Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת יצור מאליבו 2014

roey_m
שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום לכולם, אנא קיראו עד הסוף.

ברשות אבא שלי שברולט מאליבו 2014 הדגם החדש.

הרכב נקנה בשברולט בחולון וקיבלנו אותו לפני כחודשיים!!!...

הרכב עבר בסה"כ 4000 ק"מ!!!!!!!

הורי נסעו לחופשה באילת בחול המועד בסוכות ובדרך חזרה לאזור המרכז ביום שלישי, מד הסל"ד החל לקפוץ, הרכב החל לקרטע ועלה עשן מהרכב עד שלפתע הרכב כבה באמצע הדרך!!

אבא שלי שהוא נהג טריילר במקצועו, נהג מקצועי בן 60 עם 43 שנות נסיון על הכביש, נאלץ לעצור בשולי הכביש בכביש הערבה בשעת לילה מסוכנת כשברכב אחיי הקטנים ואימי, שעה אשר משאיות ורכבים חולפים בעלטה מוחלטת.

בשיחה עם נציגי השירות הודיעו כי יגיע גרר לקחת את הרכב תוך 3 שעות.

לאחר כשעתיים הגיע שירותי דרך ואמר למשפחתי כי תיבת ההילוכים נהרסה.

שוטרים שהגיעו למקום אמרו שגם המשטרה קיבלה את הרכב הנ"ל לשורותיה וגם הם מודעים לתקלות שונות ברכב.

הגיע גרר לאחר כ4 וחצי שעות וגרר את הרכב לאילת כאשר הובטח לנו שהרכב ישאר שם עד יום ראשון וביום ראשון יגרר לחולון (מה שבפועל לא קרה, לקראת כניסת השבת התקשרו מאיתורן ואמרו שהרכב בתנועה וזאת ללא ידיעתנו וזאת למרות שאנחנו משפחה שומרת שבת ומסורת וללא ידיעתנו הרכב הוסע ביום שישי לבאר שבע וביום ראשון נלקח לראשון לציון)

כעת, כאשר הרכב יומיים במוסך, התקשרו לבשר את שידוע מראש, הגיר הלך ברכב והזמינו לנו גיר מחו"ל.

אנחנו כמובן לא מתכוונים לקחת את הרכב הזה, לא יתכן שרכשנו רכב חדש מהניילונים לפני חודשיים ועם 0 קילומטר ולאחר כ4000 ק"מ הגיר נהרס!

אין ספק כי מדובר בתקלת יצור וכי "שברולט" חייבת לשאת באחריות לתקלה ולזכות אותנו במלא התשלום אשר נרכש ממטיב כספינו.

יש לציין שעד מועד רכישת הרכב הייתה בבעלותינו שברולט מאליבו מהדגם הקודם שנת 2011 אשר נהנינו ממנו מאוד וסה"כ רצינו להתחדש.

ופה אני צריך את עזרתכם,

במידה וידועה לכם תקלה מסויימת ברכב אשר דומה לתקלה שלנו או שיש לכם עצה אשמח לתגובתכם תודה :)

עריכה אחרונה על ידי roey_m
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי מה אתה קובע שמדובר בתקלת ייצור?

זה שהרכב חדש לא אומר שכל תקלה היא תקלת ייצור. יש גם תקלות תפעול.

קלאץ' או צמיגים אפשר לשרוף בדרך מהסוכנות הבייתה. מצבר אפשר לגמור עוד באותו היום.

גם תיבת הילוכים אפשר להרוס בשבוע הראשון לחיי הרכב.

אני לא שואל כדי לעצבן או כי אני מפקפק בדבריך.

אני שואל כי זה בדיוק מה שישאלו אותך, וכדאי שתהיה לך תשובה ברורה בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלות עשויות לקרות בכל רכב.

לפי מה שאתה מספר החברה לוקחת אחריות על הענין ותתקן את הבעיה. בשביל זה נועדה האחריות.

גם ה"קטע" עם הגרירה לא נשמע לי מיוחד. הבטיחו שעד יום ראשון הרכב יגרר למרכז ובפועל זה מה שקרה. למה זה צריך לשנות אם עשו את זה בשלבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תקלה. יתקנו אותה. תקלות קורות גם בטויוטה קורולה בשביל זה המציאו "אחריות"

מטפלים בכם.

הוזמן גיר

אז... מה הבעיה?

