Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחברות לנטפליקס מכרום קאסט בישראל

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך כדאי להתחבר לנטפליקס עם כרום קאסט מישראל ?

איזה DNS/VPN יתן את התמורה הטובה ביותר של עלות תועלת ? והאם יש פתרון לכתוביות בעברית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Unblock us,

הוא מצויין, אבל לכרום קאסט, אין dns לכן אתה צריך לשנות את זה כבר בראוטר, ולי זה עבד יומיים ועשה לי אח"כ רק בעיות, עד שעזבתי את זה, הבנתי שבבזק זה עובד טוב יותר, וכבלים לא נותן לך להחליף את dns

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה״בעיה״ היא כשמשנים לך את הIP ואז צריך לרשום את זה מחדש.

זה נכון לכל שירות DNS שעובד באותה שיטה.

גם בבזק זה קורה (כל כמה ימים).

כדי לא להתעסק עם זה אני לפחות עשיתי IP קבוע.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא - אלא אם אתה משלם למפעילה שלך בצורה מפורשת על שירות IP קבוע - לא ניסית הכל.

כמו שאמרתי לך - עד שעשיתי את זה - כל יומיים שלושה - אכן האינטרנט היה מפסיק לפעול כי היה מתחלף הIP וצריך לעשות Login שוב באתר.

IP קבוע (זה לא משהו של תעשו לי - טוב סבבה , זה שירות בתשלום שלרוב מיועד לדברים דיי ספציפים שלא שימושיים למשתמש ביתי) פותר את זה ב100%.

מאז - מעל חצי שנה ועשרות ירידות ועליות של הקו - ואפילו פעם אחת לא היתה בעיה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...