Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור מע' שמע לטויוטה אוונסיס

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 7039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחזיק באוונסיס, דיברתי עם מוסך מורשה שלהם, בו אני מבצע את הטיפולים, ואמרו לי שאפשר להחליף בוקסות, אבל שיהיה יותר מ- 220 ומעלה.

אני רוצה לדעת איזה בוקסות באות בסטנדרט של הטיוטה אונסיס 2003 למי שיודע, ההוא גם אמר שבמידה ואני שם מגבר, אז האחריות על מע' השמע לא תקפה.

עכשיו אני רוצה להגדיל את הבוקסות, כלומר לשים גדולות יותר, שדיברתי עם החברה ואמרתי שאני רוצה לשים בוקסות של 160, הוא אמר שיש כבר יותר מ-160, אבל בכל זאת עדין אין מספיק ווליום כששומעים, אז אני רוצה עזרה מכם, מה לעשות, איפה אני יכול למצוא מע' שמע טובות, אפילו באתרים באינטרנט.

תודה רבה מראש למי שיכול לעזור לי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים רמקולים חזקים יותר בלי מגבר זה לא ישנה את העוצמה כל כך,קשה לי להאמין שהרמקולים המקוריים הם 160W כי בדר"כ הם שמים רמקולים מאפנים במערכות המקוריות. אני מציע לך שתשאל אותם אם יש איזה מתקין מורשה של טויוטה שיוכל להתקין לך מגבר בלי שזה יפגע באחריות.

תאמין לי מערכת מובנת זה אסון-על כל פיפס קטן מבטלים אחריות, עדיף כבר היה שלא ישימו אותה וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ..

הקטע שזהמובנה, וזה לא סתם רכב, זה רכב טוב, לכן לא ניראה לי שאלו רמקולים מעפנים, קיצר כנראה שמחר אני אסע למתקין המורשה של טיוטה וניראה מה אני עושה בסוף...

בגל מקרה תודה רבה אח שלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,כשקנית את הרכב שילמת בשביל רכב טוב,אם הם היו שמים לך מערכת איכותית ברמה היית משלם על זה עוד הרבה,הרכב מצוין אבל ממערכת מקורית אל תצפה שישימו לך רמקולים 160W זה עוצמה שהרדיודיסק המובנה לא יכול להיתקרב אליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע,כשקנית את הרכב שילמת בשביל רכב טוב,אם הם היו שמים לך מערכת איכותית ברמה היית משלם על זה עוד הרבה,הרכב מצוין אבל ממערכת מקורית אל תצפה שישימו לך רמקולים 160W זה עוצמה שהרדיודיסק המובנה לא יכול להיתקרב אליה

אחי תקנה AUDI A3 ספורט ותקבל מערכת של BOSS עם מגבר.

ולענינינו, אני חושב להמערכת שלו צריכה להיות לא רעה, היתי מרכיב מגבר, סט קומפוננט מקדימה וסאב מאחורה.

לא צריך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

motocross, דבר ראשון רציתי לציין שהנך מדבר על נתון שלא אומר דבר..

"160 , 220" זה סתם מספרים, לא מעבר לזה

זה לא משקף את העוצמה שתשמע, או הנצילות שהרמקול.

וכפי שרועי כבר אמר, רמקול חזק יותר, לא ישמע חזק יותר אם תשאר עם ההגברה הדלה, תצטרך רמקול נציל לשם כך.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת שקיבלת לא מתקרב לאיכות של מערכת מוגברת שמורכבת מקומפוננט סאב מגבר וHU איכותי עד כמה שהאוונסיס זה רכב ברמה גבוהה..

משם לפה מה שאני מנסה להגיד לך זה תיקח מידות תעשה החלטות תיתן תקציב ותגיד למה אתה שואף (איכות \ עוצמה) וייתנו לך פה כל מה שתוכל לבקש בקשר לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולענינינו, אני חושב להמערכת שלו צריכה להיות לא רעה, היתי מרכיב מגבר, סט קומפוננט מקדימה וסאב מאחורה.

לא צריך יותר.

לא Boss!! אלא Bose!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך יותר.

מה שרשמת פה שהוא צריך להוסיף זה מערכת קומפלט בלי פאנל... זה יכול להגיע לעלויות של מ-1500 ש"ח עד 10,000 ש"ח....

SPL @ 136.6DB!

with KICKER KX600.1 and KICKER 10" L7 @ ported 40hz box!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.תגיד לבחור מהמוסך שאולי מבין במכוניות אבל לא במערכות כי הוא סתם זורק מספרים לאויר ללא כל משמעות.

2.מה חסר לך במערכת?עוצמה או איכות?כמה אתה מוכן להשקיע וכו'?

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים שמגיעים בטויוטות מיפן לא פחות טובים מרמקולים שהיבואן מתקין בתוספת תשלום. בחלק מהטויוטות יש רמקולים של פיוניר שמגיעים עם הרכב ובארץ מחליפים אותם לרמקולים סיניים ועוד דורשים על זה תוספת מחיר. היבואן יכול להתקין רמקולים אחרים בתוספת תשלום, אבל לא כדאי לעשות את זה כי גם הרמקולים האחרים לא ממש איכותיים.

אני מציע לך לקנות רמקולים איכותיים על פי המלצות הפורום ולא ע"פ המלצות היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממממ, אבל משהו שאני לא מבין, אם היבואן אומר שיש רמקולים של 160-180, והוא לא בידיוק זוכר, ואין מספיק ווליום, אז צריך להוסיף מגבר, או אפילו להחליף את המע' עצמה?

אני לא מתקין אצל היבואן, אני קונה את הכל בעצמי, עפ"י המלצות כמובן, אולי פה בפורום וגם של אישמקצוע שמתקין לי את הכל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...