Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על טייר קלאב + פנצ'ריית חניון משה בנהריה

Sergo
שימו לב! השרשור הזה בן 3466 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כחלק מהכנות הרכב לחורף, החלטתי להחליף את ארבעת הצמיגים.

לאחר חיפוש קצר וסקר שוק, הבנתי שבטייר קלאב יש מחיר די תחרותי על הצמיגים (טויו סי אף 2). יצרתי קשר עם שירות הלקוחות שלהם על מנת לברר פרטים על הצמיגים (בעיקר תאריך ייצור). נאמר לי שלא ניתן להתחייב על תאריך, אבל הצמיגים נשמרים בתנאים אופטימליים. לא אהבתי את התשובה, ולפי דעתי היו להם הרבה יותר לקוחות, אם הם כן היו מתחייבים על תאריך או טווח לפחות.

למרות זאת, החלטתי לקחת סיכון ורכשתי 4 צמיגים באתר שלהם. שילמתי מקדמה על סך 40 ש"ח דרך פייפל, ובחרתי פנצ'ריה באיזור שלי (פנצ'ריית חניון משה בנהריה). ביום למחרת, הצמיגים כבר חיכו לי בפנצ'ריה. הגעתי במצב רוח קרבי, מוכן להתקשר לשירות הלקוחות על מנת להתלונן על צמיגים ישנים / חיובים נוספים של פנצ'ריה.

הופתעתי לטובה!

הצמיגים יוצרו בשבוע 14 של השנה והוחלפו במהירות, מקצועיות וללא כל תוספת כספית מצדי (וונטילים/איזון/שקר כלשהו).

שילמתי את היתרה לפנצ'ריה ויצאתי לדרכי עם הרגשה מאוד טובה.

כעבור שבועיים גם קיבלתי כרטיס דרימכארד על סך 200 ש"ח עם שליח עד הדלת!

בהחלט שאפו לטייר קלאב, למרות שתאריך ייצור הצמיגים הוא עקב אכילס שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, שירות טוב ומהיר, רכשתי מהם גם צמיגים לפני כמה חודשים בודדים. אני דווקא שאלתי על התאריך הספציפי של הצמיג שאותו בחרתי ונאמר לי שזה יהיה תחילת 14 או סוף 13 (כנראה בדק במחשב). המחירים זולים, שירות טוב ומהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם רוצה לקנות מהם זוג צמיגים לI800 של אבא שלי. המחיר שלהם זול יותר ב70 ש''ח לצמיג מאשר המחיר הכי זול שמצאתי בפנצ'ריות שאני מכיר.

השאלה היא אם כדאי לקחת את הסיכון עבור 140 שקל ולקבל צמיג בן יותר משנה (דבר שלא מתקבל על הדעת מבחינתי) או להתקין בפנצ'ריה שאני מכיר ובדקתי כבר את הצמיג (0114)?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לפותח השרשור על הפרגון והמילים החמות.

כמו כן, תודה לכל המגיבים, אנו שמחים לקרוא שנהניתם מחווית הקנייה ושיצאתם מרוצים.

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר בהודעה פרטית או במוקד הטלפוני שלנו לגבי דגם ומידה ספציפיים של צמיג

וננסה לתת לך הערכה לגבי מועד ייצורו או לפחות טווח חודשים.

שוב תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי לכם בפרטי.

מקווה שהם בני פחות משנה,מאוד נוח לי לרכוש דרככם.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...