Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למקום לקניית 4 צמיגים להונדה סיוויק 2009 סדאן

tokame
שימו לב! השרשור הזה בן 3433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני גר בראש העין. האם יש איזשהו מקום שמוכר צמיגים נורמליים ברמה של פלקן ומעלה במחיר טוב, ושנותן כיוון פרונט בחינם באזור מגוריי?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה הזו יש לנו את ה-Falken ZE-914 החדש שבדיוק מחר יכנס למלאי ואוכל לעדכן אותך במחירו.

כמובן שהמחיר יכלול הכל - מע"מ, איזון והתקנה, ובנוסף תקבל 200 ש"ח מתנה לקניות ברשת קבוצת FOX.

הכי קרוב לראש העין, יש לנו שלוש פנצ'ריות באיזור פ"ת וצומת סגולה, שם תוכל לבצע את ההתקנה.

נשמח לעמוד לרשותך גם במוקד הטלפוני - 03-9005838.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כבר את הפלקן הזה ZE-914 בצמיגי מטלון ועשיתי כיוון פרונט קידמי ואחורי גם ב 1565 שח.

אני ידווח בהמשך איך הצמיגים האלו. הפלקן ד"א כבר לא מיוצרים ביפן אלא בתאילנד. אגב הצמיג הזה לא חסכוני בדלק כמו שרשמו באתר טייר קלאב ,יש עליו מדבקה שהחסכון בדלק שלו זה הדרגה הכי נמוכה (G).

וגם יש לי שאלה : האם על כיוון פרונט לוקחים על הגלגלים האחוריים והקדמיים תשלום נפרד?

עריכה אחרונה על ידי tokame
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתבלבל בין כיוון פרונט לאיזון גלגלים.

כיוון פרונט זה משהו אחר לגמרי ולא קשור להחלפת הצמיגים.

איזון גלגלים מבצעים בזמן התקנת הצמיגים החדשים או בהעברת צמיגים אחוריים קדימה וההיפך.

למישהו יש ניסיון עם הZE-914 ?תובנות ותגובות גם במידות אחרות יתקבלו בברכה

לפי האתר הזה, ה-ZE-914 קיבלו ביקורות ממש טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד מה כתבתי. כמובן שעשו איזון גלגלים לפני ההרכבה שלהם. אבל עשיתי גם כיוון פרונט בנוסף.

אתה כותב ואני מצטט: "עשיתי כיוון פרונט אחורי".

זה שאתה יודע טוב מאד מה כתבת זה מעולה, בפועל אין דבר כזה... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כבר את הפלקן הזה ZE-914 בצמיגי מטלון ועשיתי כיוון פרונט קידמי ואחורי גם ב 1565 שח.

אני ידווח בהמשך איך הצמיגים האלו. הפלקן ד"א כבר לא מיוצרים ביפן אלא בתאילנד. אגב הצמיג הזה לא חסכוני בדלק כמו שרשמו באתר טייר קלאב ,יש עליו מדבקה שהחסכון בדלק שלו זה הדרגה הכי נמוכה (G).

אם הדירוג שהופיע על הצמיג הוא G, אז מכרו לך ZE912 ולא ZE914!

באתר היצרן כמו גם באתרים נוספים, דירוג ההתנגדות לגלגול (חסכון בדלק) עבור ה-ZE914 הוא C.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- פרונט (קדימה/חזית) וכל הגלגלים לא הולך ביחד. זה שהביטוי השתרש בטעות בשפה, זו בעיה אחרת.

עד כמה שאני יודע, רכב יכול להיכשל על זוויות מערכת היגוי לא תקינות רק אם מאובחנת שחיקה לא אחידה על הצמיגים.

עם או בלי קשר, אתה חייב להפריד בין שני מושגים:

• איזון גלגלים - נעשה ע"י הצמיגאי במטרה למנוע רעידות. מעבר לכך שהרעידות הללו משפיעות באופן ישיר על נוחות הנסיעה, הן גם גורמות לבלאי מואץ לרכיבי המתלה וההנעה.
  • כיוון זוויות היגוי ("פרונט") - נעשה במוסך שמתמחה במתלים, ומטרתו למנוע משיכה של ההגה לכיוון מסוים, לוודא שחיקה אחידה של הצמיגים ומיצוי יכולת האחיזה של הרכב. רכב שזווית ההיגוי שלו אינן תקינות הוא מסוכן, תגובותיו יהיו בלתי צפויות והוא יסבול מבלאי מוגבר הן לצמיגים, הן לרכיבי מערכת ההנעה והן לרכיבי מערכת ההיגוי. שים לב שבחלק מהמכוניות ניתן לכוון זוויות גם בסרן האחורי.

כיוון גלגלים זה כיוון של זווית אחת (toe in/out) מתוך שלוש זוויות שמכוונים בכיוון פרונט מלא (toe in/out, camber, caster).

- רכשת צמיג אחר ממה שהומלץ, במחיר יקר יותר (אם להניח שאת כיוון ה"פרונט" יכולת להשיג בחינם או בעלות מופחתת) ועוד טעית להכריז על פער בין הפירסום לבין הצמיג בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון פרונט הוא ביטוי לכיוון כל הגלגלים למי שלא יודע.

אתה עוד ממשיך להתווכח ולהוכיח שוב ושוב כמה אתה טועה.

בסדר, עשית כיוון פרונט לגלגלים מאחורה כולל לגלגל ספייר בבגאז'. תהיה בריא ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני התקנתי היום את הפאלקן 914 בסיוויק של אישתי. נקנו דרך האתר של טייר קלאב והורכבו בצמיגי רעננה, אנשים מקצועיים ונחמדים עם הרבה ניסיון .הצמיגים מסומנים כשבוע 29 של 2014

עריכה אחרונה על ידי blackpolo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3433 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...