Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מורשה מאזדה פורד מרכז שירות שי לי - 053-8092495 - שרשור חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זהו שרשור ההמלצות של מוסך מורשה מאזדה פורד מרכז שירות שי לי אשר ממוקם באור יהודה. השירותים הניתנים במקום כוללים שירותי מוסך, מכונאות רכב כללית, חשמל ומיזוג אוויר, דיאגנוסטיקה ואבחון תקלות, וכן שירותי פחחות וצבע.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

מרכז שירות שי לי באור יהודה - דף העסק.

נא לשמור על כללי כתיבת ההמלצות בפורום.

עריכה אחרונה על ידי מדריך העסקים של carsforum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

לא מבין אך עדיין אין פה שום המלצה על המקום.

אני בדרך כלל מתרחק ממוסכים מורשים בגלל נסיון לא הכי טוב עם כמה כאלה בעבר. אבל בגלל שהרכב עדיין באחריות והייו מס' דברים שרציתי שיבדקו במסגרתה, החלטתי שאני מנסה את מזלי שוב.

הגעתי לפני כשבועיים לטיפול 45 עם המאזדה אחרי שתאמתי מראש עם עדי.

הופתעתי מאוד מהשירות והיחס המצויינים! הטיפול בוצע לשביעות רצוני המלאה ואפילו הופתעתי מהמחיר הסופי.

המאזדה בהחלט תחזור לשם בהמשך, ובתקווה שרק בטיפולים שוטפים.

Peugeot 3008 1.6 Premium 2021
Mazda 2 Pure White 2015

Peugeot 206 XS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • ספונסר פורום

רק עכשיו ראיתי את זה :)

תודה רבה!

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ממליץ בחום,טיפלו בי כיאות, אנשי שירות אדיבים ומקצועיים מאוד שעשו עבודה מעולה לטעמי על הרכב.

בנוסף, חשוב לציין בכלל שפעילותם בפורום מועילה מאוד ובפרט פעילותו של עדי, שייעץ לי בדברים נוספים ברכב המאזדה שברשותי, עוד לפני שהתחלתי לטפל אצלהם.

עלו והצליחו, ללא ספק אמשיך לטפל שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

השירות, ההגינות, המקצועיות ואפילו המחיר - כל אלה הופכים את מוסך "שי-לי" לאחד המוסכים המומלצים ולא בכדי.

אין על השירות של עדי! המשיכו לעשות עבודתכם נאמנה.

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תודה רבה, איש יקר :)

השירות, ההגינות, המקצועיות ואפילו המחיר - כל אלה הופכים את מוסך "שי-לי" לאחד המוסכים המומלצים ולא בכדי.

אין על השירות של עדי! המשיכו לעשות עבודתכם נאמנה.

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני לרוב לא רושם חוות דעת על מקומות, אבל ברצוני לציין את השירות המעולה שקיבלתי המוסך שי לי , בבדיקת רכב לפני קנייה

וביחוד את היחס של עדי

ללא ספק אלך לטפל שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

זה רק בגלל שיש לנו את אותו השם? ;-)

תודה רבה איש יקר!

אני לרוב לא רושם חוות דעת על מקומות, אבל ברצוני לציין את השירות המעולה שקיבלתי המוסך שי לי , בבדיקת רכב לפני קנייה

וביחוד את היחס של עדי

ללא ספק אלך לטפל שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגעתי לשי לי בעקבות המלצות כי נכשלתי בטסט והייתי צריך להחליף רפידות.

דיברתי עם עדי ולמרות שבאתי בעומס, עדי ישר קיבל אותי ושם את הרכב בעבודה.

אמרתי לו גם שיש ברשותי רפידות שלא השתמשתי בהם וללא היסוס אמר שאין שום בעיה שנשתמש בהם ואשלם רק את עלות העבודה (שהייתה הוגנת מאד!).

השירות והיחס של עדי היה יוצא מן הכלל! והאווירה במוסך היא נפלאה, ולא פחות חשוב מקצועית!

המון תודה לעדי ואין בכלל ספק שנתראה שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעבר לא מעט מוסכים מורשים, לאחר שהגעתי אל מוסך שי לי נתקלתי בהגינות ובמקצועיות שלצערי לא מצאתי עד היום במוסכים אחרים.

עדי תמיד זמין לכל שעה וייעוץ והכי חשוב - המחירים מצויינים אף הם!

מומלץ בחום!

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

וואו :) תודה תודה תודה!

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

מנסיון - כל מה שרשמו מעלה פשוט נכון!

הגעתי למוסך לאחר המלצה בפורום.

ביצעתי החלפת רצועות טיימינג + טיפול קטן + עוד כמה דברים קטנים שהיה צריך לתקן ואני יכול להגיד בפה מלא שזו הייתה הפעם היחידה שיצאתי ממוסך מורשה בלי תחושות רעות. המחיר היה הוגן מעבר לכל ספק.

הצוות היה מקצועי ועדי כמובן היה סבלני לכל הצקה שלי. אפילו מהשיחה הטלפונית הראשונה והקצרה שלנו,הרגשתי שיש פה עסק שאפשר להיות בטוח איתו.

הרגשתי שאני יכול לסמוך על עדי בעיניים עצומות, וזה לא דבר שקל לעשות מול מוסך מורשה.

אז באמת - שאפו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...