Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרישת תשלום נזק מופרך בעקבות תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 3453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשנתיים עברתי תאונה עם רכב ליסינג, בבית המשפט קבעו שאני אשם (למרות שאיני אשם בנוסף לכך שהנהג נכנס בי מאחורנית).

לא הייתי מבוטח בביטוח צד ג׳ לכן אני צריך לשלם על הנזקים.

כפי שידוע חברות הליסינג מנפחות את הנזקים, האם יש משהו לעשות בנידון ?

לפי דוח השמאי הרכב שנפגע בעל מחירון של 108 אלף ש״ח, לאחר שקלול עומד על 77 אלף ש״ח.

הנזק שדורשים ממני לשלם הינו 55 אלף ש״ח לפני הוצאות משפט כמובן.

בתור בחור מהתחום אני יודע שלשמאי אסור לאשר נזק כזה, איך פועלים מכאן ?

ברור שעלות תיקון הרכב הייתה שליש מזה, והקבלה על הסכום הזה הוציא ״מוסך מרכז״.

HU alpine d310 & h701 | amp audison vrx2.400 & alpine mrp t-222 | Morel supremo | ArcAudio flatline 12 | amp alpine 12m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית המשפט הראשון אני מניח כי מדובר בתביעה פלילית מדינת ישראל נגדך. יצאת אשם ( מה שאתה חושב לא מעניין בכלל ). איך יצא שאתה הוא האשם

מהיכן אתה יודע כמה עלה התיקון?

55K מ 77K זה רכב באובדן גמור שלא מתקנים אותו

הכל מסריח

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום תביעה פלילית, אני תבעתי את חברת הליסינג והם הגישו תביעה נגדית.

השופטת קיבלה את תביעתם ופסלה את שלי. בתור בעל מקצוע (שמתקן לחברות ליסינג את המכוניות ותאונות) אני יודע להעריך את הנזק, לא עובר 15 אלף ש״ח.

חשוב לציין שהתאונה אירעה במהירות נמוכה בתוך העיר כאשר אני נוסע במהירות שלא עולה על 10 קמש ורכב הליסינג במהירות של 50 קמש כאשר בזמן הפגיעה אני מעריך שהוא בלם את הרכב לכ30 קמש.

HU alpine d310 & h701 | amp audison vrx2.400 & alpine mrp t-222 | Morel supremo | ArcAudio flatline 12 | amp alpine 12m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לניסיונך ולמקצועיות שלך - עדיין אינך שמאי.

שמאי מחליט אילו חלקים ניזוקו בתאונה, מה עלות התיקון לפי עלות מוסך וכמו כן ירידת ערך (במידה ויש).

חולק על קביעתו של השמאי ? ספק לבית המשפט חוות דעת נגדית של שמאי מטעמך.

קביעות בסגנון של חברת הליסינג מנפחת את הנזק מבלי להוכיח זאת - הן סתם אמירות שלא יתייחסו אליהן במשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאיני שמאי, אני מודע לכל העלויות. אני בעל מוסך אז מן הסתם אני יודע להעריך נזקים.

ונגיד שלא, איך שמאי מעריך לתקן נזק של 55 אלף לרכב שלאחר שקלול עומד על 77 אלף ?!

שלא נדבר על ירידות ערך בעקבות תאונות קודמות שראיתי בוודאות שהרכב עבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר לנו איך בית המשפט החליט שאתה אשם בתאונה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. 77 אלף כנראה כולל ירידת ערך

ב. במידה ואתה מהתחום אז אתה אמור לדעת כי חישוב נזק גולמי הוא ממחירון רכב בסיס ולא מערך שוק של הרכב

אם הרכב שווה 108 אלף ניתן על פי חוק לתרן את הרכב עד 59% מהמחירון שזה 63,720 ועל זה תוסיף את הירידת ערך ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר לנו איך בית המשפט החליט שאתה אשם בתאונה

גם אותי מעניין לדעת איך נכנסו בך מאחורה ויצאת אשם ב100%, מניח שרק במצב כזה היה אפשר לתבוע כזה סכום.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...