 (!) וההוצאות שלו לתקשורת באופן כלל מסתכמות בכמעט 50,000 ש"ח בשנת 2003...!

ואלה רק דגימות ...

אם ניתן לסכם חברי הכנסת שלנו אוהבים טכנולוגיה יקרה במיוחד , חלקם הקימו לעצמם אתרי אינטרנט , חלקם קוראים עיתונים על חשבוננו , כולם מדפסים כרטיסי ביקור ונייר מכתבים על חשבוננו , כמעט כולם שוכרים לשכות פרלמנטריות (משרדים) , אנחנו משלמים להם על הטלפונים המתנות המודעות בעיתון האירוח ועוד ועוד...

חלק נכבד מההוצאות כלל לא קשורות לקשר עם הציבור.

על פי החוק http://www.knesset.gov.il/laws/special/heb/gov_expenses1.htm חבר כנסת שהפסיק לכהן יכול להעביר את הציוד שקנה לח"כ אחר או לתרום אותו , מעניין אם זה קורה במציאות ?

מדוע הכנסת לא מספקת משרדים , מחשבים , אינטרנט , מדפסות , עיתונים ומזכירות לח"כ באופן מסודר ומוסדי ותחת פיקוח ולא לתת לכל ח"כ יד חופשית להוציא את הכסף שלנו על ציוד מוגזם ובמחירים מטורפים . אף גוף תקין לא מנוהל בצורה מחפירה כזו.

יש לציין לטובה את אפי איתם שהוציא רק 283 ש"ח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהייתי תיכוניסט,ח"כ (דאז) בני בגין (הבן של מנחם בגין) היה עולה איתי כמעט כל בוקר באוטובוס לכנסת,התיכון שלי היה ליד קרוב לכנסת והקו עובד לידו,ממש שימש לדוגמא ומופת.

הוא היה משוחח איתנו לפעמים באוטובוס,הח"כים של פעם זה לא הח"כים של היום.

מדפסת בעשרות אלפים,פשוט בושה וחרפה,ולאנשים אין מה לאכול.

איציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גילינו לאן 7.7 מליון שקל הולכים..

לאן עוד 5 ומשהו מיליארד שקל של המס על הרכבים,

ועוד כ5 מיליארד שקל של המס על הדלק הולכים?

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ח"כ כהן - 600 ש"ח על פילטר פתוח ל-106 ראלי

:shock:

מה ?! הוא לא יודע שפילטר עולה מקסימום 400 ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגעתם שזה ממיסי הרכב, הרי יש הרבה סוגים של גביות ומיסים בארצינו

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהייתי תיכוניסט,ח"כ (דאז) בני בגין (הבן של מנחם בגין) היה עולה איתי כמעט כל בוקר באוטובוס לכנסת,התיכון שלי היה ליד קרוב לכנסת והקו עובד לידו,ממש שימש לדוגמא ומופת.

הוא היה משוחח איתנו לפעמים באוטובוס,הח"כים של פעם זה לא הח"כים של היום.

מדפסת בעשרות אלפים,פשוט בושה וחרפה,ולאנשים אין מה לאכול.

איציק.

בני בגין הוא דמות מופת, מאוד יפה אבל לא מפתיע מה שאתה מתאר!

בשנת 96 (אם אני לא טועה) הוא שקל להתמודד מול ביבי לראשות הממשלה, ואני בתור פעיל מר"צ דאז אמרתי שאם הוא רץ - אני מצביע לו. הוא הצטרף לביבי במרוץ, ואח"כ פרש מהממשלה וגם מהחיים הפוליטיים בגלל ביבי.

ההפסד כולו שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...