Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת בקיה ספורטאז

acmilan
שימו לב! השרשור הזה בן 3453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רציתי להתייעץ איתכם לגבי התקנת מערכת ברכב חדש שאני אמור לקבל השבוע.

אני מקבל עם הרכב מערכת מולטימדיה במתנה ואני רוצה להתקין בה הגברה ולהחליף את הרמקולים הקיימים.

יש לי מגבר, קצת ישן אבל טוב ואיכותי - Sony XM-SD46

ושקלתי לקנות 2 קומפוננטים, קדמי ואחורי.

יש לי כמה שאלות:

1. האם מישהו יודע האם התקנת המגבר מתחת למושב הנוסע אפשרית בספורטאז? האם מומלצת?

2. האם פתחי הרמקולים בדלתות הם 6.5? האם כדאי לוותר על קומפוננט מאחור ולהרחיב ל6X9 כדי לתת מענה לנושא הבאסים? (לא מעוניין בסאב)

3. התקציב לרמקולים ולהתקנה הוא בערך 1500 ש"ח - איזה סטים מומלצים? (בעבר היו לי JBL 937+ JBL 6507 ) והייתי מרוצה אך אני פתוח להצעות נוספות.

4. האם למישהו יש נסיון עם מערכת המולטימדיה שקיה נותנים? האם יש לה יציאות למגבר? במידה ולא עד כמה יש הבדל בין RCA לשימוש בכניסות high power במגבר?

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...