Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבואן מרצדס מסרב לייבא לישראל SLR & מייבאך.

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:mm_yeah: ידיעה זו התפרסמה היום בידיעות אחרונות, ע"י כתב הרכב אודי עציון.

בקיצור:

זוג אנשי עסקים מישראל ,אחד מעוניין ב SLR, והשני במאייבך,טענו שכסף זו לא הבעיה.

ובקשו להזמין את היצירות הנ"ל אחד בסכום של 5 מיליון ש"ח,והשני 7 מיליון ש"ח.

היבואן מסרב בתוקף, וטען שלא יכשיר את כל הטכנאים וכן מחסן חלפים רק בשביל

זוג מכוניות.

אודי עציון הוסיף, כי אדם מצפון הארץ בבעלותו פורשה קאררה GT. (היחידה בארץ).

נו, אפילו באם יש לך כסף יש בעיות :wink:

ומה עם לקנות פרארי(סמל"ת) :?: למבורג'יני (צ'מפיון -מוטורס):?: דודג' וייפר (UMI) :?:

ליבואן מרצדס בישראל כלמוביל

בוז לך- נחכה עכשיו עוד עשור + בכדי לזכות לראות אקזוטיקה מרצדסית בישראל

ע"ע מיצובישי EVO 8, לא חבל לחזור על אותה טעות פעמיים?

גם שיווקית זה משתלם, אולי אלו יביאו עוד לקוחות נפוחי כיסים לרכוש עוד זוג ,ועוד,ועוד,ועוד, נו טוב לא נגזים.... :wink:

עיתונות הרכב הכתובה בישראל חיכתה 24 שנים ,להסרת האמברגו על מבחני דרכים

כשרים למכוניות מרצדס בישראל.... מה קורה שם?

גם היבואנים האחרים שהזכרתי:סמל"ת FERRARI, צ'מפיון -מוטורס (למבורג'יני/בנטלי) קמור -יבואנים BMW (רולס רויס)

באפשרותם לייבא ולהכשיר את הקרקע לייבוא מכוניות -על ו/או סופר פאר לישראל

ויש קליינטים (עובדה). פשוט אין הרבה שמוכנים להילחם ומתפשרים על (מרצדס S600L

או BMW 760LI . וכמובן פורשה.

ליבואן מכוניות ספורט לישראל מ.ס.י = פורשה אומר כל הכבוד.

ולבעל הפורשה קאררה GT - מזל טוב -(תביא סיבוב :wink: )

אודי עציון- כל הכבוד על הכתבה. :mm_yeah::ok:

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל שאודי עציון לא כותב כאן, אולי הוא היה יכול להרחיב בנושא :wink:

גם אני אשמח מאוד לו כתב הרכב אודי עציון - ירחיב בנושא.

בנוגע ליבואני מרצדס לישראל /שמואל & יואב חרל"פ.

כנראה דבריהם משקפים את יחסם לצוות הטכני בכלמוביל,והם לא סומכים עליהם.

אז למה בעלי מרצדסים "פשוטות" :wink: צריכים לסמוך עליהם?

רבותיי יואב & שמואל חרל"פ : מי כמוכם יודע כי בכדי להתקדם יש להשקיע.

גם אתם בייחוד יואב חרל"פ ,היה בזמנו רוכש לעצמו מרצדסים מיוחדות,אני מתפלא כי דווקא הוא לא רכש SLR אחת לעצמו :shock: - מה האנטי הזה :?:

סמל המעמד הגבוהה ביותר במרצדס כיום היא המאייבך, לו זו תייובא ארצה, זה יהיה הטריגר לקמור יבואנית BMW, לייבא את רולס רויס (פאנטום) לישראל.

בכבוד רב

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, אם קורה למאייבך משהו אתה מתקשר למפעל מרצדס בגרמניה ושולחים צוות טכנאים לתקן אותה ללא תשלום.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי עציון הוסיף, כי אדם מצפון הארץ בבעלותו פורשה קאררה GT. (היחידה בארץ).

.

אני בכלל גר במרכז...

עכשיו תכלס, הבעיה של להכשיר מכונאים זה סתם חארטה...

אם מישהו כל כך ירצה מייבאך ללא שום פשרות, אז שיילך כל פעם ליבואן, והאחרון יכשיר מוסך אחד בלבד לטיפול ברכב הנ"ל...

דברי הבלים אינם מזיקים כאשר אין אוזניים לשמעם...

הדבר הכי מעצבן בעולם זה שאחותי הקטנה פורסת את הלחם עקום! צריך ללמד את זה בביה"ס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, אם קורה למאייבך משהו אתה מתקשר למפעל מרצדס בגרמניה ושולחים צוות טכנאים לתקן אותה ללא תשלום.

כן, ברור.

"משה! תרים טלפון ליוהאן, הנורת ABS נדלקה לי היום באוטו!"

"הלו? איסט דאס מאייבך מאשינפאבריק? איש בין קאסטומר אין איזראל! גשטט פון שפליך אכטונג ליכט לאמפ בלינק בלינק! איש בין היסטריה! קומ היר דאן!"

"או יס יס הר משה, וי גט דר מושליכסט באלד! דונט וורי!"

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוג האגדות האורבניות של "רולס רויס לא מתקלקלת וכשהתקלקלה החליפו לחדשה - כי רולס רויס לא מתקלקלת ..."

היגיון לפני שכותבים שטויות עוזר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור.

רוני

כשמשלמים על מכונית 7 מיליון שח אני מצפה שיבואו לתקן את המאפרה אם צריך.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק!

מי שרוצה להביא לפה מייבאך, יכול לעשות את זה ביבוא אישי, וגם לחסוף איזה מיליון שקל.

