Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת בלימה שזורה, האם אני צפוי לבעיות בהכנסתם לארץ / טסט?

eli z
שימו לב! השרשור הזה בן 3462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

I have asked on the Collectors site in the past as I have a Classic Alfa that i fitted braided hoses on and it passes the annual test in the UK. The reply by a user named KOMPI who has significant knowledge (i don't know if its through being a tester

himself was that they do not comply with the rules of the holy land.

A bid debate then continued and some explanations were given but at the end of the day what i understand is- that although they are superior and enhance braking they are not allowed on if u want to stay compliant with Israeli rules and regulations.

BTW do you know if there are any M5 e39's in Israel? Thanks Gadi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הציטוט של עמית.

אביזרי בלמים תקנה 333

(א) האביזרים, החלקים והחיבורים המותקנים במערכות הבלמים יהיו מחומר ובצורה המבטיחים את פעולתם התקינה בכל מצב של הרכב.

(ב) האביזרים והחיבורים יהיו מוגנים נגד כל גירוד, שפשוף, חיכוך, ופגיעה בכושר פעולתם.

(ג) החלקים הנמצאים בתנועה יהיו בעלי אורך וגמישות מספיקים במידה כזו שתנועות הרכב או החלק שאליו הם מחוברים לא יגרמו להם נזק.

(ד) לא ישנה אדם את מערכת הבלמים המקוריים של הרכב, לא יחליף ולא ירשה לאחר להחליף חלק או אביזר במערכת הבלמים בחלק או באבזר אחר בעל מידות, איכות או סגולות טכניות אחרות מאלה שקבע יצרן מערכת הבלמים, אלא אם קיבל אישור מאת רשות-הרישוי ובהתאם לתנאיו.

*אין איסור גורף לשימוש בצנרת שזורה. ישנם דו"ג אשר מגיעים מהיצרן כך(איני מכיר פחנועים שיוצרו כך).

תפרו להם פשוט "סעיף סל", כל מה שלא נראה להם - יפסל. זה פשוט מקנה להם שיקול דעת גדול מידי לדעתי.

עכשיו, לך תקבל "אישור מאת רשות הרישוי....".

בנוגע לM5, שמעתי על אחת בודדת, בצבע כסוף, אם כי לא זכיתי לראות אותה בעיני (E28, E60 וגם F10 דווקא כבר ראיתי, מסדרה 3 יצא לי גם לראות ולחוות לא מעט, מחכה ליום שתגיע האחת שלי).

העניין הוא, שבארץ רוצים על צנרת "תחליפית" הון תועפות (180 לצינור), מקורי? (אתם יושבים?) 500 שקל לצינור לפני מע"מ, תסלחו לי על הביטוי - אבל זה בהחלט חתיכת צינור.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הציטוט של עמית.

תפרו להם פשוט "סעיף סל", כל מה שלא נראה להם - יפסל. זה פשוט מקנה להם שיקול דעת גדול מידי לדעתי.

עכשיו, לך תקבל "אישור מאת רשות הרישוי....".

בנוגע לM5, שמעתי על אחת בודדת, בצבע כסוף, אם כי לא זכיתי לראות אותה בעיני (E28, E60 וגם F10 דווקא כבר ראיתי, מסדרה 3 יצא לי גם לראות ולחוות לא מעט, מחכה ליום שתגיע האחת שלי).

העניין הוא, שבארץ רוצים על צנרת "תחליפית" הון תועפות (180 לצינור), מקורי? (אתם יושבים?) 500 שקל לצינור לפני מע"מ, תסלחו לי על הביטוי - אבל זה בהחלט חתיכת צינור.

I agree.

You can put discs and pads on your car for that price over hear, including labour.

It is so annoying that if I wouldn't already be in the UK. I probably would be trying to head in that direction as we speak.

Gadi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה,

מה התרומה של צנרת שזורה על פני הסטנדרטית?

מניסיון רב של הזמנת חלקים לא חושב שיש לזה סיכוי להיעצר כל עוד לא יהיה רשום במפורש מה זה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי, אם תמצא צנרת כזו בצבע שחור אף אחד בטסט לא יגיד לך מילה. שזורה או לא.

בעניין יבוא, תלוי במוכר ובמזל שלך. אם זה ישלח דרך הדואר סיכוי גדול שלא יתפס. אם זה דרך חברת שילוח אז זה יעצר ותצטרך להוציא אישורים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית בצנרת שזורה היא שלא ניתן להבחין הסדקים בצנרת, ולכן רוב הסיכויים שכן יבשילו אותך במבחן הרישוי השנתי.

עבור רוב המכוניות, למעט מכוניות מירוץ, צנרת שזורה מיותרת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...