Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ווסת לחץ דלק

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי ווסת לחץ דלק שניתן לכיוון, כאשר אני מדליק את הרכב הוא נידלק בפעם השניה וליפעמים אפילו בשלישית, החלפתי את הווסת לווסת מקורי של פיאט קופה (מדובר בפונטו GT)והרכב נידלק חלק על הפעם הראשונה.

פריליניג הסביר לי פעם שביזמן גדישה המחשב מעלה באופן עצמאי את לחץ הדלק.

וזה לא משנה אם יש ווסת שניתן לכיוון או אין האם זה נכון?

ואם כן אז למה אנשים קונים ווסת שניתן לכיוון ב 800 שח לפחות אם המקורי עושה את אותה הפעולה?

אשמח אם מישהו יוכל להביר לי מה נותן הוספת ווסת מיתכוונן

ולמה עם הווסת שניתן לכיון הרכב שלי לא נידלק על הפעם הראשונה

תודה לעוזרים

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם יש לי ווסת לחץ דלק שניתן לכיוון, כאשר אני מדליק את הרכב הוא נידלק בפעם השניה וליפעמים אפילו בשלישית, החלפתי את הווסת לווסת מקורי של פיאט קופה (מדובר בפונטו GT)והרכב נידלק חלק על הפעם הראשונה.

פריליניג הסביר לי פעם שביזמן גדישה המחשב מעלה באופן עצמאי את לחץ הדלק.

וזה לא משנה אם יש ווסת שניתן לכיוון או אין האם זה נכון?

ואם כן אז למה אנשים קונים ווסת שניתן לכיוון ב 800 שח לפחות אם המקורי עושה את אותה הפעולה?

אשמח אם מישהו יוכל להביר לי מה נותן הוספת ווסת מיתכוונן

ולמה עם הווסת שניתן לכיון הרכב שלי לא נידלק על הפעם הראשונה

תודה לעוזרים

רז

היי רז.המחשב לא מעלה את לחץ הדלק. הוא לא מסוגל להעלות את לחץ הדלק ברכב כמו שלך.לחץ הדלק בפונטו GT נשלט באופן מכאני. פרילינג התכוון לכך שזמני פתיחת המזרקים מתארכים וכך מוזרק יותר דלק.

ווסת לא יתן לך יותר כוח-הוא פשוט יתן תגובת דוושה יותר חדה.במקרה של האוטו שלך הוא יתן בניית גדישה קצת יותר מהירה.

הרכב לא נדלק מכיוון שהכנסת פרמטר כלשהוא (לחץ הזרקה) אליו המחשב לא רגיל- מה שגורם לו לכמה רגעי "בלבול".

נ"ב-

800 שקל?!?!

בפעם המאה:

פיאט טמפרה 1800,לנצ'יה דדרה 1800,פורד סיירה 2000:

כולן באות עם ווסת מתכוונן סטנדרטי שניתן לקניה אצל היבואן במחיר שפוי לחלוטין.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...