בהחלט מגיע פיצוי על עוגמת הנפש, אבל קח את החיים בפרופורציה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם קודמיי. תקלת ייצור או לא, כל עוד UMI נושאים בעלות החלפת תיבת ההילוכים אין על מה להתלונן. כמובן שזה לא נעים שתקלה משביתה כזו קורת ברכב חדש, במיוחד בלילה בנסיעה חזרה מאילת, אבל בשביל זה יש אחריות. אם תיבת ההילוכים הייתה שובקת בדיוק בכניסה למוסך לטיפול תקופתי ובמקרה משאית הייתה פורקת תיבה חדשה מהניילונים למחסן של המוסך, היית פותח שרשור מתלהם? קצת פרופורציות לא יזיקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שמדובר במקרה מבאס לגמרי.

בנאדם רכש רכב חדש ביותר מ-170K ואחרי 4,000 ק"מ נאלץ להתקע בצד הדרך.

רק איך אף אחד לא התייחס לעובדה שגם אחד השוטרים ציין בפניו שבניידות החדשות מדגם זה גם יש בעיות בגיר?

האם אנחנו בפתחו של עידן שרשורים מתלהמים סטייל DSG וצ'מפיון?

אני לא רואה מה UMI יכולים לעשות בנידון חוץ מלהרחיב את האחריות על הגיר כמו שעשו צ'מפיון עם עניין ה-DSG.

כנראה שחבלי לידה יש כמעט לכל דגם חדש.

בלי שום קשר, המאליבו הזאת היא בגדר חלום קרוב-רחוק מבחינתי.

אם היה לי את הממון, מזמן הייתי רוכש את המאליבו החדשה.

לדעתי היא אחת התמורות הטובות ביותר לשקל בטווח המחירים שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו אתם שמים לב מה אתם רושמים בכלל? רכב חדש מהחברה שעשה 4000 ק"מ זה לגיטימי שילך לו הגיר ככה סתם? מסתבר שעד שאתה לא חווה את זה אתה יכול להגיב דברים שיוצאים מהקשרם. נהג אוטומטי על 110 קמ"ש נראה לכם כמו סיבה להרס גיר? נראה לכם נורמאלי שלהחליף גיר ברכב זה פיתרון? מה גם שזה נרשם ברשיון רכב. תודה בכל זאת על העזרה חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מתעצבן כי ניסו להרגיע אותך?

אתה סובל מאיזה תסמונת סאדו-מאזו? תהנה אם אספר לך שדפקו אותך? שהאוטו החדש והיקר שלך התקלקל ככה סתם? שהם נהנים להתעלל בלקוחות שלהם? שלמעשה תיכננו אותו ככה במיוחד שיקרוס בנסיעה לאילת?

הייתה תקלה. ביג-דיל. תתמודד. אלה החיים.

יש תקלות גם בדברים חדשים. זה קורה.

לא הצלחתי להבין בסוף האם UMI מטפלת לך ברכב במסגרת האחריות או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, כן. זה לגיטימי שיקרו תקלות במוצר שמוצר בסדרות גדולות מאוד. בשביל זה יש אחריות.

אם היו משפצים לך את הגיר במכון שמחה וששון גירים אוטומטיים אז היתה לך סיבה לכעוס אבל אם מביאים תיבה חדשה במקום התקולה אין עם זה שום בעייה. לא מדובר בחלק מרותך או בחלק שישפיע במשהו על ערך הרכב או על דבר כלשהו שישתנה עקב ההחלפה (פרט לזה שהרכב יסע כמובן).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת מטעה.

האם מבאס? כן. האם אתה מגזים? ממש.

הלך הגיר, לא אמור לקרות ברכב חדש, אבל קרה (החיים הם לא תק' קלה) ומחליפים לך אותו בחדש במסגרת האחריות, ואפילו די מהר לפי מה שאתה רושם פה.

מבין את הבאסה, לא מבין את ההתלהמות.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקלה הינה סידרתית והגיר יוחלף בחדש מאותו הסוג ,קרוב לוודאי שהתקלה תחזור .

בתקווה שלא ,אבל ,אם אכן זה יקרה ,תוכל לבקש ביטול עיסקה .

עד אז כדאי להמתין.

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מהסוף: כסף לא תקבל, הרכב יישאר אצלך, התקלה תתוקן. גם אם צריך להחליף מנוע לאחר 100 ק"מ, אז יחליפו. בגלל זה יש אחריות ולכך היא נועדה.

עגמת נפש? תקבל פיצוי. אף אחד לא עשה לך בכוונה.

ומה יגידו מאות/אלפים שקנו VW והלך הגיר בק"מ נמוך? מתקנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...