Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט סיאט איביזה קופרה 2007 1.8 T ידנית

Guy Nahari
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קניתי רכב שבוע שעבר וברצוני להתחיל לשדרג אותו קצת

הרכב במצב מכני מצוין

לו דאון פייפ

צ'יפ של CH PERFORMANCE

מכיון שזה רכב ראשון שאני לוקח כפרוייקט רציתי לדעת מה הצעד הבא כדי לקבל עוד כוח סוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעד הבא כדי לקבל עוד כוח סוס יהיה ללא ספק לעשות חיפוש בפורום.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המון אופציות במיוחד במנוע הזה.

לדעתי השלב הבא זה צנרת קומפלט, אינלט סיליקון, קיט יניקה והזרקת מתנול.

אם ממש יש לך תקציב, גם החלפת טורבו באה בחשבון.

יש קופרות עם מעל 400 כ"ס בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל מה שאפשר להרכיב על הרכב לפני החלפת טורבו, הסטאפ הזה הוא סטאפ מלא על טורבו K03S:

תוכנה/צ'יפ

דאון פייפ

צנרת מלאה (ממש לא חובה)

אינלט סיליקון

פילטר פתוח

פורק פורג' 007 (בשביל שהגדישה תוחזק)

משאבת דלק מחוזקת (מחזיק את המומנט בטורים הגבוהים)

הזרקת מתנול

עוד כוח מעבר לזה יצריך אותך בהחלפת הטורבו, מזרקים, ועוד כמה חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום,

לשאלתך, הייתי מציע כרגע לזנוח את EBAY וכדי לקבל מושג, לפנות לסדנאות המתמחות כגון: E&a ופיטסטופ, שתיהן במרכז, ושתיהן עם ניסיון רב בשיפור מנוע ה-20VT ׁׁ(שיש לך בקופרה).

השנקל שלי,

הקופרה מצטיינת רק בדבר אחד וזה כח, כלומר גם בסטאפ של 210 כ"ס (תוכנה + קיט יניקה) היא מרגישה חזקה. מעבר לכך, כח הוא דבר שניתן להתרגל אליו. מאידך, בשנים הללו (2005-2008 ) האיביזה הייתה גרועה מאוד בכל הנוגע לאספקט ההתנהגות, לעיתים אף יכלה להיות מסוכנת (מניסיוני עם FR 2005).

מה אני מנסה להגיד? נכון שהרכב הנ"ל הינו קרקע פוריה לשיפורים, אך רק רכשת אותו והוא יכול להיות מסוכן (הרבה כח + הנעה קידמית + התנהגות לא טובה = תת היגוי מסוכן) ולכן הייתי מתחיל בלנסוע מעט על הרכב ולהכיר אותו. לאחר שתעשה זאת, אתה גם תלמד מה מפריע לך ומה דורש שיפור. אם עוד לא הבנת, אז בהתחשב בעובדה שהרכב שלך כבר משופר והוא לא חלש, הייתי מתחיל בשיפורי התנהגות.

תתחדש,

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם בן,

בקופרה שהייתה לי קיט קוילאוברים של V-MAXX עשה פלאים בשיפור ההתנהגות.

בהשקעה לא יקרה היא הרגישה הרבה יותר מתנהגת.

(ונראתה הרבה יותר טוב) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...