Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני אוטומטי לנסיעה עירונית

pam
שימו לב! השרשור הזה בן 3458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש רכב מיני חדש, ראיתי מבצע על סקודה סיטיגו ב60 אלף ש"ח, אשמח לדעה על הסיטיגו ולהמלצות נוספות סביב המחיר הזה.

בנוסף מתלבט האם כדאי לקנות במבצע כרגע שאנחנו לקראת סוף שנה או לחכות לתחילת שנה הבא ולבדוק גם את הרכבים האחרים בקטגוריה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטיגו לפי מה שאנשים מדווחים חיסכונית,וזאת תודות לגיר הרובוטי,אבל דווקא בעיר הגיר הרובוטי לא נעים,מחוץ לעיר העניין משתפר,אולי זאת הסיבה שהיא לא נמכרת טוב.

תנסו,אולי תאהבו,אבא שלי למשל מאוד אוהב את הגיר ב107,אני לא סובל רובוטי חד מצמדי.

יש בתוספת קטנה את היונדאי 10,אבל לדעתי היא נופלת בין הכיסאות,לא חיסכונית כמו הסיאט,ולא חזקה כמו הגירסה הבכירה שלה.

יד שניה גם מתאים או רק חדש?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיאט כול הזמן יש מבצעים,אי אפשר לדעת אם יהיה משהו טוב יותר,זה מזל.

בכול מקרה המחיר היום הוא מאוד זול,ואם תתחברו תקלו רכב חיסכוני במחיר מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירון לא,כי היום הרכבים מחושבים לפי חודש עליה,בפועל לקונה יהיה יותר אטרקטיבי לראות במודעה 2015 ולא 2014.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהבת רכבי מיני, אבל סיטרואן C1 רובוטית מושכרת הציגה צריכת דלק מאוד מרשימה בסביבה של חיפה והקריות בסופ"ש שהייתה אצלינו.

כשאני אומרת צריכת דלק מרשימה אני מתכוונת לנסיעה של קצת יותר מ60ק"מ ותדלוק שעלה 26 ש"ח (כ3.5 ליטר) לפני החזרה לחברת ההשכרה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיאט סיטיגו, סקודה מיי ופולספאגן אפ זאת אותה המכונית בעיצוב שונה ובשוני ברמת האבזור, אם נדלקתם על הרכב הזה, כדאי לכם לבדוק גם את שאר התאומים הזהים שלו ולחפש אם יש מבצעים ותוספות אבזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיי מנוע מעט חזק יותר, יש לה 1.0 עם 75 כ"ס, בעוד בסיטיגו הוא עם 60 כ"ס.

מומלץ לעשות נסיעת מבחן. לא כל אחד אוהב את ההתנהגות של הגירים הרובוטיים החד מצמדיים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...