Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לפני קנייה סוזוקי איגניס ספורט מה עליי לדעת ומה עליי לבדוק?

DJ_BITON_BIT
שימו לב! השרשור הזה בן 3437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

החלטתי שאני רוצה לרכוש איגניס ספורט

אני מאוד אוהב את הצורה החיצונית ואת פנים הרכב וגם הנתונים מתאימים לי

מה גם שזה סוזוקי אמין מאוד והבנתי שמאוד מאוד מהנה... גם אין רצועת טיימינג שזה ייתרון גדול מאוד

אבל בכול זאת מה עליי לדעת ומה עליי לבדוק

יש מחלות מסוימות שאני צריך לדעת?

היום בדקתי שני מכוניות אחת משנת 2004 יד 3 עם 132,000 קמ שבגדול במצב מעולה אבל היה משהו שהרתיע אותי התפוצץ צינור מים ובמשך שנים מילו מיי ברז והכול חום כמו בוץ עליי לחשוש מזה?

הרכב השני משנת 2005 יד 3 עם 190,000 קמ שבגדול גם במצב מעולה עליי לחשוש מהקמ הגבוהה יחסית?

אשמח לשמוע כול דבר על הרכב הנל

תודה מראש תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי איגניס והספורט הם רכבים אמינים מאוד והספורט מהנה מאוד לנהיגה. אן משהו יוצא דופן למעט כבלי הפלגים שידוע לי

שמתייבשים ובדרך כלל אחרי 100 אלף רצויי להחליף.

בנוגע לראשון 132 אלף,לעשות יישור קו כללי וניקוי מערכת קירור. המערכות בסוזקי לא רגישות כמו אצל האירופאיות אבל הייתי נותן עדיפות לקמ נמוך.

על הצהובה מרעננה הייתי מוותר בגלל קמ גבוה. רגישות לחלודה במרכב תחתון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...