Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Infiniti Q50 או Volvo S60 r-design

Efibar
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

התלבטות קשה מאוד לאחר נסיעת מבחן בשני הרכבים הוולוו לוקחת מבחינת מכונת נהיגה נוחות וכוח וגם 10000 ש״ח פחות

האינפיניטי לוקחת טכנולוגית והדימוי של וולוו יכול לפגוע בירידת ערך

שניהם די מספקות וטובות אך אני לא מצליח להגיע להחלטה

אשמח לקבל חווד של מי שיש ברשותם את הכלים האלו וכמובן למבינים בתחום

תודה מראש לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית נסיעת מבחן?-איזה רכב "דיבר" אליך יותר?

לפי ביקורות מחו"ל הQ50 היא נפילה לעומת הG37 בכל מה שקשור לניהוג וביצועים והיא הפכה להיות יותר רכב יוקרה.

הגה חשמלי(מנותק לחלוטין מהגלגלים).

האינפיניטי תמיד נמכרות במבצעים בשלב כלשהו וזה פוגע במחיר כמשומשות.

עריכה אחרונה על ידי Daniel Halperin

Subaru B4 2.0 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינפיניטי תמיד נמכרות במבצעים בשלב כלשהו וזה פוגע במחיר כמשומשות.

אני לא מבין על מה אתה מסתמך בדבריך - מעבר למבצעי סוף שנה (כמו כל היבואנים), מעטים (אם בכלל), קמפיינים למבצעים כאלה ואחרים של המותג. פרט לכך, בדוק את שוק המשומשות של המותג - האקזמפלרים השמורים אינם רבים ובטח שאין שום פגיעה (מעבר לירידת הערך הגדולה בשנים הראשונות - כמו כל פרימיום) בסחירות. אם כבר, דווקא הוולוו (ואולי לא בצדק) סובלת מבעיה (ואפילו קשה) סחירותית.

פותה"ש,

אני מניח שכוונתך ל-Q50 2.0T. רשמת ששתי המכוניות, בסופו של דבר, די שוות בעינך. אם כך, ההבדל בינהן הוא שהוולוו מעט זולה יותר לדבריך (אתה בטוח שה-R במחיר הסופי יוצאת יותר זול?) ואולם ,סובלת מתדמית סחירותית קשה (וכמו שאמרתי, אולי לא בצדק), אשר בין אם האינפיניטי סחירה או לא, היא כנראה תהיה סחירה יותר מהוולוו.

אמת, לא יודע מה הייתי עושה במקומך אם המחיר הסופי זהה (+/-). אם הסחירות היא פקטור חשוב, הייתי הולך על האינפיניטי. מצד שני, מדובר על רכישה אמוציונאלית, בסכום נכבד, כך שאם הסחירות פחות מציקה לך, תחשוב מי מהן פשוט עשתה את זה קצת יותר.

כך או כך, מדובר בשתי מכוניות מדליקות (אותי הנינג'ה, חרף היותה של הוולוו מדהימה חיצונית, מדליקה למשל יותר).

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה. בנסיעת מבחן הוולוו היתה טובה וחזקה וגם נוחה ומהנה מאוד יותר מהאינפיניטי אבל אני מפחד מהתדמית שלה כשארצה למכור בעוד 3 שנים ובכמה היא תצנח. לכן ההתלבטות קשה מה גם שהוולוו 250000 על הכביש והאיניפיטי דגם Q50 2.0

עולה 263000 על הכביש ברמת גימור ביניים כולל מערכת משודרגת של בוס.

התלבטות קשה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין אישי. הייתי הולך על מה שמהנה אותי יותר.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינפיניטי שייכת לקטגוריית הפרימיום, מדובר בדגם חדש לגמרי והיא בעלת מבנה קלאסי של הנעה אחורית והיא גם נדירה יחסית ובתור שכזאת היא תעניק ערך תדמיתי גבוה יותר לעומת הוולוו ששייכת לקטגורית סמי פרימיום, בעלת הנעה קדמית שגרתית וגם מדובר בדגם וותיק למדיי, שנמכר במספרים גבוהים בהרבה מאינפיניטי.

לדעתי במחיר דומה האינפיניטי היא הבחירה העדיפה וכל זאת מבלי שנסעתי על שניהם.

הוולוו s60 אטרקטיבית במיוחד בגירסת הכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי מנסיוני האישי . ביצעתי נסיעות מבחן ברכבים שאתה מתעניין ובעוד כמה במחירים דומים . המסקנה היא שיש במוו

הBMW נוסעת מעולה, אבל היא חלשה משתיהם ויש לה תא נוסעים מביך עם ריפודי פלסטיק מזעזעים.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ואינך מעוניין דווקא בחדש ויכול "להתפשר" על רכב משומש, חפש את האינפיניטי G37 (כבר הוזכרה כאן), בשנתון הכי חדש שלה. היא תסיר לך את כל הספקות.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הBMW נוסעת מעולה, אבל היא חלשה משתיהם ויש לה תא נוסעים מביך עם ריפודי פלסטיק מזעזעים.

הנייר היפה והמהודר סופג הכל , אבל על הכביש ,האמת מורגשת כמו בהרבה תחומים טכניים ( כמעט כולם ) , כל חובב הגה מתחיל (אפילו כמוני בה בימים )

ירגיש ביתרונות וישקול טוב טוב לפני שיתפתה לגימיקים ( אפילו , תנוחת הישיבה האופטימלית שניתן להגיע אליה ונוחות הנסיעה ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aשני רכב מצויינים,הוולבו לדעתי טובה יותר,פשוט רכב טוב יותר שנותן תמורה גבוהה יותר לכספך.

לדעתי הדאגה מהסחירות של הוולבו קצת מוגזמת,דווקא לS60 החדשה יש מוניטין טוב,וסוג הרכבים האלה,כולם,לפחות מבחינת סחירות זה לא בדיוק קורולה.

אני הייתי הולך על הוולבו בלב שקט,זו דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי בדיוק ה-s60 החדשה הספיקה לצבור מוניטין טוב? בכל הדקה וחצי שהיא משווקת כאן?. מעבר לכך, ואמרתי שזה אולי לא מוצדק, מוניטין טוב או לא, יש איתה בעיה סחירותית.

תוסיף לכך את העובדה שב-3 שנים, כמעט כל רכב פרימיום (ואומנם בוולוו לא נחשבת למותג פרימיום בקרב אנשי המקצוע, אלא חצי פרימיום, אבל לשם העניין בו נניח שכן) מאבד כמעט 50% מערכו +-, הרי שיש לך בעיה סחירותית.

ושלא תבין לא נכון, הs60 r גם יפה וגם אופה, אבל בשיקלול כלל הנתונים ובפרט העובדה שלדברי פותה״ש, סובייקטיבית, הוולוו הייתה מעט יותר טובה מבחינתו, והמחיר שקול (ולא נשכח שפותה״ש הוסיף כמה שדרוגים שלהבנתי העלו אותו), לטעמי, כנראה האינפיניטי לוקחת.

ושוב, בסוף זה עניין סובייקטיבי וסדר עדיפויות של פותה״ש.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...