Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאון פייפ בהתאמה אישית לסיאט לאון- התייעצות

yud
שימו לב! השרשור הזה בן 3441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לאחרונה שוקל להתאים דאון פייפ לרכב, שמעתי על כמה מקצוענים כגון אור fab ולירן ארגונטיקס

הרכב סיאט לאון 1.2 עם תוכנה של etuners+ פילטר אינבוקס ותוספת של 25 כ"ס ו4 קג"מ

אני בשאיפה לתוספת הספק של 10-15 כ"ס אבל חשוב לי לדעת:

1. איך הדאון פייפ משפיע ברמת העקרון על צריכת הדלק?

2. האם ניתן להתאים דאון פייפ שעובר טסט בוודאות?

3. הדאון פייפ מסתיים בהגעתו לממיר הקטליטי המקורי? רצוי גם צנרת מלאה?

אשמח שבעלי הניסיון ישלימו לי את החסר

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מול לירן האומן, רק קח בחשבון שהעלות לא נמוכה במיוחד.

תנסה לבדוק אם יש יצרניות צנרות פליטה עם דאונפייפ יעודי - סיכוי רב שזה יהיה זול יותר (ולא פחות טוב כמובן).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל היצרניות - מילטק, רגזון, סופר ספרינט וכו'.

(בינתיים מצאתי המלצות על ה-DP של HJS [גרמנים] וסופרספרינט)

עריכה אחרונה על ידי RS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS - אתה ממש ספריה מהלכת למוצרי VAG...

עד מתי תהיה VAG LESS?

אולי תחזור? אנחנו מתגעגעים..אפילו משומשת בלי מגע ליבואן זה מקובל ...:-)

לגמרי סיפרייה....

אוקיי בהנחה ואני רוצה להזמין דאון פייפ של אחת החברות האלה (אגב סופרספרינט זו חברה יפנית כן?)

לא תהיה בעיה לקבל את זה בארץ? מבחינת מכס וכאלה??

תודה!

אני שוקל גם קיט יניקה כדי לקרר את האוויר ביניקה לטורבו... הבנתי שברמת העיקרון זה פחות מורכב מדאון פייפ ובעל סבירות ליותר תוספת כוח..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, בדקתי בפייסבוק על אור פאב ועל לירן ארגונטיקס שניהם נראים רציניים ומומלצים...

אדבר איתם, האתגר הרציני זה להגיע לצנרת כולל דוד אחורי עם ממיר שיעבורו טסט ללא חשש...

בדקתי באתר של פיטסטופ ויש להם צנרות בגודל 3 אינץ' שמתאימות יותר ל1.8tsi שזה גדול מידי בשבילי,

לפי מה שהבנתי בשבילי מומלץ יותר צנרת בגודל 2.75/2.5 אינץ'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עובר 2.5 אינץ... המנוע קטן.. הטורבינה קטנה מאוד.. אין טעם בצנרת גדולה אולי גם יגרע.

בעיקרון לוואגיות היותר שריריות יש דאון פייפ עם ממיר ספורטיבי שעובר טסט.. תברר מול הסדנאות

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני עשיתי לשלי 3" (1.6T) אבל זה בגלל שהמפות שלי מוגדרות לכזה קוטר מהסדנה שכתבה אותן.

מה שכן עד שהטורבו נכנס שמים לב לטיפה אנמיות עקב זה. למזלי הוא נכנס מוקדם מאוד ומאוד לינארי.

לרכב כמו שלך, לדעתי גם 2.5 זה גג. כנראה נשאר בקוטר מקורי של 2.25 אם מה שאתה אומר מדוייק, הרי זה לא שיש לך שלל אפשרויות שדרוג שתעשה בעתיד, מקסימום סטייג' 1.

אל תשכח שאתה מוריד המוון התנגדות בדרך, מחליף ממירים לספורטיבי אחד וגם הדודים יהיו פרי פלו ביום מן הימים.

ברכב טורבו קטנטן כמו שלך הטורבו נכנס מאוד מאוד מוקדם אולי לא תשים לב להבדל בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yud, תתייעץ עם לירן / תבדוק בנט - מה אומרים. אני ראיתי באתרים השונים שמדברים על 2.5, לא יותר מזה.

נ.ב, על OR FAB יש דעות חלוקות עד מאוד. תחפש ב-VAGIT / וכו', תראה מה נכתב - לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם... אגב evgeni אמנם הטורבו שלי קטן אבל קח בחשבון שאני כבר עם סטייג' 1 יש לי תוכנה של דני, ככה

שעם תוספת הכוח שיש לי כבר כמה חודשים הלאון 1.2 שלי יש יותר הספק ומומנט (130 כ"ס ו21.5 קג"מ) מאשר

הלאון 1.4tsi שמספקת במצב סטוק 125 כ"ס ו 20.5 קג"מ. אבל לקחתי את ההמלצות של שניכם בחשבון ואתייעץ

עם לירן... אגב שמעתם על oz racing? מהפייסבוק הוא נראה רציני מאוד וגם מחירי הדאונפייפס שלו נעים סביב ה1400 ש"ח

למנועי tsi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...