Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה : איך יכול להיות שאין לי חיבור AVIN במולטימדיה ברכב למרות שבתפריט יש אייקון

Aviv Vish
שימו לב! השרשור הזה בן 3434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

פירקתי היום את המערכת מולטימדיה ברכב כדי לוודא שיש לי חיבור AVIN לפני שאני קונה רכיב שמשקף את הפלאפון ב- WIFI, להפתעתי גיליתי שאין :-o

זה מאוד מוזר כי בתפריט של המערכת יש אייקון של AVIN אבל מאחור שום חיבור כזה , יש חיבור של PL רגיל אבל לא של RCA

כאשר אני לוחץ על AVIN במערכת הוא משמיע מוזיקה דרך חיבור PL ורושם שאין אות וידאו , איפה הוא מחפש את האות וידאו הזה אם אין חיבור מאחור .

מצרף כמה תמונות של התפריט , המערכת מאחור ופירוט החיבורים

תודה מראש

1 (1).jpg1 (2).jpg1 (3).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך שאם אכן קיימת כניסה פעילה כזו, היא נמצאת בפינים שלא בשימוש בצד ימין בתמונה 1(1).

איך למצוא באילו פינים מדובר ומאיפה להשיג צמה מתאימה, זו כבר שאלה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה

גם אני מעריך שזה שם אבל איך למען השם אני משיג מפרט של הדבר הזה?

זה בלי שם חברה , בלי מספר דגם , כאילו אלוהים הנחית את זה לתוך הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב יש פתרון , רושם פה כדי שאם משהו יתקל בבעיה

זו מערכת של גיל-קאר , מערכת סינית בשם AVOX

http://www.gil-car.co.il/#!user-manual-heb/c19y9

ולגבי החיבור AV , צריך פלג שמתחבר לאחד החיבורים כמו שציינו פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...