Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול קרבורטור אצל צביקה

החנזיר
שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להזכירכם לפני למעלה משבוע הצגתי את בעיית ההנעה שיש לי בסוברו שלי (1600 שנת 87).

בעקבות תשובתו של צביקה קרבורטור מהפורום, יצרתי איתו קשר טלפוני והתברר שיש לי בעית קרבורטור ובעיה עם הצ'וק האוטומטי (אני לתומי חשבתי שאם אין ידית צ'וק בתוך האוטו אזי שאין צ'וק אבל במקרה שלי מסתברר שהצ'וק מתוכנת לעבוד לבד רק שאצלי הוא פשוט לא עבד).

השתכנעתי , לאור אדיבותו הטלפונית של צביקה וגם בעקבות כמה המלצות של חברי הפורום, לנסוע למוסך שלו בנתניה.

קבלת הפנים הייתה ממש חוויה, כנראה שיש לצביקה חיבה עזה לחברי פורום, אחרת אין הסבר לקבלת פנים זו.

צביקה הכין לי קפה והושיב אותי על כסא, הפשיל שרוולים והתחיל לעבוד. פירק את הקרבורטור לגורמים ניקה כיוון שיפץ. ולאחר 3.5 שעות !!! סיים את העבודה. שילמתי לו מחיר שלדעתי מצחיק ביחס למחירים של תיקונים אחרים שעשיתי ברכב.

נפרדנו לא לפני שהבטחתי לו (יותר מעשר פעמים) שאני אתקשר אליו בימים הקרובים כדי לעדכן לגבי הצלחת התיקון.

הבוקר היה קר מאד והרכב הניע תוך אלפית השניה דבר שנראה על פניו טריוויאלי אבל מבחינתי מדובר בשיפור משמעותי, כמובן שדיווחתי מיידית לצביקה והוא היה מאושר עד הגג. הובטח לי גם שתצרוכת הדלק תרד אך לשם כך עלי לערוך מספר נסיעות וחישוב צריכת הדלק.

בשורה התחתונה מומלץ מאד מאד!!!

צביקה שוב המון תודות.

אכא זילוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחמם את הלב לקרוא שבחים כאלו, הן בגלל מקצועיותו של צביקה והן בגלל שטרחת לכתוב ולעדכן את הפורום וחבריו. אינך הראשון שמשבח את צביקה ואני משוכנע שגם לא האחרון.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצתך!

צביקה עשה לי פלאים ברכב.

אולי זה המקום לבקש, שוב, ממנהלי הפורום לפתוח שרשור המלצות למוסכים ובעלי מקצוע מומלצים?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רוצה להמליץ על צביקה...

אמנם מעולם לא תיקנתי אצלו את הרכב, אך התקשרתי אליו לטלפון (!) והוא עזר לי רבות באדיבות, ואפילו ששיגעתי אותו לא נראה להוט לסיים את השיחה!!!

כן ירבו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...