Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תמונות ממוזיאו רוסו ביאנקו בגרמניה - עלה שירשור מספר 5. 03.12.05

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 7046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נמצא בפורום הכללי בשביל אלו שאינם נכנסים לפורום אספנות, אתם מוזמנים לבוא ולזהות את הרכבים.

שירשור מספר 1 מתוך 5 אשר יעלו בקרוב.

נמצא פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מוזיאון - זה גן עדן

גן עדן? גיהנום! כף הקלע!

יש מכוניות שאעדיף לראות אותן במוזיאון, בוגאטי קלאסיות, טלבו לאגו ודומותיהן או דגמי תצוגה חד פעמיים.

אבל רוב המכוניות שראיתי כאן הן מכוניות שמגיע להן להיות על הכביש! לקחו ציפורי טרף וסגרו אותן בלול תרנגולות.

די מזכיר לי את הדיכאון שחטפתי כשביקרתי במוזיאונים של וורטהיימר. כל כך הרבה מכוניות שיכולות להיות על הכביש, שיש כמותן על הכביש, מוצגות כמו גושים סטאטיים במקום שמישהו ייהנה מהן באמת.

זה בדיוק כמו מוזיאון של פוחלצי דוגמניות. אתם הייתם לוקחים בחורות יפות ומפחלצים אותן לתצוגה? אני לא. אני הייתי מעדיף שיסתובבו חופשי, שיילכו לשפת הים. שאוכל לראות אותן בתנועה, ואולי אפילו לבקש סיבוב. אולי הן לא יהיו מרוכזות במקום אחד לנוחות הצופים, אבל זה עדיף. העיקר לא במוזיאון! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אישפוז, כואב לראות את המכוניות אצל וורטהיימר, ולחשוב שיכולת לנהוג בה עכשיו בכביש, ושיש לה רשיונות ואפילו תקינה!

המוזיאון מרשים ביותר, והמכוניות במצב ורמה גבוהים מאוד.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...כמו שאמרו להקת הגשש החוור - "כל כך יפות, שבא לבכות"

וכל מילה נוספת מיותרת.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7046 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...