Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת רכב מהשכרה לחברת אלבר ודרישה להחליף דלת בגלל בעיה בצילינדר

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

שכרתי רכב מחברת אלבר לכמה חודשים וכשהחזרתי את הרכב ציינתי בפניהם כי הצילינדר של הדלת פגום (כשהיה בשימושי) אבל המנעול תקין והיא ננעלת מהצד השני, ולהפתעתי אחרי כמה ימים התקשרו אלי ונאמר לי כי 2 שמאיים בדקו את הרכב וצריך להחליף את כל הדלת, ניסיתי להבין למה ? ביקשתי דוח שמאי נאמר לי כי זה מה שהוחלט ועלי לשלם כ2300 ש"ח.

פניתי למנעולני רכב ונאמר לי כי תיקון צילינדר עולה כ 200 ש"ח.

זה פשוט גזל

אשמח לקבל כיוון כלשהוא

תודה

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר שני כיוונים:

1) לשלם

2) להביא שמאי מטעמך ואז לתבוע אותם בבהמ"ש לתביעות קטנות?

3) החזה כנראה מאפשר להם לעשות מה שהם רוצים, אז יש אפשרות שהם כבר תיקנו ושלחו לך את החשבון. במצב כזה הם חוסכים לך את השמאי ואתה יכול לתבוע אותם ישר. אם תסתכל במאגר פסקי דין, שופטים לא ממש אוהבים את ההתנהלות הזאת של חברות ההשכרה, דהיינו "בהחזרת הרכב אנחנו ורק אנחנו נקבע את מידת הנזק ועלות התיקון, ולך לא שמורה אפילו זכות לערער או לחלוק".

ההפרש בין הסכום שהיית מוכן לשלם נגיד 500 ש"ח לבין הסכום שהם דןרשים הוא 1800 שקל. תחליט האם יש לך מקום בחיים להתעסקות הזאת.

שאלה לסיום: האם הם אמרו לך שהיית צריך להודיע להם או לטפל בבעיה מיד עם הופעתה או משהו כזה? כמה זמן הצילינדר תקול?

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה בכלל צריך לשלם עבור החלפת צילנדר?

אם הצילנדר ניזוק בתאונה דיינו, אך אם זה מבלאי, למה פות"ש צריך לשלם ולו שקל בודד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצילנדר ניזוק בתאונה דיינו, אך אם זה מבלאי, למה פות"ש צריך לשלם ולו שקל בודד?

אתה משלם על תקלות בלאי בתקופת השכרה\ליס פרטי, גם בשימוש סביר. אין ויכוח על זה. התחום האפור הוא במידת בלאי וכו'. בהסכמי שכירות ארוכה אתה מתחייב לטפל בכל תקלה במהירות אפשרית ולקחת את הרכב לטיפולים בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר שני כיוונים:

1) לשלם

2) להביא שמאי מטעמך ואז לתבוע אותם בבהמ"ש לתביעות קטנות?

3) החזה כנראה מאפשר להם לעשות מה שהם רוצים, אז יש אפשרות שהם כבר תיקנו ושלחו לך את החשבון. במצב כזה הם חוסכים לך את השמאי ואתה יכול לתבוע אותם ישר. אם תסתכל במאגר פסקי דין, שופטים לא ממש אוהבים את ההתנהלות הזאת של חברות ההשכרה, דהיינו "בהחזרת הרכב אנחנו ורק אנחנו נקבע את מידת הנזק ועלות התיקון, ולך לא שמורה אפילו זכות לערער או לחלוק".

ההפרש בין הסכום שהיית מוכן לשלם נגיד 500 ש"ח לבין הסכום שהם דןרשים הוא 1800 שקל. תחליט האם יש לך מקום בחיים להתעסקות הזאת.

שאלה לסיום: האם הם אמרו לך שהיית צריך להודיע להם או לטפל בבעיה מיד עם הופעתה או משהו כזה? כמה זמן הצילינדר תקול?