מייבאך 62 עולה גג 400 אלף יורו, עם כל המס, זה יוצא 900 אלף יורו. אתם רוצים להגיד לי שיש אנשים שישיארו מאות אלפי יורו אצל יבואן מרצדס?

קצת מחשבה. לא כל מה שאתם קוראים בעתונות נכון, ולרוב הם מחפשים רק לנפח ולהאדיר.

Піскун Святослав Михайлович

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ברור.

"הלו? איסט דאס מאייבך מאשינפאבריק? איש בין קאסטומר אין איזראל! גשטט פון שפליך אכטונג ליכט לאמפ בלינק בלינק! איש בין היסטריה! קומ היר דאן!"

"או יס יס הר משה, וי גט דר מושליכסט באלד! דונט וורי!"

רוני

:roflmao:

רוני , קרעת אותי!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק!

מי שרוצה להביא לפה מייבאך, יכול לעשות את זה ביבוא אישי, וגם לחסוף איזה מיליון שקל.

מייבאך 62 עולה גג 400 אלף יורו, עם כל המס, זה יוצא 900 אלף יורו. אתם רוצים להגיד לי שיש אנשים שישיארו מאות אלפי יורו אצל יבואן מרצדס?

קצת מחשבה. לא כל מה שאתם קוראים בעתונות נכון, ולרוב הם מחפשים רק לנפח ולהאדיר.

ומה קורה כאשר צריך לעשות טיפול ??? קוראים למשה שטיפל לפני חצי שעה ב"מיציבושי" של השכנה ...

אולי אתה תשקיע קצת מחשבה, אם היבואן מייבא אפילו מאייבך אחת הוא צריך להחזיק מלאי חלקים ל-7 שנים, כאשר כנף אחת עולה 150K ש"ח, אני דיי מבין למה היבואן החליט לוותר על הרעיון ...

האופציה השניה היא כל פעם להזמין את החלק הדרוש מגרמניה, משלוח כזה לוקח כשבועיים, נראה לך שמישהו ששילם 7 מיליון ש"ח ישאיר את הרכב לפחות שבועיים במוסך בגלל שנורת הכרית אוויר נדלקה ???

לפעמים אני חושב שטוב שכאלה מכוניות לא הגיעו לארץ, אם המוסך המרכזי של UMI לא מצליח לטפל באומגה (רכב היוקרה של אופל) כמו שצריך (עם מכונאים שעברו הכשרה מתאימה לדגם הזה)אז אני לא רוצה לחשוב איזה בלאגן יהיה עם מכוניות הרבה יותר יקרות ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אתה תשקיע קצת מחשבה, אם היבואן מייבא אפילו מאייבך אחת הוא צריך להחזיק מלאי חלקים ל-7 שנים, כאשר כנף אחת עולה 150K ש"ח, אני דיי מבין למה היבואן החליט לוותר על הרעיון ...

האופציה השניה היא כל פעם להזמין את החלק הדרוש מגרמניה, משלוח כזה לוקח כשבועיים, נראה לך שמישהו ששילם 7 מיליון ש"ח ישאיר את הרכב לפחות שבועיים במוסך בגלל שנורת הכרית אוויר נדלקה ???

בקשר למייבאך - דבר ראשון, משלוח של שבועיים זה מה שלוקח לך להזמין כי אתה מתקמצן על משלוח אוויר מהיר.

יש משלוחים שמגיעים מגרמניה לארץ באותו היום !

אם אני שולח מחר בבוקר עד 10 חבילה עם מטבע של שקל לבחור גרמני, הוא יקבל אותה מחר בין 5 ל8 בערב.

כשיש לך את הכסף לקנות מייבאך - אז זה ממש לא מפריע לך אם המשלוח עולה רק 50 דולר (אוויר שלוקח בערך שבועיים) או 150 דולר (אוויר שלוקח עד 5 ימי עסקים) או 500 דולר (מהיום להיום או מהיום למחר, לפי מועד השליחה).

דבר שני, אני לא חושב שלמרצדס תהיה בעיה להחזיק מרצדס S500L או S600 כרכב חלופי עבור לקוחות מייבאך.

אחרי הכל - S600 לא עושה תאונה? היא לא נכנסת למוסך ? S500L לא נכנסת למוסך ?

גם הן נכנסות כמו גדולות.. והן יכולות להיות שם יום, יומיים או שבוע.

חוצמזה שבגלל נורית כרית אוויר לא ישאירו את הרכב במוסך. נורית כרית אוויר זה לרוב לא חלק חלופי שדרוש, אלה מגעים רופפים או משהו שכזה.

בקשר לSLR - זה סיפור אחר לגמרי.

בגלל השלדת קרבון פייבר שלה, במקרה של תאונה ופגיעה בגוף - יש רק מקום אחד בעולם שמוסמך לתקן את הרכב.

המפעל שמייצר את הSLR הללו בגרמניה.

אז במידה וכבר יש תאונה - פשוט שולחים את הSLR לגרמניה לתיקון..

אם זה רק חלק מכאני - אז אפשר להחזיק טכנאי אחד או שתיים שיודעים לעבוד על הSLR והם או יהיו במוסך המרכזי הראשי (בת"א) - או שהם יעשו ביקורי בית :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש חבל

עכשיו הוא הפסיד שתי לקוחות שבוודאי יילך לסמל"ת כדי לנסות את מזלם בקניית פרארי או לקמור כדי לקנות רולס רויס או לצ'מפיון מוטורוס כדי לקנות בנטלי

ומוזר שגם שפעם כתבו על המייבאך מרצדס אמרה אז שהיא תהיה מוכנה להביא את האוטו בהזמנה מיוחדת

ולגבי הפורשה GT עכשיו יש עוד שני אנשים שרוצים לקנות אותה

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...