Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה בעייתית בדגמים משנים מסוימות ? להמנע מקנייה של Corolla משנים מסויימות ?

yoga
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הבנתי שלטויוטה קורולה היו בעיות בבלמים בדגמים משנים מסוימות,

האם אתה יודעים על אילו שנים מדובר ?

והאם כרגע, כשאני רוצה לקנות טויטה קורולה יד2 , האם כדאי להזהר לא לקנות שנים מסוימות/דגמים מסוימים ?

האם יש פה עניין שצריך לתת לו חשיבות מסוימת ולפעול בהתאם ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ להימנע מהקורולה מהשנים 2003-2004(לפני מתיחת הפנים) בדור הזה יש בעיה של בוצה במנוע שדורשת התייחסות מיוחדת, בנוסף בעיה קיימת גם בממיר הקטליטי שעושה בעיות בגיל מוקדם.

הקורולה אחרי מתיחת הפנים(הדור של ה2005 והלאה) כבר נפתרה הבעיה, שים לב שיש דעה שזה קשור לקורולה הטורקית אך גם הRUNXים ה"בריטיות" לוקות באותה הבעיה.

בקורולה 2008 יש גיר רובוטי שדורש הסתגלות מסויימת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להרחיב על נושאי התקלות של הקורולה 2004-2003... אני מתלבט בין הונדה סיוויק 2002-2004 לטיוטה קורולה 2002-2004

גם הסיוויק בריקול. כריות אויר של טקאדה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4535650,00.html

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי מכוניות עם מחירון מונפץ ומנותק מהמציאות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בקורולה מודל 2005-2007 יש בעיות במנועים,התקלות בממיר+מחשב רכב,תעזוב את המודל הזה,זה מקור לצרות,גם ב2008 עם הגיר הרובוטי אל תיגע,חרא של גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי קורולה 2007 והגעתי איתה עד ל185 אלף קילומטר ללא תקלה אחת!, ב185 הלך לי ממיר קטליטי(שזה סביר לקילומטר) והתחילו בעיות עם אלטרנטור מרעיש וסיכוי לבעיות במשאבת מים, אבל לרכב שהגיע לקילומטרז כזה זה יחסית סביר בסך הכל שרכיבים כאלו יתעייפו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ להימנע מהקורולה מהשנים 2003-2004(לפני מתיחת הפנים) בדור הזה יש בעיה של בוצה במנוע שדורשת התייחסות מיוחדת, בנוסף בעיה קיימת גם בממיר הקטליטי שעושה בעיות בגיל מוקדם.

מדהים איך עם ישראל מקובע על יפאניות. לא שמעתי אף פעם על הבעיה הזו אבל אם ככה- זה הזוי שעל דבר כזה אף אחד לא עושה רעש וממשיכים לקנות יפאניות אבל כשיש לאירופאיות בעיה ישר טובחים ביצרנים וביבואנים אפילו אם הם מאריכים את האחריות על מכלולים מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איך עם ישראל מקובע על יפאניות. לא שמעתי אף פעם על הבעיה הזו אבל אם ככה- זה הזוי שעל דבר כזה אף אחד לא עושה רעש וממשיכים לקנות יפאניות אבל כשיש לאירופאיות בעיה ישר טובחים ביצרנים וביבואנים אפילו אם הם מאריכים את האחריות על מכלולים מסויימים.

לא מקובעים רק על יפניות ולא רק בתחום הרכב לצערנו. אנשים צריכים ביטחון, להאחז במשהו.

במקרים מסויימים זה לא עובד כבר כמו במקרה של האייגו והאלטו.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בקורולה מודל 2005-2007 יש בעיות במנועים,התקלות בממיר+מחשב רכב,תעזוב את המודל הזה,זה מקור לצרות,גם ב2008 עם הגיר הרובוטי אל תיגע,חרא של גיר.

מעניין אותי מאיפה המידע הזה? הרכב שלי 07 מטופל בטויוטה תמיד' מלבד טיפול פעם בשנה ההיסטוריה של הרכב נקייה לכל אורך 8 שנים ו100,000 קמ שעבר.

בנוסף אני יכול להצביע על עוד 3 קורולות שמטופלות בצורה סבירה עם 230, 270 185ו אלף ק"מ שנוסעות על מנוע וגיר מקוריים טיפולים וזהו. בצד אמינות ממליץ בחום על הרכב.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ronrcz הוא טרול, אין מה להתרגש.

אחד המרצים שלי אמר פעם שהכי קל לעשות הכללות; יפני זה אמין, צרפתי מתקלקל, קוראני זה מקרר ואמריקאי זה בטיחותי.

דגמי 2003-2005 של הקורולה, בהכללה, אכן לא מוצלחים. יש יותר מדי דיווחים על בעיות אמינות ברכיבים יקרים כמו הממיר הקטליטי ובעיית הבוצה המפורסמת.

דווקא דגמי 2006-2007 נקיים מכל רבב ונחשבים למוצלחים ביותר בדור הזה של הקורולה.

לפותח השרשור, לדעתי אתה הולך אחרי העדר ומחפש רכבים שעם כל הכבוד לסמל שבחזיתם ממש, אבל ממש לא נותנים תמורה לכסף שאתה משלם עליהם. אלה רכבים ישנים, סביר להניח שמוזנחים ועם קילומטרז' מכובד.

באותו התקציב תוכל למצוא רכבים חדשים יותר וטובים לא פחות כמו פורד פוקוס או מיצובישי לאנסר מכמה שנתונים קדימה. בתקציב לחוץ אני לא רואה טעם ללכת על רכב ישן, זה רק פתח לצרות.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את המפקד שלי מהצבא,

יש לו בבית טויוטה קורולה שהוא מהלל כאילו מינימום מדובר בפרארי, וכל הזמן צוחק על הרנו שלי שזה זבל של רכב, ומספר שהייתה לו רנו מגאן דור ראשון ושהטיפולים יקרים ושהרכב לא אמין ומתחמם. (עם איך שהוא נוהג אני לא מתפלא)

כל פעם שאני אומר לו על הריקולים של היפניות הוא אומר לי "לא, כאילו הרנו שלך יותר טובה", אממ, כנראה שכן, לפחות ברנו לא נתקעת דוושת גז או כריות אוויר מתקלקלות. :roll:

ככה זה, קבעון ליפניות, ככה הוא גם מקובע לאייפון. דיסוננס קוגנטיבי קשה וחוסר יכולת לקבל ביקורת ולהבין שגם היפניות אינן חפות מתקלות.

לפחות הורדתי אותו מהקורולה החדשה כי היא מיוצרת בטורקיה והוא לא מעוניין בזה ממש. :lol:

הוא עדיין יקנה יפניות, כי גם יונדאי וקיה זה לא רמה. :|

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטות מודל 2000-2002 לפני מתיחת הפנים יוצרו ביפן מכוניות מאוד אמינות.

אחרי המתיחה 2003 יוצרו בטורקיה יש בעייה עם בוצה במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הדגם 00-02 מוצלח מאוד, 03-05 בדגמים שיוצרו בטורקיה הרכב סבל מלא מעט בעיות כמו שנאמר פה. מאמצע 05 ועד 07 כולל ניתן לזהות לפי הגריל בצבע הרכב, הליקויים טופלו והקורולה חזרה להצדיק את מוניטין האמינות שלה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...