Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ״אפס קילומטר״ שנקנה מליסינג נחשב ביד הקונה כרכב יד ראשונה או כרכב יד שנייה ?

yoga
שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רכב ״אפס קילומטר״ שנקנה מליסינג

נחשב ביד הקונה כרכב יד ראשונה או כרכב יד שנייה ?

האם נרשם שחברת הליסינג היא יד ראשונה וקונה הרכב מחברת הליסינג הוא יד שנייה ?

או שחברת הליסינג אינה נרשמת כיד ראשונה וכך קונה הרכב נחשב יד ראשונה ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת הליסינג נרשמת כיד ראשונה ולכן הקונה הוא בעצם יד שנייה.

סה"כ זו עסקה משתלמת בהחלט אם מתכוונים להחזיק את הרכב יותר מ-3-4 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

קיבלתי הצעה:

״אפס קילומטר״ ליונדאי איי20 2014 ב79,900ש״ח

מחיר של חדש חדש מיונדאי 97,800ש״ח

הפרש של 17,900

השאלה כמה תוספת היד תוריד מהערך כעבור שנים,

איך אני יודע דבר כזה ?

והכי מעניין,

יש סיכוי שבמיקוח אפשר להוריד את יונדאי עצמם להשוות את המחיר לזה של ה״אפס קילומטרים״ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי פעם את הנושא, יש חברות שרושמות אפילו שהיד ראשונה היא פרטית, משמע אין ירידת ערך כמו שרשום שהיד הראשונה היא ליסינג.

א. זה קצת מדאיג.

ב. את מי שקונה זה משרת טוב.

ג. תבדוק איך נרשם הרכב.

Seat Mii 3Doors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיונדאי ישוו את המחיר שלהם למחיר של חברות הליסינג?

הרי אם אתה לא תקנה יש עשרות אלפים אחרים שכן קונים.

זה אחד המותגים שהכי נמכרים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kreios

נראה לי הגיוני שיש מקום להתמקחות כלשהי איתם מה גם הסוכנים שמוכרים בטח מרוויחים אחוזים ממכירות,

אני מראה להם שאני יכול להשיג בדיוק אותו רכב, חדש, אפס קילומטרים, ב-17,900ש״ח פחות ממה שהם מציעים,

אולי הם ישוו, או יירדו במחיר משמעותית, לא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא תקבל את המחיר של "אפס קילומטר מליסינג", אולי יסכימו להוריד כמה אלפים.

המטרה היא לשמר את המחיר באולמות התצוגה, את יתר הרכבים מעבירים לחברות הליסינג שקונות בזול ומוכרות בזול גם אח"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב, אתה ממש תמים.

ברור שסוכני המכירות מרוויחים עמלות מכל מכירה אבל אם הם לא ימכרו לך הם ימכרו לאחד אחר שיבוא 10 דקות אחריך.

אתה לא מדבר פה על מותג שחי מכמה עשרות מכירות בשנה.

אם תתמקח אולי תקבל טיפול חינם או תוספות איבזור אבל לא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

לעולם היבואן לא ישווה מחיר של אפס ק"מ, התמקחות תעזור בכמה אלפים בודדים שזה משהו שכל לקוח מקבל בשיחה קטנה עם הסוכן.

במידה ויש 0 ק"מ במחיר טוב, אז אין בעיה, זה תקין ומקובל. לפי מה שרשמו למעלה, הפרש של 18K זה מכובד ביותר רק צריך לבדוק שזה אכן ככה ללא אותיות קטנות ודברים מסביב. אל תשכח שלהעלות רכב על הכביש צריך לשלם אגרה שזה עוד אלף וקצת.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נרשם שחברת הליסינג היא יד ראשונה וקונה הרכב מחברת הליסינג הוא יד שנייה ?

או שחברת הליסינג אינה נרשמת כיד ראשונה וכך קונה הרכב נחשב יד ראשונה ?

