Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהתנהלות מול היבואן במימוש אחריות על הרכב[כתמים על ריפודי הכסאות]

roy4
שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי רכש חדש ואחרי תקופה מסוימת הבחנתי שעל אחד המושבים התפתחו כתמים/שינויי צבע.

פניתי אל היבואן והוא הפנה אותי למוסך, היבואן הכיר בבעיה וקיבלתי טיפול די מהיר של החלפת הריפוד במושב (אם כי אני הייתי זה שהיה צריך לטרוח וליסוע למרחק די גדול לרפד על מנת שיחליף לי את הריפוד, ומן הסתם זה גזל את זמני ולא היה ממש בילוי)

כבר לאחר תקופה קצרה אחרי החלפת הריפוד הכתמים/שינויי הצבע בריפוד החלו לחזור, ובדיוק באותם המקומות שהן הופיעו לפני ההחלפה, מה שמוביל אותי למסקנה חד משמעית שיש בעיה בכיסא עצמו שגורמת לדבר הזה. כיום כמה חודשים לאחר החלפת הריפוד מצב הכתמים / שינויי הצבע כבר גרוע כמו שהיה לפני ההחלפה.

פניתי שוב ליבואן ואחר התנהלות מתישה של רדיפה בטלפונים אחריו של כמעט חודשיים קיבלתי תשובה שהטיפול שהם מתכוונים לעשות לי זה שוב להחליף את הריפוד. ברור זה שזה בזבוז זמן והיבואן עושה כל שהוא יכול על מנת שלא לטפל באמת בבעיה כנראה עקב העלויות שיש בהחלפת הכיסא עצמו.

אני כבר מיואש ולא יודע מה לעשות. אשמח לכל עצה איך להתנהל מול היבואן (מה גם שהיום שבו האחריות שלי תיפוג כבר לא רחוק)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב ? איזה כתמים (תמונה תעזור) ?

בכללי כל עוד הם מטפלים בבעיה אין ממש מה לעשות אלה עם כן אני מצליח להוכיח שזה באמת הכסה עושה את הכתמים האלה ?

ולא שאני מזמל בקביע שלך אני לא ממש מצליח לחשוב על דרך שזה יכול לקראת, אולי חלודה ? בכל מקרה תמונה תעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכוונה כרגע לא רוצה לכתוב באיזה רכב מדובר ובאיזה יבואן, אם היבואן לא יטפל לי בבעיה לא תהיה לי בעיה לפרסם את שמו.

לגבי הכתמים, או צילום שלהם. זה לא העניין כי יש כתמים והיצרן גם מכיר ומודה בבעיה. העניין כאן הוא לא ההוכחה שהכתמים הם כתוצאה מבעיה ברכב. הבעיה היא שיבואן מתחמק מלטפל בבעיה באופן האמיתי היחיד שאפשר וזה החלפת הכיסא עצמו ולא רק הריפוד שזה לא פתר את הבעיה.

היבואן פשוט עושה ממני צחוק ורוצה להחליף לי שוב את הריפוד של הכיסא במקום את הכיסא עצמו למרות שההחלפה הקודמת לא עזרה.

עריכה אחרונה על ידי roy4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מטרת השירשור? אם כל הפרטים סודיים -

לא משנה היבואן, לא משנה איזה רכב, לא משנה התמונה, לא משנה איך נראה הריפוד,

סתם למטרת חיזוק שנכתוב "שיחליפו מושבים!!! יבואן חרא!!!"?

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של השרשור היא להתייעץ איך לגרום ליבואן להחליף את המושב, ולא לטנף על היבואן או רכב שלו כי אין לי מטרה כזאת (לפחות כרגע).

אני לא חושב ששם היבואן או דגם המכוניות רלוונטי לדיון, רק הסיפור עצמו מה שקרה וכל ההתנהלות רלוונטים כאן לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אולי תשתף את הפרטים כדי שגם אחרים שיש להם את אותו הרכב והבעיה הופיעה אצלם ידעו שזו בעיה כללית, וכך יהיה לך (לכם) יותר קל מול היבואן העלום?

עריכה אחרונה על ידי mickbit

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שזה באמת כל כך חשוב לו לדעת יכול להסתכל בהודעה קודמת שפירסמתי בפורום בנושא הזה לפני כמה חודשים ששם כתבתי מי היבואן, באמת שמטרת השרשור היא לקבל עיצות איך להתנהל מול היבואן, או במילים אחרות מה הייתם עושים במקומי.

אין לי שום צורך ורצון כרגע לטנף על היבואן, למרות שיש לי בטן מלאה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או.קיי, עכשיו הכל ברור....

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה חזר פעם נוספת באותו מקום. תנסה לחשוב אולי אתה מניח שם חפצים שאולי קורוזיביים, אולי תיק שיוצר תגובה עם הבד או חומרי ניקוי. בכל מקרה יכול להיות שהספוג מתחת ספג איזה חומר והחלפת ריפוד ללא ספוג לא תעזור.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק קוד האם הבעיה היא אצלך ולא בריפוד הכסא או בכלל ברכב אותו בתרצה להחליף אם הבעיה תחזור כי הרי יש בעיה ברכב שגורמת לריפוד כתמים

אם אתה רוצה יותר עזרה אז כדי שנבין בדיוק במה מדובר אתה תאלץ לפרסם פרטים וגם תמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתמי עובש?

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה חזר פעם נוספת באותו מקום. תנסה לחשוב אולי אתה מניח שם חפצים שאולי קורוזיביים, אולי תיק שיוצר תגובה עם הבד או חומרי ניקוי. בכל מקרה יכול להיות שהספוג מתחת ספג איזה חומר והחלפת ריפוד ללא ספוג לא תעזור.

הכתמים בוודאות לא נגרמו על ידי, היצרן מכיר בבעיה (אם כי לא ברור לי אם הכוונה שיש בעיה כללית או ספציפית במכונית שנמכרה שלי), וכן אני גם משוכנע שהבעיה נובעת קרוב לוודאי מחומר כלשהו שנספג בספוגים שמתחת לריפוד, מה שגרם לחזרה של הכתמים / שינויי הצבע באותם המקומות בדיוק שהיו לפני החלפת הריפוד.

כתם אחד נמצא בכלל בגב המושב שזה איזור שכמובן מעולם לא נגעו בו בשום צורה שהיא.

ברור שהדבר היחיד שיכול לפתור את זה החלפת הכיסא או הספוגים שלו, רק שהיבואן מתחמק מלעשות את זה מטעמי עלות גבוהים קרוב לוודאי.

אני גם די בלחץ מהעובדה שאני נוסע ברכב עם מושב שכנראה ספוג בחומרים כאלה שלך תדע מה הם.

השאלה אם אני צריך להסכים שיעשו לי שוב החלפת ריפוד למרות שזה לא עזר בפעם הראשונה. אולי אני בכלל צריך לסרב לזה, לשלוח ליבואן מכתב מעו"ד? לכתוב מייל ליצרן בחו"ל? אני כבר באמת לא יודע מה לעשות...ובנוסף להכל יש לי בעיה גדולה שמועד סיום האחריות על הרכב שלי ממש קרוב

עריכה אחרונה על ידי roy4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...