Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת חדשה עם התקנה מבית היוצר של ישראל ג'וניור ועזרתו האדיבה ביותר של רועי

אוהד זכי
שימו לב! השרשור הזה בן 3454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים,

לאחר הרבה התלבטויות, התחבטויות, הזמנות מחו"ל, חפירות {מסכן רועי סבל ממני}...סוף סוף הותקנה המערכת החדשה הכוללת:

טוויטרים - HYBRID AUDIO L1 PRO

מידים - HYBRID AUDIO L6V2

קרוסים - HYBRID AUDIO L2X

מגבר GROUND ZERO - GZHA 4150XII

חסר רק סאב להשלמת הסאונד ו-hu שיוחלף בעתיד הקרוב.

המערכת נשמעת מדהים, הרכיבים ברמה גבוהה , תענוג אמיתי למי שאוהב סאונד נקי ובמה מכובדת.

כיף להכנס לרכב ולא רוצה לצאת ממנו!!!

אז אני רוצה להודות לרועי שהשקיע המון, עזר, בדק, שפך הרבה ידע ולישראל ג'וניר שהגיע לירושלים לבצע את ההתקנה ברמה גבוהה מאוד כפי שכולם פה כבר יודעים, לא נח לשניה {שתה קולה ואכל קולה}.

כמובן שיהיו תמונות בהמשך ועדכונים בהמשך שדרוג המערכת.

עריכה אחרונה על ידי אוהד זכי

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוהד,

האם בדקת איזה מלאי נשאר אצל אליקו לרכיבי HAT לפני שקנית מחו"ל - הייתי מגלה שהמחיר לזוג L6 האחרון שנשאר לו הוא זול יותר מאשר לקנות בחו"ל וזה עוד לפני משלוח ומיסים.

לא יודע אם נשאר לו L1PRO במלאי או לא אבל אני יודע שנשארו כמה זוגות של הL1 הרגיל (חטפתי לו אחד) ה8 אוהם.

בכל מקרה - רכיבים מעולים שיש לי איתם לא מעט נסיון בלשון המעטה.

בכל מקרה - תעלה תמונות

יש לך כבר כוון לסאב? אתה יודע מה אתה מחפש?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שדברתי עם אליקו, לא נשאר לו L6V2 במלאי לצערי. נשאר לו L6.

גם L1 PRO לא נשאר לו, את שלי קניתי מרועי עם הקרוסים.

הרכיבים בהמלצתו של רועי ממש מעולים, ההתקנה נקיה ומקצועית.

הסאב שכיוונתי אליו הוא פירלס 12 xxls {אם אני לא טועה}, היה חבר פורום שמכר אחד כזה ולא הספקתי לרכוש.

אני מחפש בגדול סאב 10 אינץ', שיהיה מהיר ויוכל להתמודד עם הרבה תופים והמון גיטרות בצורה הכי טובה שיש.

לא מחפש להרעיד את הרכב אלא שיתן יותר עומק לסאונד. עדיפות יד שניה עד מחיר של 800 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייה אחד פירלס 10 בצפון ולא יודע האם עדיין אקטואלי בכלל. ממש רציתי אותו, אך זה הייה יותר מדי רחוק. הייה לי את פירלס 12 xxls. סאב מצויין. לא צריך להסתכל על הנתון הוואטים שלהם. אך מה שחסר בו, זה נמוכים. הוא יורד עד 40 הרץ ויש לו ירידה טבעית.

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אוהד, תכננתי להתקשר אליך היום אבל לצערי הייתי עסוק בעבודה עד הערב, בכל אופן צפה לשיחה מחר :-)

אין לך מושג כמה אני שמח שאתה מרוצה , ממש לא שיגעת\חפרת וכו.. תרגיש חופשי להתקשר, מי שמכיר אותי יודע כמה אני שמח לעזור ( פרט מליאור ארזה שמעשיר לי את חשבון הבנק :-) )

חשוב שתיקח בחשבון שאחרי החלפת HU וסאב תיאלץ לנסוע לקרית אונו לצורך כיוונים, מעניין אח"כ מה תחשוב על המערכת. :-)

שוב, תתחדש איש יקר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שצריך מתאם, עולה בערך 150 ש"ח באיביי כדי להחליף את המערכת המקורית לסינגל דין, אם אתה רוצה דאבל דין זה כבר סיפור אחר.

דרך אגב, האם בידדת את החלק החיצוני של הדלת?

אני גם עשיתי איטום והחלק החיצוני יושב שם בצורה מצויינת שלא הרגשתי צורך לבודד גם אותו.

תתחדש.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אני כבר מחכה לשים סאב ולהחליף HU בכדי לנסוע לרונן. מחכה לעשירי לחודש :)

וכמוני כמוך, לא היה זמן לנשום אבל חובה שיחה מחר!

אריק, עדיין לא החלטתי אם אני רוצה סינגל דין או דאבל, זה כבר תלוי בצורך ובחשק שלי באותו הרגע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב - תלתלים (ליאור ארזה) מוכר את שני הג'נסיס אודיופיל שלו (מבוססים על הפירלסים שאתה מכוון אליהם)

סאב וופרים נדירים - הזדמנות נדירה מאדם נדיר.

לחטוף!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את אדי.

בתור אחד שהיה לו את השילוב הזה - זוג גנסיס אודיופיל , ובתור אחד ששמע וניסה כמעט הכל -> צמד אודיופילים מבחינתי זה אחד ממכונות הבאס הטובות ביותר שיש.

לחטוף.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר אני כמעט בטוח שזה הזוג אודיופילים שהיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שיחה עם ליאור הוא בתהליך מכירה של הסאבים, אז מי שיכול להציע לי סאב יד שניה...אני אשמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני "בתהליך מכירה" סוער אבל סיומו מותנה ב "הקודם זוכה". עם עדיפות למכירתם יחדיו כי אין לי לב להפרידם.:-D

ליאור

נ.ב.

אדי ועופר-תודה על המחמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...