Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת מחיר לטיפול בהונדה סיוויק האצ'בק 2010 עם מחיר לא אטרקטיבי - זקוק להמלצה על מוסך

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום טכני,

חבר לעבודה קיבל הצעת מחיר שערורייתית ממוסך מורשה\מרכזי הונדה אשר כוללת את הנתונים הבאים

טיפול 75,000

תפס, שייבה, שמן גיר 1WD, מסנן דלק, מסנן שמן מנוע, שמן מנוע סינטטי 1L, טבעת אטימה לפקק שמן

המחיר 2009 שקלים!

נשמע לי קצת הזוי בשביל דסקית אחת מברזל, דסקית אחת מגומי - שני מסננים ושני שמנים ותפס כלשהוא אשר לא ברור מה הוא בכלל!

שכחתי לציין - אזור מרכז, רצוי פתח תקווה.

האם המחיר הזה הגיוני? או שאכן מדובר במחיר שחיטה (לדעתי כן)

ואם כן - נשמח להמלצתם למוסך מומחה או מוסך מורשה - בקיצור מוסך מומלץ להונדה.

תודה רבה!

אדי

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מחיר יקר כבכל מוסך מורשה.

אפשרי להוזיל את המחיר הנ"ל משמעותית, גם בשימוש בחלפים ושמנים מקוריים.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכי ש.ר ברחוב חלוצת הפרדסנות 25 פתח תקוה. (מוסך כללי)

הטלפון שלו זה 039316494 ותבקש את שוקי.

יצא צדיק בתוכניתו של חיים הכט.!

פורד אסקורט 1995 1600 סמ"ק

מאזדה לאנטיס 2002 1840 סמ"ק

סובארו אימפרזה טורבו 1999 2000 סמ"ק

מאזדה 3 ספיריט 2008 2000 סמ"ק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה קודם כל על האישור שאכן המחירים יקרים - מוסך כללי זה משהו שאני אחטוף עליו בעיטה מבעלי הרכב :-D

אם יש לכם המלצות על מוסכים המתמחים ברכבים יפניים והונדה בפרט אשמח לקבל.

תודה!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישמע לי לא הגיוני בעליל כי אני בעלים לשעבר של סיויק דור 8 מנוע 1800 אוטומט ועל טיפול במוסך מורשה של הונדה באשקלון שכלל:

שמן מנוע סינטטי מלא 5W40

מסנן שמן מקורי

מסנן מזגן מקורי

שמן גיר מקורי

נוזל בלמים

כל זה עלה לי כולל חלקים מע"מ ועבודה 1000 ש"ח!

טיפול לפני כן:

שמן מנוע סינטטי מלא 5W40

מסנן שמן מקורי

מסנן מזגן מקורי

מסנן אויר מקורי

ועוד משהו שהחליפו ושחכתי סה"כ יצא 900 ש"ח כולל חלקים מע"מ ועבודה.

שייקח הצעה ממוסך נוסף, אבל לי זו נראית טעות. אגב גם באתר של יבואן הונדה אפשר לקבל הצעת מחיר לפי מספר רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מוסך כללי לא טוב לו שילך למורשה וישלם את המחיר הזה

בבקשה, בלי תגובות כאלו - אנחנו לא בכיתה ד' - בשם מי בדיוק אתה נעלב?

השאלה ברורה - האם המחיר יקר מידי גם למוסך מורשה? וככל הנראה התשובה היא ברורה מאוד - כן!

אם יש עוד המלצות על מוסכים מתמחים בהונדה (לא מוסך כללי - מתמחה יפניות, הונדה בפרט) שוב, נשמח לשמוע.

איתמר, אורן - תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מוסך כללי לא טוב לו שילך למורשה וישלם את המחיר הזה

ראה את התגובה שלי, אם לא הייתי מוכר את האוטו הייתי מעלה קבלות מהטיפולים של ההונדה (בדיוק אותה הונדה לפי מה שאני מבין, את הקלסר של הטיפולים מסרתי לקונה).

המחיר ששילמתי לא יקר בכלל.

צריך לעשות סקר בין המוסכים המורשים ומנסיון אפשר להגיע למחיר טוב (כן, גם בצ'מפיון שכולם אוהבים להשמיץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
חברים תודה קודם כל על האישור שאכן המחירים יקרים - מוסך כללי זה משהו שאני אחטוף עליו בעיטה מבעלי הרכב :-D

אם יש לכם המלצות על מוסכים המתמחים ברכבים יפניים והונדה בפרט אשמח לקבל.

תודה!

אורן שירותי רכב שהגיב כאן בשרשור הוא אופציה מצוינת למוסך כזה - מוסך כללי המתמחה ביפניות.

אופציה טובה נוספת היא המוסך הירוק בפתח תקווה.

הסיבה שהטיפול הזה יקר היא ההחלפה של פילטר הדלק, שהיא לבדה עולה במוסך מורשה כ-700 עד 800 ש"ח. כמובן שבמוסך כללי המחיר יהיה מעט נמוך יותר וכאן בדיוק נובע ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרה, האם בסיויק הזו פילטר הדלק נמצא בתוך מיכל הדלק וזו הסיבה למחיר היקר? (אמרו לי שגם ביונדאי I20 זה ככה, האם זה נכון?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חברים תודה רבה, כבר הצלחנו להשיג הצעת מחיר ממוסך מורשה נמוכה יותר בכ200 שקלים.

ההחלטה היא כן לטפל במוסך מורשה למרות הכל, נכון לעכשיו.

בכל זאת - המלצות נוספות יתקבלו בברכה ורב תודות למי שכאן בכדי לעזור! והמבין יבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לדבר גם עם המוסך באשקלון, סתם בשביל לדעת טווח מחירים. אני בטיפול עצמו תמיד מבקש הנחה ומקבל משהו כמו 10-15 אחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...