Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חנייה - 4 גלגלים על המדרכה

שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קיבלתי להפתעתי הרבה דוח על חניה עם 4 גלגלים על המדרכה - 500 שח.

לפי מה שהבנתי מהשכן, מישהי הזמינה פקחית לחלק דוחות, כי היא לא יכולה לעבור עם עגלה, והיא נאלצת לרדת לכביש (כנראה מדובר על עגלה של שלישייה או של תינוק ממש ממש גדול).

לפי צורת האבנים המשתלבות שבה כל רכבי עמד, מדובר ברחוב משולב ולא במדרכה (המדרכה מתעגלת לפי צורת הכביש והיא בנויה מאבנים מרובעות והרחוב המשולש ממלבניות).

כמו כן, בעלת הדירה חונה שם כ-8 שנים (אנחנו שוכרים אצלה יחידת דיור) ולא קיבלה מעולם אזהרה/תלונה על הפרעה למישהו.

מתחת לרכבי מסומן גם מלבן שמסמן על אזור שמאופשר לחנייה (הוא אומנם מסומן במקביל לקיר ולא במאונך, אך הדוח התקבל על חנייה על מדרכה).

כמו כן, קיימת מצוקת חנייה באזור וכולם מחנים ממש על המדרכה וחוסמים הכל -אך בדקתי ואף אחד מהם לא קיבל דוח! רק אני ובעלת הדירה.

האם מישהו מניסיון יש לו רעיון כלשהו לעזור לביטול הדוח?

2014-11-13 15.49.18.jpg2014-11-13 16.08.30.jpg2014-11-14 10.41.53.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך הוא הפורד, וכך חנית? אתה נמצא לפני תמרור הרחוב המשולב, לכך הדו"ח מוצדק. השאלה היחידה היא אם התקיים התנאי של מעבר נותר ברוחב פחות מ-1.30 מ' (מעבר לעגלת נכים או עגלת ילדים). אולי תוכל לצמצן את הנזק, בודאי לא לבטל הדו"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מהרכבים המצולמים הוא שלך? במוו לבנה בתמונה השמאלית זכאית לדו"ח בהחלט. לגבי שאר הרכבים - יש לבדוק לעומק.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי הוא הפוקוס הכחולה.

אין תמרור מצד ימין שמראה על תחילת רחוב משולב/ כביש חד סיטרי.

ויש יותר מ1.30 עד לשפת הכביש - כ1.5-1.6 מ' (נמדד מהפינה הקרובה ביותר לכביש)- לכן לא הבנתי איזו עגלה בדיוק לא מצליחה לעבור שם.

כמו כן, ישנו סימון ברור של חנייה מתחת לרכב (אבל חנייה במקביל ולא כפי שהחנתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תמרור של רחוב משולב משמאל - זה מספיק כדי להגדירו ככזה.

הסימון מימין אינו סימון של חניה אין תמרור, אין כחול לבן - רק איזה פס כהה מתוחם בפסים לבנים, וגם חסרות מעטפות בכניסה לחניות - סימון שלו הייתי מצפה באזור המיועד לחניה.

הדבר היחיד שעליו תוכל להתמקח - בכפוף לבדיקת צילומי הפקח - הוא רוחב המעבר - האם הושרא מעבר מספק או לאו, מה שעשוי לצמצן את הקנס. כמובן שצריך לבדוק בחוק העזר העירוני אם אבחנה כזו קיימת באותו ישוב, שכן אם אינה קיימת אין לך על מה להתמקח. את רוחב המעבר תוכך לחשב לפי ספירת האבנים המשתלבות ומדידת גודלן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחוב המשולב מתחיל מקו התמרור של "רחוב משולב" ולא לפניו, הפורד חונה לפני הקו הזה ולכן היא חונה על המדרכה.

חציית המדרכה הזו מתאפשרת על מנת להיכנס ולצאת מהרחוב המשולב, לא מותרת חנייה שם וזו מדרכה לכל דבר ועניין

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שיש כביש, מדרכה [בשיפוע קטן מאוד] עם אבני שפה בצבע אדום-לבן, ולאחר מכן שילוט לרחוב הולנדי.

בתמונה האמצעית יש ג'יפ שחור, רכב כחול [אותה הפורד?] ורכב כסוף שחונים כחוק. הרכב של פות"ש לא, ולכן קיבל דו"ח.

העניין היחיד שיש לוודא, כפי שציין ספריאל, זה האם אפשר לצמצם את נזק הדו"ח.

פות"ש, למה לא חנית כמו שאר הרכבים בתמונה האמצעית? יש שם הרבה מקומות חניה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצוקת חנייה בשכונה כולה בשעות הערב/לילה, מדובר באיזור של קוטג'ים שלכולם יש 3-2 רכבים ובפועל קיימת חנייה אחת לכל דייר.

היות ואנחנו (אני ואשתי) עובדים משמרות, יוצא המון פעמים שחוזרים אחרי 23:00 הבייתה, ואין חנייה בכל השכונה. הפתרון היחיד לחנייה נמצא כ700מ' מהבית (כ5 דקות הליכה).

כולם בלילה חונים על המדרכות ובבוקר הולכים לעבודה. כמו כן זה פעם ראשונה שמישהו קיבל דוח ב8 שנים האחרונות במקום הזה.

היות והמדרכה הינו בצורת קשת יש המון מקום על המדרכה, ואחר כך מתחיל רחוב משולב (ממש צורה וצבע אחר של האבנים ברצפה) וסמוך לשער הכניסה לגינה גם מסומנת חנייה, ככה שיותר מחצי רכב על החנייה.

2014-11-13 15.49.31.jpg

מצרף עוד תמונה מרחוק יותר, שתבינו כמה מרחב היה לעבור על המדרכה.

וחוץ מזה, הארנונה כאן מטורפת, ויש שטח של אדמה עצום באמצע השכונה, לא יכולים לעשות חנייה כלשהי באופן זמני שם?

אני צילמתי את הרחוב שלי בשעות הבוקר המוקדמות (6 בבוקר) כשכל הרכבים על המדרכה ( ממש המדרכה סגורה משתי הכיוונים), זה יכול לעזור לטענה שלי שיש באיזור מצוקת חנייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אלי, היות וזאת פעם ראשונה - ניתן להוסיף זאת למכתב? זה יכול לתרום משהו?

כמו כן אני לא מבין משהו פשוט, אם הרכב מפריע למישהו - סמוך לרכב יש אינטרקום - קשה לצלצל?! אולי להשאיר פתק על החלון??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...