Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 6 ומאזדה CX-5 אחרי מתיחת פנים- וגם CX3 החדש- מותג ''יוקרה'' אפשר כבר לומר?

Castrolz
שימו לב! השרשור הזה בן 3438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2015-mazda-6-fl-small-4ra.jpg

לדעתי הדשבורד החדש בהרבה יותר יפה ונעים להעין, הקודם היה גבווה מידי ודי פשוט.

mazda-6-2015-interior.jpg

CX5

2015-cx5-fl-small-e4.jpg

וCX3 מאזדה מציגה שיפור ענק, עממי יוקרתי פשוט.

mazda-cx-3-2015-small-rkl4cc.jpg

2016-Mazda-CX-3-38.jpg

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/1871/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-6-%D7%95-CX-5-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D

מדהים פשוט השינוי העצום בשנתיים האחרונות שמאזדה עברה.

מה דעתכם?

עריכה אחרונה על ידי Castrolz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לשנה הבאה, כל הדגמים של מאזדה הם בעיצוב "קודו", שאתה (ואני, והרבה אחרים בעולם) כל-כך מתלהב ממנו.

אם אתה רוצה להגיד שזה מותג שמציע יוקרה, אז אתה בעצם אומר שהדגמים המאובזרים של מאזדה משתווים לאלה של לקסוס ואינפיניטי?

לא הבנתי בדיוק למה התכוונת, אבל אני כן יכול להגיד שאם מחר הייתי מקבל סכום כסף בין 110-210 אלף, שיכולתי להוציא על כל רכב חדש בארץ, הייתי קונה מאזדה :silly: נראה פשוט מדהים הסגנון הזה. מאמין שהביצועים של כל הדגמים לא רעים בכלל.

מזל שזה לא צריך לעמוד במבחן המציאות :oops:

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל רק שמאזדה, כמו כמעט כל היצרנים, התקינו את מערכת המולטימדיה גבוה ואת פתחי האיוורור נמוך מידי.

לי אישית חסרים כמה מתגים בגלגל ההגה, הוא נראה ריק משהו..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצ׳וב הפנים החדש של המאזדה 6 ושל המאזדה cx3 מאד מחניף ויוקרתי, בייחוד בשביל רכבים בקטגוריית המחיר הזאת.

שמתם לב כי במאזדה cx3 ישנם שני פתחי מיזוג מרכזיים ולא רק אחד כמו כוונת המעצב. מימין לפתח המיזוג העגול יש פתח אחד ״מוסתר״.

לגבי המאזדה cx5 השאירו את עיצוב הדשבורד כמו שהוא ולא העתיקו את סגנון העיצוב של המאזדה 6 החדשה.

רק מערכת המולטימדיה הוחלפה לזו המתקדמת של שאר דגמי מאזדה, היא קיבלה מסך מולטימדיה גדול יותר לאחר שהכפתורים המכניים שהיו בצידי המסך הקיים בוטלו.

המסגרת של מסך המולטימדיה הוחלפה לכזו עם ציפוי דמוי עור או עור אמיתי, בניגוד לפלסטיק הפשוט שקיים עכשיו.

לדעתי חבל, דשבורד נמוך יותר ומסך מולטימדיה בולט מעליו, היה נותן תחושה אוורירית יותר.

דרך אגב המאזדה cx5 וה- 6 קיבלו בלם יד חשמלי וכן נוספו מערכות בטיחות, שהיו חסרות בעיקר במאזדה cx5.

בין היתר נוספה גם מערכת בקרת שיוט אדפטיבית.

עריכה: לא הצלחתי להעלות תמונה של הדשבורד המעודכן של המאזדה cx5

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שממש לא התלהב מדגמי מאזדה לאורך השנים (בלשון המעטה) אני חייב להסכים בנוגע לקו העיצובי החדש.

לטעמי הוא נראה מדהים. וגם מצאתי את עצמי גורר את ההורים שלי לאולם מאזדה כשהם חיפשו רכב (קנו בסוף הונדה).

אך מכאן ולקישור למילה "יוקרה", הפער עדיין רחוק לדעתי

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יוקרה אמיתית, כמו מרצדס ושות', אבל בהחלט "העממי שמרגיש הכי יוקרתי" מבין מה שמגיע מהמזרח בפרט ואי שם למעלה בראש הטבלה בעולם הרכב (העממי), בכלל.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה קטנה שבסה"כ רוצה לחיות.

למרות ההיצע הדי מרשים, לפחות עיצובית, קצת קשה לראות את מאזדה שורדת בשוק שבו רק הענקיות ידברו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים טובות עוברות על המותג הזה ואני שמח. מותג קטן שמנסה לשרוד בעולם הקשוח הזה, מותג הרפתקני שעבר לא מעט טלטלות ותמיד הוא מצליח להתרומם מחדש בגלל יצירתיות, הרפתקנות ותעוזה.

כבר זמן מה בכירים במאזדה מצהירים שהם מכוונים את המותג להיות מותג עממי פרימיומי והם מצליחים בגדול.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יוקרה זה המושג הנכון. העיצוב שלהם השתפר בעייני, אבל הם לא מייצרים משהו מאוד מקורי, אלא מיישרים קו עם כולם, כמו שקורה לא מעט.

באופן כללי, נראה שרכבים "עממים" יחסית מציעים יותר ויותר אבזור שפעם אולי נתפס כשייך יותר לסגמנט היוקרה, אבל אני מניח שגם זה משהו שקורה מדור לדור ומכריח יצרניות יוקרתיות יותר להציע אבזור נוסף חדש.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...