Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש 4 צמיגים ליונדאי i30CW

embedded
שימו לב! השרשור הזה בן 3477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה ליישר קו אחרי קניית הרכב.

מחפש צמיג חסכוני, שקט ובעל אחיזת כביש טובה לנהיגה רגועה.

תקציב לצמיג: 350-400 שקל

שנת הרכב: 2011

תודה וחג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כמה אלטרנטיבות פחות או יותר בתקציבך:

Hankook K425.

Continental EcoContact 5.

Goodyear EfficientGrip Performance.

Yokohama Bluearth-1 או Bluearth AE-01.

כולם יציעו תמורה קצת יותר טובה מה-ZE912 בעלות לא גבוהה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונטיננטל אקו 5 טובים מאוד, אבל האוטו נכנס אצלי לתת היגוי הרבה יותר מהר איתם מאשר עם הפלקן וזה מורגש. הפלקן מאבד אחיזה ברמה לא היסטרית ואילו אותה פנייה עם הקונטיננטל אני מקבל תת היגוי עצבני יותר. חוץ מזה שהאקו כנראה יחזיק מעמד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אם אני זוכר נכון יש לך צמיגים שונים קדימה ואחורה או שהחלפת אותם?

בנוסף לא היו לך בעיות או סוגיות עם המתלים/בולמים?

גם מדובר אצלך ברכב ללא ESP וכיוצב', הלא כן?

אתה גם "תוקף" פניות? בעוד פותח השרשור מדבר על נסיעה רגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-5 אמורים להציג שיפור ניכר מה-2.

באתר טייר דיל הם מופיעים במחיר 401 ש"ח. איני יודע היכן הצמיגיות שלהם ממוקמות:

http://www.tiredeal.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_ID=14199&PF=&did=1518&G=&SM=&_UserReference=02394907319A900A543FCFF4

באתר טיירס4יו הם נמכרים החל מ-350 ש"ח:

http://tires4u.co.il/default.asp?Compare=1&Id=845434&AreaId=0&ManfCountry=%E0%F8%F5%20%E9%F6%E5%F8%20%EE%F7%E5%F8:%20%E2%F8%EE%F0%E9%E4

שים לב לשרשור הבא לפני שאתה מבצע רכישה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?545129-%D7%AA%D7%9E%D7%97%D7%95%D7%A8-%D7%A6%D7%9E%D7%99%D7%92-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%A9%D7%A1%D7%AA%D7%95%D7%9D-(%D7%95%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9C)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, אם אני זוכר נכון יש לך צמיגים שונים קדימה ואחורה או שהחלפת אותם?

בנוסף לא היו לך בעיות או סוגיות עם המתלים/בולמים?

גם מדובר אצלך ברכב ללא ESP וכיוצב', הלא כן?

אתה גם "תוקף" פניות? בעוד פותח השרשור מדבר על נסיעה רגועה.

עבר הרבה מאוד מאז ואפשר לומר שהיה בעיה בפרונט. אבל אני עדיין עם בולמים מקוריים (לפי מה שאני יודע!!).

וכן, לפעמים אני לוקח פניה קצת מהר ואני מרגיש הבדלים עצומים עם הפלקן מאחורה ו5 מקדימה. כשזה היה הפוך התת היגוי קיצוני יותר.

אבל מבחינת אורך חיים הייתי רוכש כל הזמן קונטיננטל אקו, כי זה מתאים פשוט לרוב הנהגים "הפשוטים".

אם זה באמת לנסיעה רגועה אני בהחלט ממליץ על הצמיגים הירוקים, אני את האקו קונטיננטל 3 שהוחלפו בפלקן הנוכחיים היה להם עוד מלא בשר למרות שהיו כבר יבשים - הצמיגים עברו חיים קשים+זמן והחזיקו מצויין.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להניח בצד לרגע את הענין שלדעתי הסיטואציה שלך (דגם הרכב, שנתון, צמיגים, בולמים) לא רלוונטית לפותה"ש,

אם אני לא טועה, הגדלת האחיזה בגלגלים האחוריים רק תחריף את תת ההיגוי. כך שמה שאתה אומר הגיוני ומחזק את העובדה שדווקא הקונטי עדיפים על הפאלקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...