Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית כרית אוויר - מאזדה 3 2008

liron_lvy
שימו לב! השרשור הזה בן 3426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

נורית כרית האוויר בלוח השעונים נדלקה לי משבוע שעבר באופן קבוע.

מחיפוש שעשיתי בפורום ראיתי שיש מצב שזה מהקונקטורים שנמצאים מתחת לכיסאות - בדקתי , הקונקטורים בסדר גמורים - מחוברים כמו שצריך וגם החוטים נראים במקום.

מה עוד אפשר לעשות ע"מ לפתור זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

השלב הבא זה להתחבר עם מחשב דיאגנוסטיקה ולראות מה התקלה שזורק המחשב.

יכול להיות שמישהו התעסק לאחרונה עם ההגה? פירק אותו? עשו אולי איזה כיוון פרונט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי לירון

כמו שאמר וצדק המגיב מעליי, צריך להתחבר עם מחשב ולאתר את התקלה.

אתה מוזמן אלינו לבדיקה ללא עלות, רק תציין שהגעת מהפורום.

שמעון זוארץ

03-5333082

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

קודם כל שמעון תודה רבה לך , רק עכשיו נכנסתי לאשכול וראיתי שכתבת לי באותו יום בערב , באותו יום בבוקר לקחתי את הרכב למוסך המרכזי של מאזדה-פורד שבו אני מטפל קבוע . בגלל שאני לקוח קבוע של המוסך הבטיחו לי דיאגנוסזטיקה ללא עלות.

לבסוף גילו שזו נורה של הכרית אוויר (זו שדולקת מעל המאפרה במקרה ומבטלים את כרית האוויר במושב ליד הנהג).

החליפו את הנורה וכעת הנורה בלוח השעונים אינה דולקת .

אבל!!! העלות היתה 260 ש"ח - אני מרגיש ש"גנבו" אותי. ועוד אני לקוח קבוע שלהם ומטפל אצלם באופן קבוע. יצאתי בתחושת אכזבה.

בגלל שאני הוגן לא אציין את שם המוסך.

רציתי לשמוע מה דעתכם , האם זהו מחיר פייר עבור לקוח שמטפל קבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בחשבונית מה החליפו בדיוק. האם החליפו רק מנורה או את כול בית המנורה כולל הפלסטיקה החיצונית.

לא בכול רכב ניתן להחליף רק את המנורה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי לירון

אתה יכול להיות רגוע עלות הנורה כ 85 ש"ח וזה לפני מע"מ איבחון ועבוגה

אפשר לחבר נורה אחרת שבאמת תכבה את נרת הבקרה אבל היא תידלק שוב תוך מספר ימים בהצלח.

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא רגוע...

איזה מנורה בלבד עולה 85 שקלים ?

מוסך מורשה מאזדה הבטיח איבחון ללא עלות אז אני לא מבין למה לשלם 250 שקלים על החלפה פשוטה של מנורה ?

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

אצלנו הבטחתי אבחון ללא עלות לחברי הפורום, קשה לי לענות בשמו של מוסך מורשה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו , הסיבה היא שאני שואל אם זה הוגן היא ע"מ לשקול אם להמשיך לטפל שם כי אני לא מעוניין לטפל במקום שעושקים בו את הלקוחות כי מה יהיה שייצטרכו להחליף חלק אחר ולא נורה?!.

ולכן בגלל שלי זה נראה מוגזם לשלם 260 ש"ח על החלפת נורה בעוד שהובטח איבחון ללא עלות כי כל טיפול לרכב אני מבצע שם (כבר שנה רביעית-מאז שקניתי את הרכב).

לכן רציתי לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אצלנו הבטחתי אבחון ללא עלות לחברי הפורום, קשה לי לענות בשמו של מוסך מורשה אחר.

היי, שאלתי קודם לכן האם מחליפים רק מנורה או את כול בית המנורה הכולל בתוכו מנורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

260 ש"ח בשביל נורה?, חבר קנה נורה בערך בפחת מ50ש"ח , הפירוק ממש קל וממש לא בעיה להחליף את הנורה, ממש עבודה של 5דקות .

לא רואה סיבה לקחת מחיר כזה.

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

חברים יקרים שבת שלום

אל לנו לשפוט את מרכז השרות בו הוא מטפל אולי זה נכון שעלות הנורה כ 85 ש"ח אבל אסור לשכוח את הבדיקה את העבודה ואת האחריות הן על החלק והן האחריות המקצועית

לגבי האם להמשיך או לא להמשיך לטפל באותו מרכז השרות זה עניין שלך

אם הגעתה למשבר אמון עם מרכז השרות זאת החלטה שלך בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הייתה את אותה התקלה במאזדה של אישתי.נקנתה נורה במרכז שרות שי-לי והוחלפה עצמאית על ידי.זו נורה מיוחדת נראית כמו נורת אורז אך יש בה שוני כנראה התנגדותי.

בכל מקרה אצלי הוחלפה רק הנורה.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש צורך לפרק את פס הקישוט ואת המערכת + בורר המזגן בשביל להגיע לנורה הזו.

חוץ מזה שהבחור נכנס למוסך מרכזי מה חשבתם שהוא יצא בעלות של 50 ₪?

העלות של הנורה באמת קצת גבוה אבל עדיין אפשר להבין בהתחשב למקום שנכנסת אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...