Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב מנהלים/ משפחתי גדול חסכוני יד שנייה בתקציב עד 100.000 שח

Ami.Z
שימו לב! השרשור הזה בן 3429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רעיון לרכב מרווח עד 100,00 עדיף אפילו פחות, עם צריכת דלק בסביבות 1 ל 15.

הבנתי שסקודה סופרב דיזל מתאימה. מישהו שיודע יכול להגיד מה הצריכת דלק האמיתית?

האם הרכב אמין? הבנתי שזה DSG6 שזה הגיר הלא בעייתי.

אלטרנטיבות אחרות?

תודה

עריכה אחרונה על ידי Ami.Z

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה סקודה אוקטביה (עד שגנבו לי אותה לפני שבועיים). יש חמש שנים אחריות על הגיר ולי החליפו אותו ברגע שהתגלתה בעייה לדגם החדש. לגבי צריכת הדלק - אני נוסע רגוע והצלחי להגיע עם 1.2 לממוצע של 1 ל 15.5 בערך. בדגמים מתחת ל 2011 יש גם בעיה במנוע שיכולה להתפתח להחלפת מנוע. בדגמים החדשים למיטב ידיעתי אין בעיות כאלו.מעבר לזה - אחלה אוטו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אוקטביה TSI 1.2 DSG 2013 כרגע על 78 אלף ק"מ, ב 40 אלף תקלה במערכת הצתה וב 60 אלף מדחס מזגן. על שניהם יש שרשורים.

מכונית נהדרת. חסכונית אך ורק בנסיעה רגועה. אם הרכב עמוס ואתה לוחץ על הטורבו אז זה כבר משמעותית פחות חסכוני.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופרב יקרה הרבה יותר בגרסאות האלה.

רכשנו B4 לא מזמן ומבחינת צריכת הדלק היא לא נוראית.

אבל לא עושה 1/15,מצד שני מחיר קנייה נמוך מהסופרב.

Subaru B4 2.0 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על TDI לא על TSI

מישהו יודע מה הצריכת דלק בפועל?

תלוי מה סגנון הנהיגה. בסגנון רגוע לפי הוראות מחתימה שלי אפשר להגיע קרוב מאוד ל-1-20.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומבחינת הרכב הוא מאוד נוח? כמובן לא כמו C5 אבל..

הרכב הוא בשביל אבא שלי שנסע עד עכשיו על לנד קרוזר 2008 שלטענתו מאוד נוחה, השאלה היא תהיה יותר נוחה?

תודה

רכב חדש נשאר חדש רק בעולם מקביל, בו רק לך יש רכב, אין כבישים, ואין ישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס''ד

אם הוא יורד מרכב גבוה כדאי לו לא לרדת יותר מידי אחריי שאתה רגיל לתנוחת נהיגה כזאת קשה לצאת מההרגל הזה

מבחינת עבודת מתלים רכב פרייבט יהיה נוח יותר

למה שלא יבדוק ניסאן קשקאי או יונדאי IX שיכנסו בתקציב גם לא ירד בגובה וגם צריכה נורמלית יש דיזל ביונדאי

והקשקאי בבין עירוני יחסית חסכונית .

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3429 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...