Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר החדשה - איך לשמור? איך לטפל? איך לשפר?

nadavaspak
שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה אחרי הרבה התלבטויות והתחבטויות נמצאה הכלה!!!

מיצובישי לנסר הדור החדש

דגם: ספורט

תאריך עליה לכביש 9/2008

39,000 ק"מ

יד ראשונה מפנסיונר....

על פי הבדיקה שלי, של המלווה שלי ושל מכון "כל בודק" בעפולה המצב המכני של הרכב מושלם, אין בעיות מנוע, גיר, שילדה וכו'

גם מבפנים הרכב שמור מאוד

החיסרון היחיד הוא שיש כמה לחיצות ושריטות במרכב - אבל את זה ידעתי מראש וגם נהניתי ממחיר אטרקטיבי בעקבות כך

שתי שאלות לחברי הפורום הנאמנים:

1. היכן כדאי לבצע תיקוני פחחות? אני גר באיזור המרכז.

חשוב לציין שאני רוצה שהרכב יראה כחדש אך מצד שני אני סובל מבעיית תקציב - אז אשמח להמלצות על בעל מקצוע טוב והוגן

2. חשוב לי מאוד לשמור על הרכב. מאוד - מאוד - מאוד! ואולי אף לשפר את ביצועי הרכב [מבלי להחליף חלקים...]

על מה עלי להקפיד? מה הם הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר? באיזה שמן מומלץ להשתמש? איזה חלקים כדאי לבדוק? לנקות? לטפל?

תודה רבה מראש לכל המומחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור? אם היית עושה חיפוש היית מקבל תשובות.

"לשפר את ביצועי הרכב"? מה בדיוק אתה רוצה לשפר? שיגיע מהר יותר מאפס למאה? לא היית קונה את הרכב הנ"ל מלכתכילה.

בכל מקרה טיפול לפי הוראות יצרן ובחלקים איכותיים יבטיחו לך אמינות מירבית ושהביצועים לא יירדו.

לשם מה אתה רוצה לבצע תיקוני פחחות? האם לרכב יש מכות/שריטות? אם כן, תוכל להעלות תמונות לפורום דיטיילינג ולקבל תשובות/עצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לשפר ברכב הזה במיוחד אם אתה לא רוצה להחליף חלקים, אתה רוצה שהמנוע ישחרר עוד כמה סוסים כי אתה יפה?

הרכב הזה לא בר שיפור כי הוא נולד להיות פשוט ואמין, אם תשאיר אותו כך הוא ישאר אמין וטוב.

בכל זאת ניתן להחליף צמיגים לאיכותיים שיתנו לך אחיזה טובה יותר.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-יש עליו הרבה המלצות פה:

http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%9D/1182/%D7%9E%D7%95%D7%A1%D7%9A-%D7%90%D7%9C%D7%A2%D7%93-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A8%D7%9B%D7%91

2-לשפר בלי להחליף חלקים? איזה בדיוק זה אפשרי?

תתחיל מדברים הגיונים,כמו צמיגים איכותים.

כול עניין השמנים מצויים בספר רכב בסוף,שם תיקרא מה מומלץ.

סך הכול אין יותר מדי דברים לעשות על מנת לשמור על רכב,טיפולים בזמן,לא לקרוע אותו,לבדוק פעם בשבוע שמן+מפלס נוזל קירור+לחץ צמיגים וזהו.

בעניין הניקיון יש פה פורום דייטלינג,יש המון חומר,תעבור על השירשורים שם.

**לגבי זה שלא ענו לך,אתה יודע,לא כולם פה 24 שעות,יכול להיות שפיספסו או לא היה זמן,והנה אתה בבוקר אנשים כן ענו,קצת סבלנות**

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. חשוב לי מאוד לשמור על הרכב. מאוד - מאוד - מאוד!

דבר ראשון - תתחדש!

דבר שני, קח הכל בפרופורציות. בסופו של דבר מדובר כולה באוטו.

הרי סביר והגיוני שעם הזמן תהיינה שריטות או מכות קטנות כאלה ואחרות וחבל לאכול את הלב בגלל זה.

קח הכל בקלות, תשמור עד כמה שאפשר אבל לא ברמה שאתה הופך להיות משועבד לרכב ויוצא מדעתך על על פיפס קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על ההיענות!!

1.

itamarg - אני ממש לא מחפש שהוא יגיע מהר מאפס ל 100, כנראה שהשימוש במילה ביצועים לא היתה נכונה, הכוונה שלי היתה לאיך לשמור על עבודת המנוע תקינה וטובה לאורך זמן. ברור שחרשתי על הפורום בחיפוש המידע הנ"ל, פשוט לא הסתפקתי ממה שמצאתי.

אגב, המדריך שלך לרכישת רכב היה התנ"ך שלי בחודש האחרון.

2.

אני לא רוצה שהוא ישחרר עוד סוסים... תודה על העצה לגבי הצמיגים.. אבל עכשיו המוכר החליף 4 צמיגים - אז אחכה בסבלנות עד שהם יישחקו

3.

תודה על ההמלצה על אלעד תיקוני רכב - אבדוק עליו, הוא נראה מעולה. בהמשך אקרא על ההמלצות לשמנים בספר רכב - אבל אם בכל זאת מהידע שלכם יש שמן מומלץ, תגידו לי כי שווה לי להשקיע

4.

Kreios -

תודה על העצה, גם אם ארצה לא אוכל להשתעבד לרכב ולניקיונו, אין לי זמן לזה, רק רציתי להתחיל מנקודת פתיחה טובה, אחר כך, כל פגיעה שתהיה [אם תהיה] אחליט נקודתית מה לעשות

ואתם צודקים לגבי חוסר הסבלנות שלי, פשוט אני כל כך מתלהב שרציתי כבר תשובות

כל נושא הרכב חדש עבורי - פתאום אני מרגיש שעולם המוטוריקה מושך אותי

אבל הידע שלי הוא אפסי, אז אני צמא לידע, אפילו הבסיסי ביותר

חייבים להתחיל מאיפה שהוא......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה לכאן את טופס הבדיקה ויגידו לך איזה מהריגקטים לתקן במוסך.

תבדוק מתי עשה טיפול לאחרונה והיכן ובאיזה חלפים. אם החלפים לא מקוריים והשמן מאיכות ירודה

שווה להחליף שמן ופילטרים למשהו איכותי / מקורי ולעשות יישור קו כך שתוכל להתחיל את דרכך המשותפת

עם הרכב ברגל ימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...