Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פחחות בעזרת פיברגלס.. במקום ריתוך, עזרה בבקשה ממבינים.

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, היום הייתי אצל פחח..

הוא אמר שהוא יעשה לי פחחות בעזרה פיברגלס

זאת אומרת יחתוך את החלודה, ינקה, ויחבר בעזרה פיבר גלס, ומעל זה ישים שיכבת חומר פחחות..

שאלתי אותו מדוע הוא לא מרתך, אז הוא טען שהחלודה חוזרת ואין טעפ וכו....

אז מה אתם אומרים?

למישהו יש נסיום עם פחחות מסוג זה??

תודה לכולם! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על שיטה כזו אבל ישנה בעייה של סדקים לאורך זמן.

אני יודע שתהליך ה- Bonding של הפיברגלס לפח אינו מוצלח לאורך זמן ולאחר זמן ורעידות שהרכב עובר, מתחילים להופיע סדקים כוערים.

ראיתי פעם פחח שחידש אלפא ישנה והוא פשוט חתך אזורים שלמים של חלודה וריתך חתיכות פח חדשות. התהליך היה ארוך היות והיה צורך להעלים סימני ריתוך אבל התוצאה לא רעה ומה שחשוב זה שלא מופיעים סדקים כמו ב- Bonding של פיברגלס לפח.

שוב, אני לא בעל מקצוע בתחום אבל אני יודע שקיימות שתי שיטות אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקוני פחחות עושים רק עם פח, לא עם פיבר, לא עם קרמיקה ולא עם כל חומר אחר.

הפתרון היחידי לחלקים נגועים בחלודה הוא לחתוך אותם ולרתך במקומם חתיכות פח חדשות.

אם החלק גדול יש לשקול רכישה של כל המשטח.

תתפלא אבל זה בד"כ הפיתרון הזול ביותר, לדוגמא חבר שלי קנה כנף ופרונט חדשים לפיאט 500 ב-400 ש"ח לא כולל משלוח.

אני ממליץ לך לא לחסוך ולעשות תיקוני "על בערך" כי תוך שנה תצתרך לעשות הכל שוב מחדש.

תיקוני פיבר אתה יכול לעשות במקומות פנימיים שם אפשר לשים כמויות בלי לחשוש ולא צריך לדאוג לחלק האסטתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אחד החברים שלי:

לאדה שלו (לא לצחוק :lol::lol::lol: בבקשה) סבלה, כדרכה של לאדות, מחלודה במס' מקומות (כ60 סה"כ :) ).

חלק מחלקי פח הוחלפו, בחלק אחר רותכו משטחי פח חדשים וחלק זכו לתיקוני פיברגלס...

כל אותם משטחים שתוקנו בפיברגלס דרשו תיקון חוזר לאחר שנה-שנתיים. מה שיותר גרוע, משטחי פיברגלס מודבקים מאחורי האזור הפגוע (לדוגמה, חלק פנימי של הקנף) ייצרו בליטות שצברו בוץ ולחות וגרמו לייבצרות אזורי חלודה חדשים!

הפחח בטח ראה סוד בת 20 והחליט שלא שווה להשקיע עבודה רצינית ברכב...

P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מי סיפר לי על בחור שעושה עבודות קוסמטיקה לשיפור מראה הרכב בעצמו. אולי בנתניה? (האלמנט החמישי? או שזה משהו אחר?)

מוכר למישהו?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הנדסת החלומות ברמת-גן(מתמחים בג'יפים).מקצועניים אמיתים.

ויש בחור ביבנה שעושה ניפוחים וכונסים ו-BADBOY מקדימה.

אין לי את השם שלו,אולי לתומר יש.

הסקסו למכירה!-פרטים בקנייה/מכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמ..

לחבר יש פונטיאק ועל הכנף צד שמאל היה המון חלודה (כנראה הבחורה שנסעה לפניו שפשפה את האוטו ביותר מדי קירות) בקיצור זה היה נראה משהו כמו "~~~~"

ומפוצץ חלודה וחורים , הוא שם את זה אצל פחח , חזרנו יום אחרי וזה נראה יותר יפה מחדש.. וזה לא פיבר אלא פח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעל מיקצוע בתחום אני מרשה לעצמי לייעץ לכם בתחום הזה.

צדקתם כשאמרתם שיכולת ההדבקה בין הפיבר למתכת אינה טובה, ובמשך הזמן כתוצאה מהמאמצים והרעידות הפיבר שואף להיפרד מהמתכת, כמובן שיש סוגי מיוחדים של שרפי פוליאסטר (זה מרכיב מהפיברגלאס סיבי זכוכית + פוליאסטר= פיברגלאס) שיכולת ההדבקה שלהם למתכת ממש מצויינת, אולם בארץ כמעט ולא משתמשים בפוליאסטר הזה בטח ובטח שלא פחחים.

לכן המלצתי היא שאם אתם בוחרים בפיברגלאס אז תשתמשו בזה אך ורק למשטחים שלמים כדוגמאת כנף, מכסה מנוע וכדומה

אני עכשיו עובד על פרויקט של החלפת כל הגוף של גי'פ הסופה שלי שסובל באופן קבוע מחלודה לגוף פיברגלאס שלא רק שימנע את החלודה אלה גם יחסוך במשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...