Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברה! מציעים לי מגבר פיוניר 300W 150 rms במחיר הבאה ,שווה?

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי כמו שנאמר בכותרת מישהו מציעה לי מגבר פיוניר[יותר מאוחר אדע גם תדגם וירשום אותו פה] בכל אופן המגבר 2 יציאות 300 וואט ו150ווט נקי[גישור] אני תכלס צריך אותו להגברה לסאב פשוט מאחור בהספק נקי של 250rms ,בכל מקרה הבחור רוצה עליו 350 שקל ,אבל אם אני ילחץ חזק אני מאמין שגם ב300 שח הוא ישחרר לי אותו ..המגבר לטענתו -עוד חודש יהיה בשנה לשימוש שלו [כמו כן אחריות נישארה לעוד חודש] והוא בא אם האריזה המקורית וכל זה... קיצר יותר מאוחר אני יביא לפה את הדגם הספציפי שלו אבל בתכלס איך העיסקה נישמעת לכם סבירה יענו סבבה ..ללכת עליה..יש מגברים טובים יותר [גם באיכות וגם במותג] ממה שהוצע לי?

תודה לעוזרים.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגברי פיוניר מהסדרות הנמוכות-בהתאם למחיר, חלשים לסאבים, ומתנתקים המון.

מהסדרות הגבוהות יותר, חל שיפור גדול.

קרוב מאד לוודאי, שלמגבר שהצגת לא תהיה היכולת לדחוף סאב כמו שצריך.

שלומי

כל מערכת סטריאו, הנה התפשרות מול הדבר האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה בעיקבות ההערות שלכם ויתרתי על הרכישה היום והמגבר נימכר למישהו אחר..תודה על כך שציינתם לפני את ההערות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב לך JL AUDIO בחתימה... למה?
כי למישהו מהמשפחה שלי יש סאב שלהם באוטו.. הסאב נישמע מעולה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...