Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמצום זוויות גלגול, לאון 1.4 TSI, שנת 2011

Guest Igrosh
שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אני מחפש איך לצמצם את זוויות הגלגול ברכב.

הרכב סטנדרטי לחלוטין הבולמים והקפיצים הם המקוריים של הרכב, הרכב עבר 90 אלף, ג'אנט מקורי, רביעיית goodyear efficientgrip performance בת חצי שנה, לחץ אוויר תקין.

איך אני יכול לצמצם זוויות גלגול?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לא מעט אפשרויות,ובין היתר לדוגמה - מוט אנטי רול משופר, בושינג, משולשים, קוילים וקפיצי המנכה. שילוב של כמה דברים ביחיד גם בא בחשבון.

השאלה מה בדיוק מפריע לך, אם זו האחיזה הייתי מתחיל אולי במעבר לצמיג יותר אוחז ואולי מעבר לג'אנט 17, הרכב עדיין יסחוב לא רע עם הג'אנט וצמיג 225\45\17 ייתן הרבה יותר מענה מצמיג 205\55\16 יש גם יותר בחירה של צמיגים בעלי אופי ספורטיבי. ג'אנט 18 זה כבר אוברקיל בטוח ל 1.4.

זה לדעתי השלב הראשון, אבל קטונתי, באם עדיין רוצה להקטין את הזווית, בדוק את האופציות, יש מספר סדנאות שמתמחות ברכבי VAG אם לא מעט ניסיון.

קפיצים בלבד לא מומלץ, הרכב הופך להיות לא נוח וגם יגמור יותר מהר את הבולם המקורי במיוחד לאחר 90K נסועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה לעלות ברוחב הצמיג.

אין בעיית אחיזה, נטו לטעמי הגוף מתגלגל יותר מדי, 205רוחב צמיג זה די והותר לטעמי וגם אין לי צורך לעלות ל17, זה לא שאני חופר בכל הילוך. אם כבר הייתי מחליף ג'אנט הייתי נשאר עם 16 ועולה ברוחב מ 6.5 (הסטוק של לאון) ל7 על אותה מידת צמיגים.

הסדנאות דווקא (2 שונות) ישר רצו לכיווני עם קופסא עם קפיצים הנמכה (וי מאקס באחת וKW באחרת), אני לא מכיר את התחום יותר מדי, אבל גם לי נשמע שאם אני אוריד את הרכב ב35-40 מ"מ על בולם המקורי שעשה 90KKM אני אביא לסופו מהר מאד.

שוב אני מדגיש, כרגע אין לי בעיית אחיזה, אני פשוט רוצה להקטין את זוויות הגלגול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי להקטין את זווית הגלגול תצטרך להקשיח או להנמיך את הרכב.

מניסיון על איביזה קופרה, קיט קוילאוברים של V-MAXX עשה את העבודה בעלות לא גבוהה בכלל.

הנמכה של כ-40 מ"מ וזוויות הגלגול נעלמו כמעט כלא היו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה הכי זולה לקויילאוברים שקיבלתי היא באזור ה5 וקצת וזה ל JOM :\

אני קצת חושש מקויילאוברים כי ברכבים של 2 חברים שהותקנו קויילאוברים לפני מספר שנים, זה הפך לסאגה של כיוונונים וכיוונונים מחדש. ופיצוצים בגב כל פעם שהיה בדל על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

כדי לצמצם זוויות גלגול יש צורך בהקשחת והנמכת הרכב, דבר הפוגם בנוחות.

למרות שבקופרה, באורח פלא, הנוחות דווקא השתפרה.

מעולם לא הייתה לי שום סאגה של כיוונונים ולא קיבלתי שום פיצוץ לגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהמליצו לך מעליי, מוט אנטי-רול עשוי לשפר גם הוא את זויות הגלגול.

לא דורש החלפה של כלום ואמור להיות הרבה יותר זול.

השאלה אם קיים דבר כזה ללאון (1P).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...