Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין שני סיטרואן סי4 1.6 ידני או 2.0 אוטומט

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 3414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקציב שלי כ 28 אלף ש''ח לרכב משפחתי ושיסע יותר טוב מליסינגאוטומטית רגילה ולכן אני פוזל לכיוון כל מיני רכבים מוזרים.

1) סיטרואן סי 4 מנוע 1.6 (110 כ''ס) גיר ידני משנת 2007, סביב ה 170 אלף ק''מ, שמורה במצב טוב

2) סיטרואן סי 4 מנוע 2.0 (140 כ''ס) גיר אוטומט משנת 2006, סביב ה 170 אלף ק''מ, שמורה במצב טוב.

לומר את האמת עניין ההנאה מנהיגה דיי משחק אצלי תפקיד, מבחינת בטיחות שתיהן אותו הדבר, צריכת דלק כמובן שעדיף חסכוני יותר אבל לא אתלונן על הפחות חסכוני. כמו כן מכיר את בעיית הגיר al4 ומחכה להיסטוריית הטיפולים של הרכב לראות איך הגיר טופל והאם עשה צרות.

ידנית מצאתי רק אחת, אוטומטיות יש כמה אך מצאתי אחת שבאמת מצאה חן בעיניי. מה עדיף לדעתכם?

מבחינת נתוני האצה ועוד נראה שהרכבים זהים, צריכת דלק כמובן לטובת ה 1.6, לידנית יש גם פחות סיכוי להוצאות כבדות על הגיר אבל עדיין אני מתלבט, מה דעתכם?

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני הייתי לוקח את הידינית.

אין הרבה למכירה מכיוון שלדעתי כמות C4 בנזין 5 דלתות שמכרו בארץ עם גיר ידני היא מספר חד ספרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע ה-1.6 חזק יחסית ועם גיר ידני תקבל ביצועים טובים מאד.

זאת לא מכונית שמזכירה את הקסארה או ה-306 מבחינת איכויות הניהוג (הרבה פחות טובה), אך בסה"כ מהווה קנייה מעולה של רכב משומש.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תמצא כזאת ,נמכרו בודדות , אחלה מנוע אבל למיטב זכרוני בדגמים הראשונים עדין היה משודך לal4 , לאחר מתיחת הפנים הוחלף המנוע ושודר לתיבה רובוטית אבל זה כבר רכב יקר בהרבה

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת בטורבו, מחורבן ומלא בעיות, יש להם בעיה של מותחנים בשרשרת וכשלים של בוצה, שמעתי גם לא מעט סיפורים על טורבואים שמוסרים את נשמתם לבורא.

אין על NFU למרות שיש לו מצערת אלקטרונית, הסי 4 גם ככה לא בעלת איזה שהן יומרות ספורטיביות. ראיתי מספר כאלה למכירה עם ק"מ נמוך ביד 2.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי - 170K בשביל גיר אוטומטי al4 - לא הייתי נוגע ברכב, רק מהסיבה הזו.

(שיפוץ יהיה קרוב, אם לא נגעו בגיר עד כה)

קשקוש,אצל אחי הגיר החזיק 270000ק"מ,אצלי כבר יש 150000ק"מ,ווהגיר מחליף הילוכים חלק[AL4 כמובן].

כל רכב צריך להיבחן לסוגו,אם הרכב תוחזק ברמה טובה ולא קרעו אותו אין שום בעיה,ניתן כמובן לבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה ניתן לבדיקה על ידי היסטוריית הטיפולים של הרכב, נדמה שסיטרואן כן מודעים לזה ולפחות בחלק מהרכבים בוצע טמפול מנע שאמור לשמור על הגיר.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הal4 יקרוס התיקון יעלה 5 ספרות...חוץ מזה זה אחלה אוטו

שיפוץ מלא במעבדה במוסך מרכזי של היבואן - כ 8500 ש"ח.

שיפוץ מלא במכון גירים פרטי - 4000-5000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי את שני המנועים 1.6 ו-2.0 בפז'ו 307. שתיהן היו ידניות . ההבדל בין שניהם לא עצום ,2.0 סוחב רק מעט טוב יותר. בכל מקרה הייתי ללא ספק לוקח את הידנית. יותר אמין ,ביצועים טובים יותר (לדעתי 1.6 ידני יהיה מהיר יותר מ 2.0 אוטמטי) וגם חסכוני יותר.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...