Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריינג׳ רובר איווק 2012

ליעוז
שימו לב! השרשור הזה בן 3432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש 2 איווק 2012 ביד2 ,האחד ב- 120 השני ב 126, אני מאוד סקפטי לגבי זהות הרכב, הבעלים והמודעות.

איפה זה יישוב "אקרע" בנפת תל-אביב ?

עריכה אחרונה על ידי proxima
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נמצא ב אני "אקרע" לך ת'תחת אם רק תתקרב למגרש שלי.. פשוט הזוי מה שאנשים מפרסמים, התמונות לא נראות בכלל מהארץ.

לא פעם קרה שאתה מתקשר ואז אומרים לך "וואללה בדיוק אתמול נמכר 5 מעל המחירון, אבל במקרה, ממש במקרה נפל לי ליד ג'יפ ניסן/שברולט/מיצובישי בהזדמנות מטורפת יד ראשונה מרופא מנתח בקבלנות שאתמול התגרש, היום יורד מהארץ ומחר עושה עלייה ומביא לי איתו רכב חדש עם הנחת עולה..." חח

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מדובר במציאה אמיתית , מה גם שמצויין במודעה ביד 2 על האיווק דיזל ב - 126,000 ברשימת האיבזור פיצ'ר מאוד שימושי :"דו מכונת כביסה פנס".

חשבתם כמה זה מועיל ? עשיתם מסלול תובעני בשטח וקצת התלכלכו הבגדים - האיווק תציע לכם גם בלילה למיין את הבגדים המלוכלכים לאור הפנס וב"דו מכונת הכביסה" לעשות כביסה לבנה וצבעונית בו זמנית...

http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=&ModelID=90&SubModelID=1777&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&multiSearch=1&Info=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבחור האנגלי עם המספר של משרד התחבורה מנסה לעקוץ בשנית, עכשיו בשימוש בחברו הטוב של כל נוכל - google translate.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע על מה אתה מדבר ??

לפני שבוע הייתי בקשר עם מישהו צאנגליה בקשר לQ7 במחיר הזוי.. מן הסתם לא נפלתי כי שאלתי את השאלות הנכונות אבל מה ידוע לך עליו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות, נראה כי הרכב לא מצולם בארץ ואין ציון של הק"מ

ריינג רובר איווק מאוד נדיר ביד 2 ונמכר מעל המחירון

ממליץ לא להתקרב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא למחוק בבקשה.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע על מה אתה מדבר ??

לפני שבוע הייתי בקשר עם מישהו צאנגליה בקשר לQ7 במחיר הזוי.. מן הסתם לא נפלתי כי שאלתי את השאלות הנכונות אבל מה ידוע לך עליו??

היה מקרה עוקץ של אבא ובן,רכב במחיר נמוך,הבעלים מאנגליה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?518441-נעקצתי-ב8-אלף-שקל-צריך-את-עזרתכם&highlight=הונאה

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2 איווק 2012 ביד2 ,האחד ב- 120 השני ב 126, אני מאוד סקפטי לגבי זהות הרכב, הבעלים והמודעות.

איפה זה יישוב "אקרע" בנפת תל-אביב ?

לא נשמע הגיוני. כמו ששרוניס כתב לך, הרכב עולה כ-400 חדש ולא הגיוני שיאבד כל כך הרבה מערכו תוך 3 שנים. אם אכן זה כך, תחטוף כי הרכב מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...