Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקסוס NX בישראל. שלכם תמורת החל מ-296,000 ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחיר מפתה, עיצוב מהמאה ה-25 ומערכת הנעה היברידית שמבטיחה צריכת דלק של 19.2 ליטר בנסיעה משולבת? הנעה כפולה? או אולי מנוע 2.0 ליטר טורבו ו-7.3 שניות מאפס למאה? למה לא גם וגם?

קבלו במחיאות כפיים את לקסוס NX שהגיע היום לישראל. אבל תצטרכו לחכות קצת, המשלוח הראשון כבר אזל.

%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%A1-NX-1.jpg

%D7%9C%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%A1-NX-2.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, יש ללקסוס קלף חזק בדמות הרכב הזה. גם מנוע עבור חובבי הטורבו וגם יחידה הברידית לחובבי החסכון בדלק+עיצוב לא משעמם+תדמית האמינות המצוינת של לקסוס, יש פוטנציאל להוביל את הסגמנט במכירות. נשאר רק להוסיף את המנוע הזה גם ל-IS ול-CT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה רכב.

לא ייאמן שכבר הוזמנו מעל 100 יחידות.

באופן אישי, אני לא מבין איך בנאדם קונה רכב ב 300,000 ש"ח בלי לראות אותו בעיניים?

אגב, לפי המפרט הטכני נראה כי אפשר לראשונה להזמין גם את רמת הגימור F-Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בין הראשונים שהזמינו את הרכב, עשו לי טרייד אין על הIS300H. יש עוד רכבים מהמשלוח הראשון שלא נמכרו אבל נשארו בודדים

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני במבט הראשון היה בטוח שמדובר ב CX-5?

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב ניב!

תגיד, לא פחדת שיהיה משהו ברכב שיבאס אותך?

במקרה וכן אפשר לבטל, את הרכב יהיה אפשר לראות מ10 בדצמבר באולמות התצוגה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Q5.

עוד שני תווים.

תודה רבה,

הבנתי שהוא לא איכותי ובעל תא מטען קטן יחסית לגודלו,

חבל, מחפש אלטרנטיבה היברידת לQ5 לעוד שנתיים, נקווה שיהיה משהו חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני במבט הראשון היה בטוח שמדובר ב CX-5?

אני דווקא חושב שה-CX3 דומה לו יותר.

בכל מקרה הוא נראה מצויין, רכב קונספט שהגיע ליצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב תתחדש :-)

למה החלפת? לא היית מרוצה מה- is300h, או מתנוחת הנהיגה הנמוכה, או שפשוט רצית ג׳יפון?

דרך אגב אני מתאר לעצמי שלקחת את ההיברידית, לאחר שהיית מרוצה מאד מצריכת הדלק שלך?

ה- nx מרשים, מעין גירסה משודרגת למאזדה cx5, לה הוא דומה. למרות שלדעתי האוודי q5 עדיין נשאר היפה בקטגוריית ג׳יפוני הפרימיום ובכלל.

במבחן וידאו עליו ראיתי שהוא מאד מאד מרווח במושב האחורי, טוב הוא מבוסס על הטוויטה ראב 4 שגם מצטיינת בפרמטר זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מאוד מרוצה, אכן לקחתי את ההיברידי, החלפתי כי רציתי לחזור לגיפון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...