Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מהסרטים סינימה טיזי. {ירושלים}

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלנו הזמנות לכרטיסים בתחילת אוגוסט.

הצלחנו לבצע את ההזמנה רק בשבוע שעבר ברביעי.

מה המרגיז?

אין מספר טלפון למענה קולי!

הסתבכנו עם ההזמנה, לא הצלחנו באינטרנט להזמין ואין עם מי לדבר!

מהאתר:

האם ניתן לבצע רכישת כרטיסים באמצעות מענה אנושי?

אין קו הזמנות עם מענה אנושי.

מידע אודות ההקרנות השונות ורכישת כרטיסים אפשרית דרך אתר האינטרנט שלנו, במענה הקולי הממוחשב שמספרו

1700-70-22-55 או בקופות הקולנוע

בסוף נסע אחד האנשים עם 8 ההזמנות במיוחד בכדי להוציא כרטיסים.

הגענו 45 דקות לפני בכדי לאכול בנחת! לא בלחץ! בנחת!!!

אמרו לנו שהכניסה היא רק מחצי שעה מילפני הקרנת הסרט.

אמרנו שרשום אחרת, לא ספרו אותנו!

נכנסנו ב21:55 שהסרט מתחיל ב22:15.

מהאתר:

מה כוללת חווית ה – VIP?

החוויה כוללת אירוח בטרקלין החופשי 45 דקות לפני תחילת הסרט במתחמי גלילות,ירושלים ורענן ו- 30 דקות במתחם ראשון לציון לפני תחילת הסרט. הטרקלין כולל מאפים, סלטים, גבינות, גלידות, פופקורן וכן בר משקאות עשיר הכולל שמפנייה, בירה ושתייה חמה/קרה . (לאולמות ניתן להכניס פופקורן,נאצ'וס,גלידה ושתייה בלבד)

אז כך, לא היה נאצ'וס. היה רק פופקורן.

הפיצה סבבה לגמרי.

הגלידות מוגבלות- רק צא'נקי מאנקי , וניל ,שוקולד.

שתיה: אין נסטי. יש קולה,קינלי ספרייט ומשקאות חמים.

מה לא אהבתי?

את זמני הכניסה למתחם. לא עמדו בהם!

את זה שבראשון לציון יש נסטי ונאצ'וס. בירושלים אין! אם הייתי יודע שלא נקבל הייתי קונה. על 20 שקל לא הולכים לרב.

הכרטיס עולה 108 שקל לאדם.

זה שווה.

אבל מרגיז האותיות הקטנות.

האם אלך שוב?

לא ולא.

השעות של ההקרנות ממש תקועות!

בVIP השעות הזויות!

או 16:00 או 00:30

נדיר לאתר סרט ב22:15

מה נסגר?

עריכה אחרונה על ידי eladns

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט חושב שלא ידעת למה אתה הולך. חוויית ה VIP של הסינמות יותר מזכירה את החדר אוכל של קלאב-הוטל-הכל-כלול באילת מאשר so called VIP.

הייתי פעם אחת והספיק לי. תודה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה ביום חמישי האחרון, מבצע של 10 ש"ח לכרטיס לסרט (הלכתי עם אשתי שתחייה).

אני חושב שזה מספיק פייר.

הבאנו סנדוויץ מהבית.

היה טעים.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר קלע בדיוק. הייתי פעם אחת, נדהמתי מכמה שזו שטות, והפעמים הבאות הייתי רק ביס פלאנט באולם הרגיל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני פשוט חושב שלא ידעת למה אתה הולך. חוויית ה VIP של הסינמות יותר מזכירה את החדר אוכל של קלאב-הוטל-הכל-כלול באילת מאשר so called VIP.

הייתי פעם אחת והספיק לי. תודה.

