Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אור באפילה" - דוקאטי מונסטר 620 "דארק" i.e.במבחן

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו סוחר סמים - אפל ושחור (מתוך המבחן למונסטר)

די לגזענות.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

:biglaugh:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום 8 של תפוז טוענים שהגדרת ה-GPZ ואפילו ה-ER כמתחרים לגיטמיים למונסטר הקטן, אינה רלוונטית כלל.

מה דעתכם?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה הרבה חשק אאאווו כמה סקסי...

אני יוצא לסיבוב הרגעה עם שלי:wink:

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום 8 של תפוז טוענים שהגדרת ה-GPZ ואפילו ה-ER כמתחרים לגיטמיים למונסטר הקטן, אינה רלוונטית כלל.

מה דעתכם?

רלוונטית אבל לא ממש רלוונטית.

המונסטר והשניים הנ"ל לא ממש משחקים באותו הנפח. גימור שונה לגמרי, וקהל רוכבים שונה בהחלט.

למרות שמדברים כאן על מנועים שהם דומים בנתוניהם, עדיין מדובר על הרבה נתונים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס. חוץ מהצבע והסמל, הם דיי דומים לא..? גם בעלי בערך אותן המידות
שכחת להוסיף את זה:wink: ...
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם?

אז אמרו.

לאט לאט שינוי מדרגות הרישוי ישנה את השוק הישראלי, פתאום דגמי 650 מתונים שהם דגמי מתחילים קלאסיים בכל מקום אחר יהפכו לפופאלריים, לעומת זאת שירשורי GPZ Vs GS יעלמו לעד.

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אמרו.

לאט לאט שינוי מדרגות הרישוי ישנה את השוק הישראלי, פתאום דגמי 650 מתונים שהם דגמי מתחילים קלאסיים בכל מקום אחר יהפכו לפופאלריים, לעומת זאת שירשורי GPZ Vs GS יעלמו לעד.

במצב המיסוי היום? אני חולק על דעתך.

כסף הוא שיקול נכבד. היום אם השיקול הוא לקנות מונסטר 620 מסורס לבין GS(נטול אזיקונים), אז תודה רבה אני אקח את הGS. ואת ה-40 אלף(?) שחסכתי אני אשקיע ב-GS, ולא בחומרים מונעי חלודה.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף הוא שיקול נכבד. היום אם השיקול הוא לקנות מונסטר 620 מסורס לבין GS(נטול אזיקונים), אז תודה רבה אני אקח את הGS. ואת ה-40 אלף(?) שחסכתי אני אשקיע ב-GS, ולא בחומרים מונעי חלודה.

יום טוב

תגיד שלד, רכבת על המונסטר?

בחנת את היכולות הדינמיות שלו?

אחרי שתעשה כן, אני לא בטוח שאתה תעדיף את הGS על פניו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום טוב

ראשית, אני שמח שסוף סוף החלטת לבחור באופנוע אמיתי - GS :yum:

שנית, גם כיום יש רוכבים שמוציאים הרבה יותר על אופנועים שעל הנייר נראים הרבה פחות (ווארדרו לעומת DL למשל) בעתיד חלק מהרוכבים הללו יתקלו במונסטר בתוך קבוצת הרישוי שלה הם מוגבלים, נכון שהוא לא יהפוך ללהיט מכירות אבל אולי סוף סוף יצא מהסוכנות.

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד שלד, רכבת על המונסטר?

בחנת את היכולות הדינמיות שלו?

אחרי שתעשה כן, אני לא בטוח שאתה תעדיף את הGS על פניו...

לא. לא רכבתי על המונסטר ואני גם לא ארכב עליו בעוד הרבה זמן.

ופה לא היתה הכוונה.

התגובה התחשבה במצב המיסוי במדינת ישראל. וה-GS שימש כדוגמה לחוסר פרופורציה בין המחירים בארץ לבין התמורה שאתה מקבל.

בכל מקרה, אני בטוח במאה אחוז אם לא יותר שבמחיר של המונסטר אתה יכול לקבל כלי אחר דינמי לפחות כמו המונסטר, יותר חזק.

ובהתאם לתקנות הרישוי החדשות(עלאק חדשות), אתה יכול גם להביא R6, פייזר 1000, ועוד הרבה מפלצות אחרות במחיר קרוב למונסטר ולדעתי יותר משתלם להביא את היפנים מאשר את האיטלקי הנ"ל שבשביל המדבקה על המיכל דלק אתה משלם 30 אלף שקל.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7065 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...