הצילינדר היה תקול מעל חודש זה לא הפריע לנעול את הדלת מהצד השני הם טוענים שהיה ניסיון פריצה, אין לי בעיה לשלם עבור תיקון הצילינדר

אבל למה להחליף את כל הדלת ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם טוענים שהיה ניסיון פריצה והרכב היה ב"משמרת" שלי, לא מתווכח עם זה אלא על נושא החלפת כל הדלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שלא להחליף את כל הדלת.

אך מאין לך שבאמת היה ניסיון פריצה, הם הראו לך את המנעול המקורי?

בסיאט איביזה שפעם הייתה ברשותי, נשברה לשונית קטנה במנגנון המנעול, החלפתי רק! את הלשונית ולא את כל הצילנדר והכל הסתדר, אולי גם פה היה משהו דומה.

עריכה

עכשיו שמתי לב לחברה שממנה שכרת, תחפש פה קצת בפורום, אלבר חברה זולה להשכרה.

... מכיר את הבדיחה על הסמל של גולני?

עץ קטן על הכתף

גזע גדול בת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני ממליץ לך לפנות לפניות הציבור של חברת אלבר. מנסיוני, כשעבדתי בחברת ליסינג, הנציג פניות הציבור של החברה יתן לך מענה הרבה יותר טוב.

ממליץ לך שזה יהיה בפנייה בכתב על מנת שיוכל לשמש בבוא היום בבית משפט-כולי תקווה שלא תגיע למקרה הזה.

בהצלחה

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני ממליץ לך לפנות לפניות הציבור של חברת אלבר. מנסיוני, כשעבדתי בחברת ליסינג, הנציג פניות הציבור של החברה יתן לך מענה הרבה יותר טוב.

ממליץ לך שזה יהיה בפנייה בכתב על מנת שיוכל לשמש בבוא היום בבית משפט-כולי תקווה שלא תגיע למקרה הזה.

בהצלחה

תודה על התגובה, פניתי אליהם שלחו לי את עלויות התיקון לצערי אין כל כך עם מי לדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצילינדר היה תקול מעל חודש זה לא הפריע לנעול את הדלת מהצד השני הם טוענים שהיה ניסיון פריצה, אין לי בעיה לשלם עבור תיקון הצילינדר

אבל למה להחליף את כל הדלת ??

לצערי בבהימ"ש עלולים שלא להתרשם מהעובדה שהתגלה ליקוי ולא טיפלת, כי זה לא הפריע לך בתפקוד יום-יומי.

אם הבנתי נכון, העדפת שלא לתקן את הצילינדר, ופשוט לשלם עליו בהחזרה, כמו שבמכירה מעדיפים להוריד מהסכום לקונה ולא לשלם על תיקון.

לא אומר שזה מוצדק או נחוץ להחליף דלת, אבל יקשה עליך לטעון שמדובר כאן במקרה של ניצול הסכם שלא בתום לב לעשיית רווח שלא כדין.

לדעתי יש פה עניין של עקרון. האם אתה מוכן לשלם 2300 שקל או ללכת עם זה עד הסוף. לא בטוח מה יותר משתלם כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אני לא מאמין שהם החליפו דלת (גם אם זה מופיע בחשבונית עדיין לא אומר שהדלת הוחלפה).

2. אם התקלה הייתה מופיעה כשהרכב אצלם - הרי מובן שהם לא היו מחליפים את כל הדלת

מזל שלא החליפו את כל האוטו ושלחו לך חשבונית....

אני במקומך ממשיך מכאן לתביעות קטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נחזור ל-S2K האגדית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אבי,

נשמח לבדוק את פנייתך.

באפשרותך לפנות אלינו בכתובת המייל [email protected] או בפקס 03-6151726.

תודה, אלבר

שרות לקוחות זה טוב ויפה, אבל משהו פה מסריח עוד בתחתית הפירמידה.

כל העסק הזה מריח כמו נסיון להתעלק על לקוח כדי לממן משהו מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...