איתמר

אתה צודק, אבל כשהטרנד הזה התחיל זה באמת היה VIP (עם כמה שאפשר להיות VIP ב100 ש"ח)

בקולנוע לב המפרץ יש לובי שקוף נחמד ומגישים בו כל מיני שטויות כמו בורקסים קטנים כאלה ופשטידות פלצניות עם גבינות. בנוסף על המשקאות הרגילים מהמכונה (קולה, ספרייט) היה גם בירה חופשית (!) ואפילו שמפנייה. יושבים שם חצי שעה לפני שמתחיל הסרט ומכל האוכל כבר אין לך מקום לפופקורן ולנאצ'וס, שגם הם חופשי כמובן.

כל זה היה בערך ב2008. הפעם האחרונה שהייתי שם ב2010 בסרט "פעילות על טבעית 2" היו ילדים ערסים שצרחו והתפרעו כל הסרט וקיבלנו ליווי מוזיקלי לסרט עם מיטב הלהיטים המזרחיים של אותה תקופה. אף פעם לא הייתי כ"כ קרוב להרוג מישהו במכות יותר מבאותו ערב. אחרי החוויה הזאת עשיתי הפסקה ארוכה מביקורים בקולנוע בארץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנט הולך רק לvip ביס פלאנט בלב המפרץ,קודם כול אין ילדים,הכול שקט,כיסאות נוחים ומתכווננים,שמפניה,גבינות מאוד נחמד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SLOWRIDE, מזמין אותך בחום ללכת לאחד מבתי הקולנוע של יס פלאנט. לדעתי אתה תופתע. ההפרש הוא שמיים וארץ בינו לסינמה סיטי, ואני לא מדבר רק על אולמות הקולנוע והאיכות הכללית, אלא גם על גילאי המבקרים (לפחות זה כך בראשל"צ).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשל"צ מרבית הילדים בסינמה הם בגלל הקניון ולא בגלל הסינמה עצמו.

היס פלאנט מבודד ואין בו חנויות ככה שאין לילדים מה לחפש שם.

הייתי ב-VIP גם בסינמה וגם ביס פלאנט. לדעתי בסינמה יותר מושקע.

בכל הפעמים זהה עקב שקיבלתי הזמנות מהעבודה/יום הולדת וכו' - לא נראה שאני אשלם על שטות כזאת כסף.

מעדיף לקנות בכסף הזה כרטיס לסרט וארוחה במסעדה במקום לזלול כמו חזיר פשטידה וגלידה בשביל "להחזיר את ההשקעה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יס פלאנט עדיף פי כמה מונים על יס פלאנט במיוחד ב VIP, הקולנוע שם נראה מוזנח יחסית ולא כיף, הכיסאות בחלק מהאולמות נראים כמו של כיתות עם המגש העקום המוזר הזה שנשלף מהצד ושמים עליו את השתיה והאוכל , וה VIP נמצא באותו אולם רק באיזור אחר יחד עם האולמות הרגילים.

ביס פלאנט האולם הרגיל מרגיש כמו VIP הכיסאות נוחים יש המון מקום, אישית הפסקתי ללכת לסינמה..רק כשיש לי 1+1 דרך המאסטרקארד אז אני לפעמים מנצל את זה לסרט נחמד

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף לקנות בכסף הזה כרטיס לסרט וארוחה במסעדה במקום לזלול כמו חזיר פשטידה וגלידה בשביל "להחזיר את ההשקעה"

וואי

את זה שכחתי להגיד

הישראלי היפה , הכי חתיך שראינו שם לקח 2 קופסאות פופקורן ו5 פחיות קולה ושם לידו בסרט.

לא ידוע מה אכל וכמה שתה.

העדפתי להזיז מבט

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ב VIP של יס פלאנט בראשון לציון שלוש פעמים, ראשונה אחרונה ואחת יותר מידי (ולמתקשים - אני מדבר על פעם אחת ויחידה שהיתי שם), מיותר, בזבוז כסף ועוד הם הדברים שיש לי להגיד על זה, מוותר על התענוג שם או בסינימה סיטי.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...