Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה שיכולה לעזור לערער על דוחות, ולהזכר מה קרה באותו יום

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לקבל כבר דוח חנייה שנשלח חצי שנה אחרי האירוע. לך תזכור מה עשית באותו יום ואם בכלל היית במקום.

מצד שני גם נתקלתי בסיטואציה שהתבקשתי לומר תאריך קנייה של רדיאטור שנקנה לפני שנה, כדי לקבל אחר במקומו במסגרת האחריות.החשבונית אבדה והיה צריך לשחזר את האירועים כדי להגיע לתאריך.

זכרתי שקניתי את הרדיאטור באותו יום שהייתה תקלה ואחרתי לעבודה בגלל התיקון אז התחלתי לחפש

קודם חיפשתי ביומן הסלולרי לראות אם רשום משהו באיזור התאריך

אחר כך חיפשתי ביומן הטלפונים אחרי שיחה לחנות,

אחר כך חיפשתי ביומן ה SMS

אחר כך חיפשתי בתוכנת רישום כניסה ויציאה מהעבודה לראות מתי איחרתי לעבודה

וקיללתי את המכשיר שלא יכל להראות לי את כל האירועים האלה במסך אחד ובסדר כרונולוגי. ולא שמר את המיקום שלי בכל שעה ויום

חיפשתי הרבה זמן משהו שיעזור ומסתבר שיש אפליקציה נחמדה מאד שנקראת Life Tracker שאוגרת ומציגה בצורה יפה את כל מה שהסלולרי יודע עלי. מיקומים, הודעות , טלפונים , תמונות ופתקים. מסודרים לפי יום .

אפשר אפילו לחפש באיזור מסויים במפה והיא מראה לי באיזה תאריכים הייתי באיזור הזה.

ממליץ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.benoved.lifetrackerdiary

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי זה הטריד - כתבתי שאלה למפתח והוא מבטיח שהכל נשמר רק במכשיר ושום דבר לא נשלח החוצה.

בדקתי בעצמי עם סניפר ובאמת לא ראיתי סימנים שמשהו יוצר לרשת.

גודל בסיס הנתונים ממש קטן נראה לי שהוא שומר רק את המיקומים ואת הפתקים בבסיס הנתונים, כל השאר = הודעות, טלפונים, תמונות, וידאו, הוא לוקח מבסיס הנתונים של המכשיר. ניסיתי למחוק תמונה והיא נמחקת גם מהאפליקציה.

ומה הכוונה בעוד הרשאות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מתקינים כל תוכנה, היא מבקשת בהתחלה הרשאות גישה, התוכנה הזאת לפי מה שתארת מבקשת ומקבלת הרשאות להכל, לרכיב ה GPS, לתמונות, לרשימת השיחות ועוד.

למרות שהתוכנה נשמעת כשימושית הייתי מודאג מאוד מהחדירה לפרטיות.

עד כמה בטוח ששום מידע לא נשלח וגם אם לא מחר אישתי (נניח, אני לא נשוי), המעסיק שלי, ה FBI, תבחר כיד הדימיון הטובה עליך, ייבדקו לי את הטלפון... לא יודע עד כמה הייתי מעוניין בכך.

נ.ב

לגבי החשבונית/תאריך קנייה. אם הקנייה בוצעה בעזרת כרטיס אשראי אזי אני כמוכר בחנות יכול תוך 10 שניות (בכל זאת לוקח זמן לכתוב 16 מספרים) למצוא לך את פרטי הקנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה צודק, גם אני דיי פנאט בקשר להרשאות.

זה מדהים איך אפליקציה של פנס מבקשת ממני הרשאות לספר הטלפונים לגישה לרשת, לקבצים וכו .

אבל אפליקציה מהסוג של life tracker הזה חייבת הרשאות אחרת היא לא תוכל לעבוד כלל.

תראה איזה הרשאות יש לאפליקציות של גוגל, גימייל, מפות, וכו, ועל פייסבוק וואטסאפ אין בכלל מה לדבר הם בכלל התפרעו. לפחות לגבי האפליקציה המדוברת כאן, המידע לא יוצא החוצה בניגוד לשאר האפליקציות שהזכרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ

לגבי החשבונית/תאריך קנייה. אם הקנייה בוצעה בעזרת כרטיס אשראי אזי אני כמוכר בחנות יכול תוך 10 שניות (בכל זאת לוקח זמן לכתוב 16 מספרים) למצוא לך את פרטי הקנייה.

במקרה שלי זו הייתה עסקה במזומן, אבל גם בעסקאות של אשראי יש קושי לפעמים לאתר את התאריך המדוייק. הפירוט שהם שולחים הבייתה הוא לקוני בצורה מחרידה. והמוכרים אולי יכולים די בקלות לאתר את התאריך אבל הרבה פעמים אין להם מוטיבציה גדולה לטרוח לחפש ולעזור לך במקרה של החזרת מוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...