תודה.

חברת הליסינג נרשמת כיד ראשנה, אתה תהיה יד השניה. שמעתי על מקרים שרושמים אחד העובדים כיד ראשונה פרטית אבל כאשר באתי לשלוש חברות הליסינג ושאלתי האם זה אפשרי נעניתי בלאו מוחלט. טענו שזאת עבירה פלילית לעשות את זה. מה שכן ברישיון הרכב לא מופיע הסיווג של השכרה/החכר.

עריכה אחרונה על ידי נומד
typo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט כרגע לגבי אותה העסקה ואותו הרכב. מצאתי את המודעה דרך אתר מוטודיל, ומציעים באמת את ה-I20 חדשה יד1 0 ק"מ ב-79,600 (ללא אגרה).

אני מתכנן להחזיק את הרכב בכיף 5 שנים, ואולי אפילו יותר.

השאלה היא אם זה באמת משתלם...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתלבט כרגע לגבי אותה העסקה ואותו הרכב. מצאתי את המודעה דרך אתר מוטודיל, ומציעים באמת את ה-I20 חדשה יד1 0 ק"מ ב-79,600 (ללא אגרה).

אני מתכנן להחזיק את הרכב בכיף 5 שנים, ואולי אפילו יותר.

השאלה היא אם זה באמת משתלם...?

לחשב דברים כאלה מראש זה לא באמת אפשרי כי דברים יכולים לזעזע את השוק. זה כבר קרה וזה יכול לקרות שוב. אני זוכר את התקופה שסבא היה קונה קורולה חדשה בתשלום אחד, נוסע עליה כמעט עד סוף האחריות, מוכר אותה מעל המחירון דרך מודעה בעיתון(!) מוסיף את ההפרש וקונה חדשה.

יאללה בוא ננסה סתם בשביל הספורט להעריך עלות שימוש ברכב אבל בלי דלק כי יש גבול לליצנות :silly:

ב5 שנים נסעת 100K ק"מ

נגיד 4000X5 למקיף כל נהג לא חדש מעל 24

רישויים אגרות וטסט 1500X5

טיפולים צריך לתת הערכה גלובלית שכוללת גם צמיגים, רפידות וצלחות ועוד - 16K סבבה?

ביום המכירה שוכנעת להיפרד מהרכב ב40 אלף.

לכן

אחזקת רכב עלתה לך 1390 ש"ח בחודש לפני דלק. השתדלתי לתת הערכת יתר או חסר לרעתך כמעט בכל מקום. אם אתה ממש רוצה להוסיף דלק לפי 1:14 משולב ומחיר ממוצע 7.5 שקל לליטר אז זה משהו כמו 2300X60 עלות תפעולית לחודש.

בוודאי שבלתמים כבדים אי אפשר להעריך, אבל הם קורים בכל תחום.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kreios

נראה לי הגיוני שיש מקום להתמקחות כלשהי איתם מה גם הסוכנים שמוכרים בטח מרוויחים אחוזים ממכירות,

אני מראה להם שאני יכול להשיג בדיוק אותו רכב, חדש, אפס קילומטרים, ב-17,900ש״ח פחות ממה שהם מציעים,

אולי הם ישוו, או יירדו במחיר משמעותית, לא יודע..

1. אתה חושב שתחדש להם משהו?

2. אתה באמת חושב שנציג המכירות שאתה פוגש באולם תצוגה קובע את מחיר המינימום שבו ימכר הרכב?

במציאות התשובה לשתי השאלות היא "לא".

אם אתה באמת מעוניין ברכב, תיגש לאולם תצוגה של יונדאי, תקבל הצעת מחיר ואז תראה מה ההבדלים נטו בין ההצעות.

מצד אחד אתה יד2 מליסינג אבל במחיר נמוך ומהצד השני יהיה כתוב "00" ברישיון ואולי גם אבזור נוסף ותראה מה אתה מעדיף.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...