Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 החדשה - יומן מעקב

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 350
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בגדול יש לגולף 1.4 TSI רמת אבזור אחת, אבל עם כל מיני "חבילות הרחבה".

...אבל כדי לאבזר את הגולף בסופו של דבר עם מה שנכלל ב-308 ACTIVE כסטנדרט

יש להשקיע 151K, ואז גם נהנים מבלם-יד חשמלי, ואנדרואיד מובנה עם ווייז במסך.בגולף - גם קיפול מראות חשמלי או גלגלי מגנזיום זה "תוספת מיוחדת", בזמן שב-308 זה סטנדרט

לא בר השוואה. איפה הכסאות/ריפודים משופרים, חיישנים קדימה אחורה, גג שקוף, מערכת חנייה, חישוקי "17?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Very nice to have, גם לדעתי. אבל עדיין לא מצדיק את המחיר שפורסם לעת-עתה - 149K.

זה כבר כמעט המחיר של GOLF 1.4TSI עם אבזור דומה, וזה יקר!

אם היו יותר "מגמישים" אותו (גג 140), אולי הייתי לוקח.

כמובן,כל אחד ושיקוליו,לדעתי ההפרש בהחלט מצדיק את התמורה,האבזור בפרמיום ללא תחרות באף רכב מקביל.

את הגולף לא הייתי רוכש בכל מקרה בגלל תקלות חוזרות בTSI ו DSG,והיתרונות של הפיגו על הגולף כמו נוחות,עיצוב,אבזור,הנאה.

תהנה מהרכב,יש לך רכב מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בר השוואה. איפה הכסאות/ריפודים משופרים, חיישנים קדימה אחורה, גג שקוף, מערכת חנייה, חישוקי "17?

בגולף צריך להגיד תודה שמקבלים ג'נטים מגנזיום,מה שמקבלים מזמן בכל קיה פיקנטו בחצי מהמחיר,והריפודים ה"משופרים" זה הפיג'מה העירקית המגעילה שמקבלים בGTI.

כל זאת במחיר של 508 לא של 308..

ממש עסקת המאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שהלוח שעונים נמצא במקום לא נגיש כמו ב- 208?

במקרה יש לאמא שלי 208, ושם הוא פשוט מוסתר חלקית ע"י ההגה במרבית המצבים.

ב-308 המצב טוב בהרבה. לרוב רואים מצוין את כל השעונים.

(אלא אם כן מתעקשים לכוון את ההגה הכי למעלה. לא רלוונטי למרבית הנהגים...)

פאול טכני קטן : הספרות האנלוגיות מעט קטנות מדי, מפריע קצת במד-מהירות. לא נורא, הגיבוי הדיגיטלי גדול וברור..

וזה נכון שהמד סל"ד זז הפוך והוא בלתי נסבל?

נכון, באמת זז הפוך (מימין לשמאל). מודה שבעצמי התקשיתי להבין את ההיגיון.

(אולי הבחנה "גאונית" בין מהירות לסל"ד...)

בלתי נסבל? לי אישית זה לא ממש מפריע, התרגלתי מהר. אולי לאחרים יפריע יותר...

בקרוב אצרף גם תמונות פנים , עפ"י בקשת הקהל.

(כולל "צילומי מסך" מתוך ה-"סמארטפון" החדש מתוצרת פיג'ו)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לכם, גם אנחנו רוצים כזו, אין גרסת פרימיום סטיישן אה?.. חבל שהמחיר של הפרימיום נושק ל-149K אחרת ממזמן כבר אנחנו היינו חוטפים אותה. שאלה נוספת, יש אופציה לגגון בגרסת ה-5 דלתות? והאם בפרימיום יש חניה מקבילה ומצלמת רוורס והאם אפשר לסגור את הגג הפנורמי מבפנים חשמלית או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבשורה האמיתית היא המנוע, לדעתי.

3 צילינדרים, חזק וחסכוני.

עכשיו רק נשאר שהוא יהיה אמין יותר מהדרעק של BMW (רמז: זו לא משימה קשה במיוחד) - ויש לנו נוסחה מנצחת (אפילו כמתמודדת ראויה מול דיזליות והייברידיות).

איציק

מסכים איתך שזה כנראה החלק הכי מרשים ומעניין ברכב הזה ואם יראה אמינות הרי שיש כאן בשורה של ממש (כשל לוגי בלהגדיר כ"בשורה" משהו שטעון הוכחה לאורך שנים...אבל בכל זאת אומר זאת).

זה אולי אומר הרבה על פיז'ו של היום שהחלק הכי מעניין בה הוא מנוע 3 ציל' שתוכנן כדי להיות חסכוני מאוד. כל מי שגדל על השלדות של שנות התשעים יקונן על כך אבל יותר מזומנים יכנסו לכיסים במשרדי היצרן הצרפתי וזה בשלב זה חשוב יותר.

ישבתי ברכב- באמת שעמום אמיתי שגרם לי להתגעגע אפילו ליחודיות היחסית של ה- 307 כשהושקה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שזוכר מאד לטובה את פיג'ו של פעם, במיוחד את ה-306 (הייתה לאבי 1.8, ומ-א-ד אהבתי אותה) עם השלדה וניהוג הכי טובים שנתקלתי בהם במכונית עממית והתנהגות ספורטיבית אמיתית, מאד מסקרן אותי לדעת איך היא נוסעת. אין לי אשליות בקשר להגה (ההגה חשמלי, אז לשחזר את ההגה הנדיר של אותה 306 אין סיכוי), אך מעניין אותי אם אנשי השיווק הרשו למהנדסים לשחזר את תכנון המתלים הפנטסטי של פעם :roll:

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי מביאה את הרכב גם עם תיבה. ידנית המחיר הוא 127 אלף ש״ח.

לפותח השרשור איך קיבלת את הרכב ב130 אם על הכביש המחיר הוא 135? ,הורדת 5000 ש״ח במיכוח?

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי מביאה את הרכב גם עם תיבה. ידנית המחיר הוא 127 אלף ש״ח.

לפותח השרשור איך קיבלת את הרכב ב130 אם על הכביש המחיר הוא 135? ,הורדת 5000 ש״ח במיכוח?

מבצע לחברי מועדון "חבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...